Skočiť na obsah

Dôveryhodnosť slovenských politikov, prieskumy


game

Odporúčané príspevky

chorche zomrel. nemohla si to vedieť ...

 

pokračujeme v dôveryhodnosti politikov.

 

 

prieskum robili tak, aby mali vzorku obyvateľstva. viacmenej to vychádza tak, ako prognózy volieb.

ale aj tak, kto je tých 60 %, ktoré ešte stále dôverujú politikovi formátu Slota, a kto rád sleduje, ako sa zahráva s národom a voličmi pán Fico ?

 

naposledy som sa zasmiala, ked dal rozhohnať 6 demonštrantov, aby mohol odísť z nejakej budovy .... predvčerom ?

bolo to hodne smiešne, 6 mladých demonštantov, okolo policajné autá, a šesť policajtov odprevádzalo šesť demonštrantov mimo priestranstvo, ktorým mal vyjsť pán Fico z budovy

 

potom vychádzal, demonštranti v bezpečnej vzdialenosti, novinárov odohnal.

 

tuším nám veľmi dôveruje

 

kto mu stále teda dôveruje na vyše 40 % ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto mu stále teda dôveruje na vyše 40 % ?

 

ak odratam ludi s lahkou demenciou, tak ostavaju len ti, ktori z jeho vladnutia priamo profituju

poznam ludi, ktori su podnikatelsky priamo napojeni na SMER a tym sa necudujem, ze maju zaujem na tom, aby ostal pri koryte

a je to od statnej sfery, az po komunalnu politiku. vyhrane sutaze, uspesne granty, socialne podniky, miesta vo vedeni firiem, vela ludi sa na tom dokaze uzivit

 

na vychode v KE, Ficov kon Farkasovsky, byvaly STB-ak, neuspesny primator KE a uspesny zupan, vyhadzal vsetkych odbornikov a dosadil na ich miesta svojich ludi s roztodivnymi kvalifikaciami ... prevazne byvalych a neuspesnych kandidatov za SMER do zastupitelstiev

bodaj by nevyjadrovali SMER-u podporu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že by pri výbere vzorky telefonali priam tým ľuďom, ktorí profitujú ? alebo tým s ľahkou demenciou ?

verím, že sú ľudia, ktorým sociálne cítenie aj niečo hovorí, sociálna demokracia rovnako.

ale to konkrétne extempore s tým rozháňaním demonštrantov, ktoré tu popisujem vyššie, ma presvedčilo, že toto už musí presvedčiť každého pravoverného. tí ľudia sa ho chceli spýtať na niečo z jeho politiky. všetci šiesti.

nemusí vždy odpovedať, isteže. ale urobiť z toho policajnú kovbojku ... no dobre.

tak mu dôverujú parťáci.

a kto teda dôveruje stále Slotovi ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi mi usiel povodny zdroj, kde je vlastne napisane, ze ma fico velku podporu v petrzalke?

nejak mi to nesedi, volim v petrzalke od r.1998 a vzdy zvitazila pravica

 

inak mladi ludia neziju vo vakuu a rodina ma tiez dost velky vplyv na ich volbu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že by pri výbere vzorky telefonali priam tým ľuďom, ktorí profitujú ? alebo tým s ľahkou demenciou ?

 

kludne ver a mozno ja pravdu mat budes do urcitej miery.

klucova vec pri akomkolvek prieskume je vyber vzorky, tym mozes ovplyvnit aj vysledok prieskumu

pri tychto velkych rozdieloch u jednotlivych agentur, by som ani velmi nevahal tvrdit, ze niektore mohli byt robene aj na objednavku

 

okrem toho reprezentativna vzorka bola doteraz vzdy nieco cez 1000 respondentov, preco zrazu 800 ?

 

Co sa tyka Petrzalky, pomer odovzdanych hlasov v parlamentnych volbach bol v roku 2006 37,69/22,49 % SDKU DS/SMER

nenazval by som to velkou podporou

volby 2006

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslim ze to dopadne vsetko lepsie ako vyzera

 

Podla mna Slota restane robit ostudu a neprejde

A Smer bude na tom horsie ako dlhodobo vyzera. Slovensko ma najvyssi cas zacat sa spamatavat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zasadne nedoverujem politikom, ktori nazyvaju Ciganov Romami a homosexualov gejmi.

 

prelozene do ludskej reci, zasadne doverujes politikom (politikovi), ktori nazyvaju Ciganov ######y ciganske a homosexualov buzeranti.

Nich wahr ? Obrázok

 

ja zase zasadne nedoverujem politikovi, ktory ma rano v krvi menej ako pol promile, lebo su pochybnosti ci hovori pravdu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zasadne nedoverujem

Je stale dost ludi, ktori vidia zasadny problem slovenskej politiky v pravach mensin a ako univerzalne riesenie im staci ukazat na ne. Je tiez dost politikov, ktori su si vedomi, ze take dute hlavy existuju a ked po nich udru, tak to bude mat ozvenu. Slota je jednym z nich a Postarik typickym predstavitelom jeho cielovej skupiny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je stale dost ludi, ktori vidia zasadny problem slovenskej politiky v pravach mensin a ako univerzalne riesenie im staci ukazat na ne. Je tiez dost politikov, ktori su si vedomi, ze take dute hlavy existuju a ked po nich udru, tak to bude mat ozvenu. Slota je jednym z nich a Postarik typickym predstavitelom jeho cielovej skupiny.

 

Mna prava mensin nezaujimaju. Za bolsevika nam vladla desat percentna mensina a dnes takisto. Mna zaujima v prvom rade tych ostatnych 90%. Az sa to vyriesi, potom mozme riesit aj tych ostatnych.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov