Skočiť na obsah

Formula 1 (po sezónu 2007)


Andulqa

Odporúčané príspevky

tomassi, nelegalny podvozok (nesplna pravidla) X spionaz snad nemozes porovnavat, a uz vobec nemozes povedat, ze su totozne. to je kua rozdiel.

 

mno a napadla ma taka vec - svet sa o nelegalnych podvozkoch Ferrari dozvedel od McL, avsak ten nemohol zdokladovat, odkial ma tieto informacie, pretoze by tym priznal, ze bol sucastou spionaze a nelegalne drzi hafo cudzej dokumentacie. Dokonca McL ani nepodal protest, a to by nespravil len v situacii, ze ma toho pekne vela za usami ... takze ako povedal tiborco - politika .. a ta je aj v McL, takze sa prestanme hrat na to, ze za vsetko moze FIA a McL je obetou systemu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 342
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • weirdo

    61

  • tomassi

    60

  • RoSo

    44

  • Sniper

    42

Top prispievatelia v tejto téme

tomassi, nelegalny podvozok (nesplna pravidla) X spionaz snad nemozes porovnavat, a uz vobec nemozes povedat, ze su totozne. to je kua rozdiel.

rozdiel asi ako šlohnúť desaťtisíc alebo desať miliónov ? ... odhliadnuc od toho ostatného, to skvelé ferrari predsa nepotrebovalo jazdiť a vyhrávať s nelegálnym podvozkom, hm ?

 

ešte jedna vec ma tak napadla ... keby s nelegálnym podvozkom jazdilo McL, tiež by si to weirdo bagatelizoval ? :lol:

 

/ nehovorím teraz o špionáži ... podľa jednej múdrej hlavy špionáž robia všetci, len ju niektorí robia šikovnejšie ... : ) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, porovnavanie tychto 2 issues s ukradnutim 10 tisic a 10 milionov je principialne zly priklad, pretoze ako este raz podotykam, kradol McLaren a nie Ferrari. davas do jednej roviny 2 neporovnatelne veci (ci uz podstatou alebo zavaznostou).

 

ešte jedna vec ma tak napadla ... keby s nelegálnym podvozkom jazdilo McL, tiež by si to weirdo bagatelizoval ? smile.gif

 

/ nehovorím teraz o špionáži ... podľa jednej múdrej hlavy špionáž robia všetci, len ju niektorí robia šikovnejšie ... : ) /

ako som uz uviedol - "nelegalny podvozok je dovodom na diskusiu a trest". zial, McL tento fakt len zverejnil, ale nepodal staznost. vsetci vieme preco.

 

/ jedna mudra hlava ma mozno pravdu. v tom pripade nech najde dokazy. bez tych si zbytocne derieme klavesnice.

 

 

 

game nebud aj ty tendencna, hm? ten skvely McL si tiez mohol vyvinut nieco "nelegalne", ale sam. Potreboval kradnut dokumentaciu? No zjavne ano, a urcite by neukradli dokumentaciu niekoho, od koho su lepsi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kaslite na to... lebo sa nikdy nedohodneme!!! Kazdy ma svoju "pravdu" a nikto neda na svojich dopustit, a jedine co z toho vsetkeho vyplyva je fakt ze sme spravni fanusikovia svojich teamov a jazdcov :lol:

 

btw.

 

NEW!!! McLaren potvrdil Kovalainena!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kaslite na to... lebo sa nikdy nedohodneme!!! Kazdy ma svoju "pravdu" a nikto neda na svojich dopustit, a jedine co z toho vsetkeho vyplyva je fakt ze sme spravni fanusikovia svojich teamov a jazdcov

asi mas pravdu.

 

btw, s tym Kovalainenom .. znamena to, ze sa zase vracias k McL? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

btw, s tym Kovalainenom .. znamena to, ze sa zase vracias k McL?

Ja fandim najviac Kimimu - to je NR1! Cize aj Ferrari ostava v roli mojej velkej Jednotky!!! :lol:

No akurat teda McLaren sa vracia medzi oblubenejsie teamy, len skoda ze tam je to namyslene decko Lewis, a snad tam Heikki nebude len tak dopoctu ako nejaky nosic vody, to by som bol naozaj dost nerad! Ale bude to skor take ze budem fandit Heikkimu, ale nie McLarenu (a ked hej tak dost okrajovo)...

 

takze to vyjadrim nejako takto:

LETS GO

KIMI & FERRARI

HEIKKI & McLAREN

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aljak má asi pravdu,na tomto sa nikdy nedohodneme,teda Ferrari fans s Mclaren fans...lebo to prerastie do brutálnych hádok :)

 

Ale Heikki ma teší...veľmi som v to dúfal,že si Mclaren vybere jeho :) som rád,už v GP2 som mu fandil...a verím,že sa mu bude dariť u nás ;)

Vitaj Heikki Kovalainen v Mclaren-e

;) :lol:

nech žije Vodafone Mclaren Mercedes!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No konečne,si Mclaren môže vydýchnuť,vypočúvanie naplánované na 14.2.2008 bolo zrušené a konečne nebude FIA snoriť každý deň v Mclaren-e... ma celá blbá FIA štve,svojimi kravinami a nielen v F1... :)

 

Ale asi vďaka vyhláseniu  a návrhom(atď) Mclarenu sa FIA trochu uvedomila

 

!!GO Mclaren!! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hh

:lol: RoSo

 

jj

je to taky skryty fan McLaren/u, ale sam o tom este asi nevie

 

inak ChvalaPanuBohu, ze uz je po tej fraske aspom dufam

ale ked budu strieborne sipy dominovat, tak sa zase isto nieco najde :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Race of Champions 2007 (16th December 2007 at the Wembley Stadium)

 

 

...::: DRIVERS :::...

 

1. Mattias Ekstrom (Sweden)

2. Michael Schumacher (Germany)

3. Andy Priaulx (England)

4. Sebastian Bourdais (France)

5. Travis Pastrana (Usa)

6. Jenson Button (England)

7. Heikki Kovalainen (Finland)

8. David Coulthard (Scotland)

9. Tom Kristensen (Denmark)

10. Hennig Solberg (Norway)

11. Yvan Muller (France)

12. Jimmie Johnson (Usa)

13. Marcus Gronholm (Finland)

14. Alister McRae (Scotland)

15. Sebastian Vettel (Germany)

16. Petter Solberg (Norway)

 

 

...::: NATIONS :::...

 

1. Germany (Schumacher / Vettel)

2. Finland (Kovalainen / Gronholm)

3. England (Priaulx / Button)

4. Norway (Solberg / Solberg)

5. Usa (Pastrana / Johnson)

6. Scandinavia (Ekstrom / Kristensen)

7. Scotland (Coulthard / McRae)

8. France (Bourdais / Muller)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som kukal Race of Champions...je to skvelá show :lol: len Eurosport to spackal s vysielaním,videl som z toho tak hodinu to iba(lebo zhruba toľko to iba vysielalali),som videl iba súťaž jazdcov aj to len od semifinále...no a zo súťaže národov bol len krátky zostrih :) A to minulé roky(no asi tak tri roky to sledujem) to dávali skoro vždy kompletne celé...no nič

 

no a info z F1...nič tak super dôležité sa teraz za posledné dni nestalo,akurát Mutua Madrileña oznámila predčasné ukončenie kontraktu s Mclaren-om...keďže je to španielska spoločnosť...a išla logicky k Renaultu...no čo už...i tak máme(Mclaren)dosť sponzorov,takže sa neobávam o rozočet+továrenská podpora :)

Rebríček AutoSport - najlepší pretekári za rok 2007,v tej desiatke so všetkými nesúhlasím,i keď AutoSport je renomovaný magazín ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov