Skočiť na obsah

Dôveryhodnosť slovenských politikov, prieskumy


game

Odporúčané príspevky

Inak som cital, ze CSSD je strana drobnych zivnostnikov, malych podnikatelov a zamestnancov(robotnikov). Resp. ich zastupuju.

Smer to sa ani nesnazi povedat, ani nemoze. Lebo Smer kragluje presne tie tri skupiny. A ide to tej strane velmi dobre.

 

Nechapem,preco potom a odkoho ocakava vyssie prijmy z odvodov a dani? 

 

A z toho prieskumu? Tie strany? To je vysmech - neschopakov,neschopnych slovesnkych volicov - a preto sa tak aj maju. A budu mat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Procházkova Sieť napriek debilnému názvu a príšernému logu zamiešala karty "pravici"

skôr je to zrejme ešte dozvuk prezidentských volieb, a dokonalá únava voličov pravice, o ktorej je otázne, či vôbec nejaká pravica existuje

 

post-3-0-23130200-1399397273.jpg

http://www.sme.sk/c/7193442/prieskum-polis-prochazkova-strana-je-druha-berie-hlasy-ostatnym.html

 

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na Slovensku by mal  pri predpovedaní úspešnosti pri voľbách väčšiu váhu prieskum nenávisti k politikom a stranám. To rozhoduje medzi voličmi. "Ktokoľvek, len aby to nebol Mečiar, Fico, Slota, Harabín..." (doplňte si sami). Nevolíme za niečo, ale proti niečomu. Skrátka stále musíme mať triedneho nepriateľa. Urobíme všetko, aby nebol zvolený a keď sa to nepodarí tak ho poohovárame kde sa dá, najlepšie v zahraničí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je dost plytky postreh,    a skutocnost je ina.   Na slovensku z istého pohladu je stabilne rozdelenie  politickej sceny,    40%  si drzi lavica ci uz sa volala HZDS alebo teraz SMER a 30 % pravica vo viacerých stranach.  A pri volbach rozhoduje prave ten zvysok, podla toho ku komu sa prikloni tak sa meni prezident alebo vlada.  A jedna zo strategii je ho motivovat proti druhej strane.  Ale tak aby zase mal motivaciu ist volit a to sa negatívnou kampanou neda dosiahnut.  

Zrejme vnimas len jednu stranku ale pritomne su obe.   Ale pokial si presvedceny volic jednej skupiny, tak ta motivacna ta neoslovuje a ta negativna ta oslovuje len ak tyka tvojich :) a citis potrebu ich branit.  Ale keby si sa na to pozrel "sine ira et studio" tak uvidis nieco ine

 

A este k zahraniciu :  Toto je dnes ovela slabsi moment,   to hralo ulohu ked bolo jasne vacsinove zelanie vstupit do EU,  v takom pripade negativne reakcie zo zahranicia mali vplyv na volica,   dnes to nehra ulohu a  tak sa to zmenilo len na povinne jazdy ked sem pridu stanu podporit partneri zo zahranicia.  Obe strany spektra maju svoje ukotvenie a tak to uz nie je tema.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Za toto jeho správanie chce, aby odstúpil z postu poslanca NR SR. Mal by ho na to vyzvať podpredseda parlamentu a predseda KDH Ján Figeľ, lebo nesie za to politickú zodpovednosť. Ak sa tak nestane, Fico plánuje iniciovať návrh na odvolanie Figeľa z postu podpredsedu NR SR.

 

http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/fico-chysta-utok-na-figela-pomoc-chce-aj-od-opozicie-635661

 

 

Troska zabavy - ale nie je to dobre - cital som ze ma odstupit sef Tiposu - chalan si v Prahe nakupil za 5000eur a platil kartou TIPOSU.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o tom sefovi Tiposu som pocul z radia

je to trpkosmiesne - sef statnej akciovky si zije tak dobre, ze musi platit "bezny" 5000-ovy nakup v butiku firemnou kartou, lebo mal precerpany denny limit na sukromnej karte

alebo je to vsetko inak a panacik sa stal nepohodlny, tak mu niekto vymyslel kauzu, aby musel odstupit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiež mi pri tej správe napadlo ... keď prečerpám nejaký limit na svojej karte / ktorý žiadny nemám, ale to patrí inam /. tak prestanem nakupovať, a neurobím ďalší nákup za smiešnych 5000 eur za cudzie, hlavne keď som šéf takej firmy a pod drobnohľadom ...

 

alebo ho ktosi bonzol za bežnú záležitosť, už sa chcel dostať ku korytu aj ktosi iný, čaká ich tam celý regiment

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

takže prieskum spoločnosti Median SK a prestávam rozumieť svetu ... prieskum robili od polovice októbra do prevej tretiny novembra, cca, výledky:

 

1.Voľby do Národnej rady SR by  vyhrala strana Smer, ktorú by volilo 41,6 percenta opýtaných.

2. Na druhom mieste by skončili Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti s podporou 9,2 percenta a

3. prvú trojicu uzatvára Kresťanskodemo­kratické hnutie (KDH) s 9,1 percentami.

 

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/338626-prieskum-volby-by-vyhral-smer-obycajni-ludia-by-skoncili-druhi/

 

post-3-0-08321000-1417804864.jpg

 

ale na druhej strane... je koho voliť ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

prieskum Polisu za január 2015 predpovedá podivné veci ...

 

keďže podľa Polisu Smer už nejakú dobu stagnuje, naopak, SNS - bez Slotu - sa šplhá znovu nad 5%, Polis špekuľuje nad budúcou koalíciou

Smer - SNS ... čo sme tu vlastne už raz mali, a bola to katastrofa. teda vtedy ešte so Slotom.

nemyslím, že bez neho takáto väčšinová koalícia bude lepšia.

 

ale nech kreslí Polis :

 

post-3-0-01860600-1422014001.jpg

http://www.sme.sk/c/7603172/prieskum-polis-smer-stagnuje-mohol-by-vladnut-s-sns.html

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

prieskum podľa agentúry Focus v prvej polovici mája: Smer je klesnutý pod 35 % ... :

 

post-3-0-91508700-1431974108.jpg

 

... polepšili si OĽaNO a Most-Híd. Obyčajní majú aktuálne 7,8 percenta (14 mandátov), čo je o 0,8 percenta viac ako minulý mesiac. O jeden mandát menej by mal Most-Híd so 7,4 percentami, čo je o 0,2 percentá viac ako v apríli.

 

Rovnako 13 kresiel by mala SNS. Podľa prieskumu ju podporuje 7,3 percenta opýtaných. Minulý mesiac to bolo 5,7 percenta respondentov.

O 1,4 percenta stúpla SMK, s aktuálnymi 5,4 percentami a deviatimi kreslami by prekročila brány parlamentu. Na päťpercentnej hranici sa ocitla SaS. Jej farby by v NR SR tiež hájili deviati poslanci. V porovnaní s aprílom si pohoršila o 0,3 percenta.

Do Národnej rady SR by sa nedostala NOVA (2,4 percenta). S rovnakou podporou skončil aj TIP a o 0,1 percenta menej má SDKÚ. Pred bránami parlamentu by zostala aj strana SKOK!.

 
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 11 mesiacmi...

Myslis, ze sa nieco zmenilo v postaveni smeru, ako najsilnejsej politickej strany? Ja nevidim nic podstatneho na tych klesnutych preferenciach, ak si vsimnes percenta ostatnej politickej stranickej "elity". :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V postaveni Smeru sa zmenilo dost. CI uplne tie dva grafy su ine.  

 

Smer stratil podstatne, s takymto vysledkom uz Fico premierom nebude(nebude sa mu chciet to robit). Tri strany co tam boli minuly rok su dole ci neexistuju. A su tam strany Kotlebu,Danka , Kolara a SaS a Olano. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kto povedal ,ze tam vidim nejaky optimizmus? Ale zmena aspon pre fica a kalinaka je ista.  Skoncili. Ostatni o######avaci sa prestahuju do strany SNS, Kotlebu a Kollara. Tam budu volici.

 

Fico dostal konkurentov - troch spominanych panov.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.tyzden.sk/podlampou/35958/pod-lampou-pozor-prichadza-progresivne-slovensko/?z=1&p=1&t=39fb13c&v=8040

 

Ja im drzim palce. Nech zaujmu ci najviac nevolicov a maju im co ponuknut. Ak budu aj mne, ja som volil trikrat SaS teda dlhovolic  - je taky v  HZDS, SMERe, ci SDKU? 

 

Ja co medialne poznam tu pani. Je krasna stale, ja si ju pamatam ked bola este krajsia - mozno vek ,ale su to aj ine veci. Boj. Za spravedlnost. Zostarla trosku  - bola u Hriba aj v minulosti,ked bojovala o nepezinsku skladku. V tedy mi prisla strasne sexy. Aj dnes. Aj ja som starsi.

 

http://www.tyzden.sk/podlampou/20336/lampa-o-sudoch/

 

7.04 je ina vypoved a ja si vazim aj to. Ja co som vo spore sa ma relativne zastali asi tri taketo mlade sudkine. Relativne mlade v mojom veku. Teda mladym drzim palce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akym mladym?.......mas na mysli tu terajsiu skupinu v skolach, co sa prepadli vo vedomostiach skoro  do suterenu?.....tak ozaj potrebuju tvoju minimalne moralnu podporu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov