Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

chlapec...a ty si nam odkial spadol?

ten tvoj awatar by mal lopatou buchat teba, po hlave

sila ...ake to pouzil Tom slovko? retardacia...? :lol:

 

smial sa na klasickej ironicky sarkastickej poznámke

 

na takýchto veciach sa v komédiach tiež nesmeješ že?

či ak sa ťa to netýka to už je vtipné?

 

a k téme

Ak zhrniem dva topicy, v ktorých sa tu horlivo diskutuje, víde mi z toho aj "každý s iným názorom, je retardovaný" :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"každý s iným názorom, je retardovaný"

samozrejme, toto je motto vsetkych

/pre info, nie su vsetci ako vsetci...blizsie info poda Mr. Tom182/

 

a co sa tyka tej srandy...sranda by to bola, keby lopata nenapise dodatok na sposob pozvania na pivo...to vyznelo ako pochvala za ponizenie..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co keby sme to zhrunuli ze vsetci, ale teraz madam uplne vsetci sme retardovani..

mne sa len paci aky je problem z toho ze lopata sa na niecom zasmial..je to sila, ked este kvoli tomu ma citat kopu dalsich sraciek co sa na to nabalili..smutne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ide o to ,ze tym ze si sa do toho priplietol sme sa zacali odbavovat navzajom..ja na tebe, ty na mne...a to do temy nepatri...

doll ty si bola prvá čo sem dala príspevok čo sem nepatril :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

matka pustila Venček...

mala som vtedy krásnych 14, bola som nepoznačená týmto svetom a tak ako aj mnooooho ďalších, VOBEC som nevedela tancovať :)

nakrajší pohľad bol na polku, nadnášame sa tam tak chaoticky, až je to na popukanie... a ten pohľad na nohy, akoby sme za nič na svete nechceli stúpiť partnerovi na nohy a snažíme sa robiť čo najväčšie kroky asi aby sme čo najrýchlejšie skončili...

no ppč to bolo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Stahovala som 1 GB subor... Za dve minutky som ho mala. Rychlost sa pohybovala medzi 7 - 9 mb/s... Ked som to uvidela, spomenula som si na casy, ked moja maximalna rychlost bola 5 kb/s. No neviem, ci to robi ta tmava noc alebo fakt, ze ponocujem, ale tak ci onak som sa na tom z nepredstavitelnych a nevysvetlitelnych pricin zacala smiat ako prasa :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

byvaly kolega dnes rozpraval story ako bol z firmy v jednej rafinerke, mali specialne obleky a merace na sirany a ine vypary...a jeden jeho kolega, nemec z kamerunu si tym meracom meral kolko siry obsahuje jeho prd...a ten merac zacal pipat ako najaty, tak vsetci sa zlakli a hned vytahovali plynove masky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už dávno ma nič poradne nerozosmialo ...

ale jeden obrázok ma dnes dostal

 

toľko útrpného znášania, s takým ksichtíkom, že na tom sa nedalo nesmiať ... ja som sa po minimum týždni vážne chechtala ... :lol:

 

odolajte s vážnou tvárou :)

 

Obrázok

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov