Skočiť na obsah

tomassi

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 mesiacmi...

www.puredj.com

alebo odporucam ist na stranku www.winamp.com a tam si najst radio podla vlastnej chuti.

Alebo! www.radiotower.com - tu je tiez celkom slusny prehlad vsakovakych radii z mnohych krajin vratane SR!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 mesiacmi...

nedávno som presedla na Rádio_FM, perfekt, najmä relácia Baláž & Hubinák, strašné hovadá :lol: /aj teraz mi napr hrajú, majú dvojhodinovku radiohead bez toho aby zaznel radiohead :) /

 

musela som zmeniť funko na niečo iné, pretože keď som trávila jeden víkend sama v trnave a hralo mi funko stále dokola tých istých pár pripečených pesničiak, úplne som cvokatela, naladila som si _FM a odvtedy pochvaľujem veľmi. kvôli sajfovi a adele nebudem počúvať zvyšok dňa tie shity hnusné

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Počúvate vlastne rádio ?

NEPOCUVAM!!! Preco? Hraju tam stale to iste dokola, a minimum dobrych songov ktore sa pacia mne! :lol:

 

Ak áno tak viacmenej cez net alebo klasicky ? ?

Viacmenej pocuvam najradsej moj mp3player :) Nieje nic krajsie ako vybrat si sam ...

 

A aké rádio počúvate ? ? ?

Moj krasny biely mp3player s kapacitou 512 MB :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

1. radio pocuvam, v PC mam FM tuner a kupil som si aj male radio v drevenej skrinke, ktore mi hra prakticky stale.

2. internetove radia nepocuvam

3. mojim oblubenym radiom bol Ragtime 106,6 MHz. postupne sa vsak menili riaditelia i majitelia, klesala kvalita relacii, menil sa nazov a nakoniec sa tam objavila O.Zablacka. vtedy som ho prestal pocuvat uplne. dnes mam naladene vacsinou radio Regina 99,3 MHz. v aute zapinam rakusku stanicu FM4 na 103,8 MHz - maju malo reklamy, nehulakaju pocas nej a je to po nemecky - nerozumiem ani prd, nerusi ma to.

---

neuzxnavam radia masoveho divaka, take co si kazdy pusti na ceste do prace doma pri zehleni etc a pocuva tam tie lahke lacne sracky

vsimol som si tento prispevok a nieco mi pripomenul, i ked je starsieho data. vo filme J.Svěráka Vratné láhve sa odohrala scenka, ked manzelka zehlila a sledovala telenovelu. vtedy ju vyrusil manzel:

"divím se ti, ze se muzes koukat na takove hovadiny, pri tvem vzdelani."

manzelka mu nevzrusene odpovedala:

"zehlils' nekdy?"

"nezehlil."

"tak vidis."

 

L.E.G von Trips, podla toho, co som cital v tvojich prispevkoch si myslim, ze by ta mohla zaujat niektora z relacii vysielanych na radii Devín, co je vlastne Slovensky rozhlas 3. v Bratislave vysiela na frekvencii 104,4 MHz na VKV (FM)

ak nie si vyslovene zaujaty voci akymkolvek radiam, skus si pocuvnut niektoru z tychto relacii:

Hudobné večery - štvrtok 19:00 - symfonicke, komorne, jazzove, alternativne koncerty nazivo

Soirée - piatok 20:30 - polemicke diskusie roznych osobnosti na zaujimave temy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemám rádio, nepočúvam, akurát tak v aute u niekoho, kto nemá dobré cd-čká, keď už je v rádiu vysielané niečo zaujímavé (literárne diskusie a tak) dá sa to nájsť aj v archíve na nete. A aj k tomu sa dostanem len výnimočne, lebo vôbec nemám prehľad v tom, čo sa kde vysiela. Musí ma niekto vyslovene upozorniť. Naposledy som bola (vďakabohu) upozornená na Rozhovory o literatúre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ja moc radia nepocuvam - normalne nie, lebo ked som za kompom, tak radio je daleko, internetove nie, lebo mam pustene MP3......ale ked si zapnem, tak pocuvam Expres. Obcas sa pritrafi aj nejake ine, ale to len tak nahodne (napr. Peter Gabriel radio...)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Kedysi som počúvala Rádio FM - 4 elements.

 

Teraz skúšam internetové rádiá. Zatiaľ sa mi najviac páči ETN fm a Danceradio.gr /trance stream/.

Na satelite /nejakej divnej družici/ bolo ešte 1 dobré rádio pre gayov ale hrávali tam samé dobré disco a dobrý house, ale už neviem ako sa to volalo.

Ale mp3 sú naj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov