Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

môj koordinátor mi po mesiaci a pol drankania konečne poslal číslo na jednu ženskú, zdalo sa mi povedomé, po piatich minútach mi trklo, že ten truhľo mi poslal moje :) :)

 

radosť pracovať s tým človekom ;) /vlastne neviem, čo sa smejem :lol: /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento mail :

 

 

 

Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem vedle sebe ženu v posledním modelu BMW,která s frčela 150-tkou, a přitom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky!!!

Na chvíli jsem se zadíval jinam, a když jsem se po ni znova ohlédl, byla napůl v mém jízdním pruhu, a pořad si cosi malovala na ten ksicht!!! Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil svůj

holící strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se zmateně snažil vycentrovat vůz koleny opřenými o volant a zároveň zachytit koblihu, vyrazilo mi to mobil od ucha, a ten spadl do

kelímku s kávou, který jsem měl mezi nohama. Kafe se vylilo a popálilo mě na koulích, zničilo mi mobil, a přerušil se mi tak velmi důležitý hovor.....Zasrané baby za volantem!!!

 

:lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pár momentov z chaty:

Keď si chalani vyše dvoch hodín varili nejaký spešl nápoj - čiže gandžu v mlieku - , do ktorého dali smotanu, maslo, cukor... Tešili sa ako malé deti. Už to mali hotové, ale vôbec to nebolo sladké, tak tam hodili kilo cukru, z ktorého sa vykľula soľ :lol: Jaj ale som škodoradostná.

Keď sa stoka rozplývala, ako sa jej páči slovo čaša a tie čaše, z ktorých pili chalani ten humus.

Ako nám rozprávala o chlapovi, čo čkal nepretržite 26 rokov, našiel si ženu a mal 2 deti. Sex s ním musela byť sranda :)

Ako sme sa hrali na barbarov, Vikingov a hajzlov a mečovali sme sa palicami :)

Ako sme sa tešili domov a ohovárali sme chalanov ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... vôbec to nebolo sladké, tak tam hodili kilo cukru, z ktorého sa vykľula soľ :lol: Jaj ale som škodoradostná.

... z ktorých pili chalani ten humus.

A koľkí dostali sračku z toho? :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A koľkí dostali sračku z toho? :lol:

 

Hovorili, že jeden z nich pustil ráno poriadnu richnu, inak neviem o ničom.

Aj tak im z toho bolo iba zle...

 

richna je tyčka?

 

Nie, bol na veľkej a vraj to kvalitne smrdelo :)

:)

ale moje nervy ... založte tu rovno jednu fekalistickú tému a bude ... len ju dajte s veľkým červeným výkričníkom, nech tam niekto len tak zo zvedavosti nevlezie ... ako ja sem práve teraz / podotýkam, že z povinnosti ;) / ;) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte som si spomenula na piatok... Sedeli sme na amfiteátri, bolo tam plno ľudí. Na každom kroku kadejaké páriky. Ako si tak sedíme, vidíme pár metrov pod nami chalana a babu, ktorí sa šli priam zožrať. Chlapčisko si ju chytá kade-tade :lol: ... Tak sme spustili: "Kokos tá je dobrá, pozri na nich!" "Tí su drsní." "Ty vole!!!" "Ten si s ňou robí, čo chce."

A zrazu mi kamoška vraví: "Miša... veď to je tvoja sesternica!!!" :)

"Stoka, a to je tvoj bývalý!!!"

 

Iné šoky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm zaujímavé by bolo niekoho stretnúť po takmer 100 rokoch. A možno aj dosť smutné. Všimol som si na tom náhrobnom kameni že Rose sa narodila v roku 1899, teda keď sa Titanic potopil mala 13 rokov. Di Kapra by mali dať do lochu za to že pretiahol 13-ročnú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera, na kamaratovi, sli sme grilovat, on sa uplne zfajcil....ale tie hlasky... :lol: ...

opytal sa mna nieco, nasledne ineho kamosa, ja som mu sla odpovedat, a bol uplne mimo, ze co vravim...a potom bol mimo aj z odpovede toho kamosa...jeho otazka"ja som sa vas nieco pytal?" nas polozila na kolena... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Táto ICQ debata:

 

ja: skoda, neni tu nakrajany smajl

ona: ..................... toto je rovnomerne nakrajany smajl

ja: ,,,,,, tento je na sliziky

ona: °° a to su oci

ja: uuuu zjest ich

ja: ++ to su mrtve oci

ona: bleeeeee

ona: % oci do x

ja: ( ) nohy do O

ona: ôô oci s obociim

ja: 8 oci stlpkom

ona: 0 jedno oko vypichnute

ja: °U° domysli si :)

ona: :) ;) ;)

ona: L to ves co je

ja: nos?

ona: ne, lavicka bez noh

ja: coze? ;)

ona: a toto H

ja: stolicka

ona: cast rebrika

ja: ------------

======= dialnica

------------

ona: jee paradna dialnica. ale ja myslim, ze to je normalna cesta

ja: no ved nechcelo sa mi robit 2 prudy

ona: jaaaj. Q

ja : zajko bez hlavy

ona: ouu bozeee

ja: Oo OoOoO

WWWWWW

ona: prejdena jasterica

ja: nie, kaktusy v kvetinacoch

ona: doo ritii

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov