Klingonka Zverejnené 24. August, 2008 Zverejnené 24. August, 2008 de la soul a ich ring ring ring Ani nespomínaj to bola super pesnička a pekný klip s tou páskou. Kedysi bol ozaj dobrý rap ale teraz sú to všetko bludy. Aj tá naša slovenská pop scéna - bez invencie, bez progresu (aspoň keď som bola mladšia to tak bolo) a niektoré texty fakt katastrofa. Ale možno sa to už polepšilo, nesledujem. Ak najnepríjemnejšia pesnička tak hociktorá od skupiny Hex a Bez ladu a skladu či jak sa to volalo. Našťastie teraz už si už môžem počúvať čo chcem a v práci rádio nemáme.
nutrinka Zverejnené 9. September, 2008 Zverejnené 9. September, 2008 neviemaký Fiala od nás z Partizánskeho... a to jeho Keď nestačí slovenčina. včera v aute som nemohla uveriť svojim ušiam, že to rádiá ešte hrávajú :) :lol:
Desdemona Zverejnené 29. December, 2008 Zverejnené 29. December, 2008 Ja momentálne nemôžem cítiť tú komerčnú sra*ku, čo všade možne hrávajú....Lady Gaga - Just dance...fúúúj..humus... :lol:
chlapeczjuhu Zverejnené 29. December, 2008 Zverejnené 29. December, 2008 cokolvek od kirschnerovej alebo IMTsmile. vytacaju ma do nepricetnosti
Desdemona Zverejnené 29. December, 2008 Zverejnené 29. December, 2008 To ja Kirschnerku naopak celkom môžem, stále lepšie než Smatanová...každá pieseň na jedno kopyto podľa mňa :lol:
lopata555 Zverejnené 29. December, 2008 Zverejnené 29. December, 2008 No ja Smatanovú zbožňujem ................. a naše speváčky sú dobré skoro všetky .................. až na Tinu a Prednú. Ale aby som nebol úplne mimo dneska som počul pesničku od Mira Jaroša ani netuším ako sa to volá len tam počuť čáry máry .............. DDD
Althea Zverejnené 12. Apríl, 2009 Zverejnené 12. Apríl, 2009 nelubim to vypustanie vciel od smatanovej, straasne mi to leze na nerve
Eiensama Zverejnené 13. Apríl, 2009 Zverejnené 13. Apríl, 2009 vsetky slovenske pesnicky, okrem tie od Desmodu, mi lezu krkom. a hlavne ti debili - Horkyze slize. to pocujem hocijaku pesnicku od nich a ide mi bubienky roztrhnut :lol: a potom je tu este jedna - James Blunt, You're beautiful. krvacaju mi z toho usi
Althea Zverejnené 18. Apríl, 2009 Zverejnené 18. Apríl, 2009 vsetky slovenske pesnicky, okrem tie od Desmodu, mi lezu krkom. a hlavne ti debili - Horkyze slize. to pocujem hocijaku pesnicku od nich a ide mi bubienky roztrhnut :) a potom je tu este jedna - James Blunt, You're beautiful. krvacaju mi z toho usi jamesa ja nemozem vobec. :lol:
Eiensama Zverejnené 19. August, 2009 Zverejnené 19. August, 2009 Jamesa by som dala upalit :lol: Jeho hlas mi nici sluch. A zdravy rozum :)
Desdemona Zverejnené 19. August, 2009 Zverejnené 19. August, 2009 Ehm, ja Blunta naopak úplne môžem... :) Čiže nikto sa nebude upalovať, aspoň nie predo mnou :lol:Keď som v tejto téme, tak ma napadla táto sra*ka:Pitbull - I Know You Want MeNechápem ako toto môže niekto počúvať... :)
game Zverejnené 20. August, 2009 Zverejnené 20. August, 2009 chcel z toho zrejme druhú macarenu a zvalcovať leto či čo k tomu zelenému smajlíku pridaj aj ten klip
Althea Zverejnené 30. August, 2009 Zverejnené 30. August, 2009 Ja nefim kto to hulaka,ale " Vrat mi tie hviezdy" vo mne zanechavaju nechutenstvo a predsmrtnu agoniu.a este husiu kozu
Eiensama Zverejnené 30. August, 2009 Zverejnené 30. August, 2009 Neviem, co vam na tom vadi... Je to chytlave! :) Asi ako ked si niekto grgne a prdne naraz... :lol: Mam z tej pesnicky zmiesane pocity - je to macarena, je to tango, je to r'n'b, je to hip hop? Nie! Je to pi*****na! Toto bolo ako z reklamy vystrihnute... Ehm. Pre damy a zaujemcov mam par pesniciek, ktore fakt "potesia"... Take z razu "najneprijemnejsie kriste tam!" A dalsi zazrak... :) Mozno viac ako neprijemne su skor... Hlupe. Ako hento moze niekto pocuvat. ;) edit* Chapem, ze je to myslene ako vtip, ale i tak mi z toho krvacaju usi ;)
Althea Zverejnené 3. September, 2009 Zverejnené 3. September, 2009 fuu,toto bolo na psychiku a sebaovladanie tieto veci. jo,mam novy objav .robo grigorov a nejake co zacina strasne uchylnym mazlavym hlasom ze Ja viem, som len posahany nieco...
Darkman Zverejnené 4. September, 2009 Zverejnené 4. September, 2009 Eiensama Show me your genitals je vselico len nie hudba brana vazne. Je to recesia a parodia na dnesny pop. Ten chlapik ma toho viacej a aj daleko lepsie. Napr http://www.youtube.com/watch?v=taniGnJwwAQ Co je zas perfektna parodia na rap ganstrov. (Znalost anglictiny nevyhnutna) edit : aha, tak az teraz som si precital tvoj edit, uz to ale necham. :lol:
Eiensama Zverejnené 5. September, 2009 Zverejnené 5. September, 2009 Dark, ale ved ja viem, ze je to recesia a tak :) Ja len ze recesia-nerecesia, neda sa to pocuvat uz len kvoli samotnemu hlasu, ktory mi ako taky pili usi a tie mi z toho krvacaju. Ide mi o pointu. Kurnik, az teraz som si vsimla TVOJ edit... No nic, necham to uz tak... :lol: Teraz si nerobim srandu, tiez som si vsimla tvoj edit az potom, co som sa rozpisala... :) A k tej tvojej pesnicke... Ta je praveze viac pocuvatelna ako Show mi your genitals. Uzasna parodia ci nie, niektore nie som schopna pocuvat uz len preto... Ze su hrozne. Och, tie hlasy privadzaju moje usi do amoku.
Suzie Zverejnené 10. Apríl, 2010 Zverejnené 10. Apríl, 2010 Ja sa s Vami tiež rada podelím o svoj názor. Vždy keď počúvam rádio automaticky ho vypnem pri týchto indivíduách: Richard Muller I.M.T Smile a uvzdychaný Tásler a na záver speváčky typu Beyoncé, ktoré veľmi škriekajú. Mám ešte jednu pripomienku čo sa týka Tony Braxton. Pri jej piesňach mi až mráz po chrbte behá. Nie preto, že by som sa v tých piesŇach neviem ako vyžívala, ale svoj rozsah ukazuje v takých "hĺbkach a výškach", že sa až bojím, aby si to dievča neublížilo pri speve. Toť, môj skromný príspevok. 1
doll Zverejnené 10. Apríl, 2010 Zverejnené 10. Apríl, 2010 ...naozaj nepodarene a stale v radiach omielane songy Lady Gaga ... :lol: rovnako nemusim pocut ani Smatanovu, najhorsie ked ju aj vidim aj pocujem...brr
Althea Zverejnené 29. Apríl, 2010 Zverejnené 29. Apríl, 2010 novy amok ma stihne pri zacuti Lenky Filipovej ze Milovani. ja by som ju rovno umlatila cinelom
game Zverejnené 29. Apríl, 2010 Zverejnené 29. Apríl, 2010 pod toto sa podpisujemneviem, či som to tu už nepísala kdesi, ale keď to počujem, prepínam, vypínam, odchádzam.plus všetky umaznané vymazlené uplakané umilované unešťastnené rovnako spievané pesničky lenky filipovej ma vedia zniesť zo sveta, a dávno, mám pocit, že odjakživa, ako začala hrať na gitaru a spievať tie srdcervúce milovacie a nešťastníčiace umazlené pesničkyto je kaťas, akoby lopata povedal :lol:
dead Zverejnené 29. Apríl, 2010 Zverejnené 29. Apríl, 2010 Ked nas este po robote rozvazali podnikovymi autobusmi, jeden sofer bol taky zabavny typ a nejaky pako mu napalil cd plne mp3 kapiel, co hrali "moderne ludovky" teda zabavove odtrhovacky na jednych klavesoch. Skuste pocuvat na ceste Poprad - Blava (a spat)kapely ako (nazvy si vymyslim)Aspekt, Relax a Projekt, ktore maju kazdy tradicional naspievany aspon v troch variaciach :lol: 1
Klingonka Zverejnené 2. Máj, 2010 Zverejnené 2. Máj, 2010 laurent wolf - walk the lineInnaAkcent Horšie hádam ani neexistuje.
game Zverejnené 8. Apríl, 2012 Zverejnené 8. Apríl, 2012 existuje.náhodou som sa cez jeden článok preklikala k ukážkam, ktoré ako vzor hudobných katastrof domácej výroby postol niekto pod článok ... nie, nemala som kliknúť ani len zo zvedavosti :(príšernosť je slabé slovo, kto vydrží dlhšie ako pätnásť sekúnd, hláste sa, napíšem mu meno zlatožlto a dostane odo mňa úctivé zdvihnutie klobúka ...http://www.youtube.com/watch?v=IY9L3-rbPM8&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=rIj9v2SI2No
dead Zverejnené 8. Apríl, 2012 Zverejnené 8. Apríl, 2012 staci si pustit europu 2 a za hodinu budes mat dalsich desat hovadin do rebricka :) http://www.youtube.com/watch?v=5NzHQL0j_Qs
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz