Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/19/2022 in Posts

 1. Najväčšia hlúposť je nejesť. Hladovaním nikdy neschudneš, pretože keď potom začneš jesť, kilá budú narastať geometrickým radom. Každý človek jesť musí, mal by jesť všetko, ale v omedzených množstvách. Pre teba však napísať čokoľvek, čo sa nezhoduje s tvojim názorom, je úplne zbytočné ...
  2 points
 2. He,j temu ako pribrat mame. Hladaj!
  1 point
 3. Chudákovi informatorovi hekli počítač a podsúvajú mu phishingové linky od ruskej propagandy. Preto on je vo všetkom taký dezorientovaný.
  1 point
 4. slimak, zdielam tvoju frustraciu.
  1 point
 5. Teba ani ciganky nechcu..a ani spievat nevies
  1 point
 6. U tvojich kamosov sa to nenosi. Hladas vyhovorky, preco nechudnut? Nemusis. Ide cisto o tvoju vec, nechces, nechudni. Potom tu ale nevyplakavaj.
  1 point
 7. Taku temu ze ako pribrat nemate? Dosiahol som novy rekord. 122kg. Tolko som este nemal. Pritom som tyzden drzal africku dietu. Ale akosi nedokazem dosiahnut tu africku postavu...
  0 points
 8. informator, mas akurat klamstva. sniper dava potvrdene udaje od obse, tato misia je medzinarodna vratane rusov a bola na donbase. mas teda len klamstva a to nie otazka nazoru.
  0 points
 9. Pri tom všetkom ako naša boľševicko-fašistická opozícia sabotuje všetky opatrenia a rozoštváva národ či už antivax kampaňami alebo SMERovaním politiky k Rusku, tak je ešte zázrak, že vláda vôbec funguje.
  0 points
 10. Ale to @Tomáš predsa nepozerá, on chce pozerať niečo, čo má dej ...
  0 points
 11. 0 points
 12. Peňažná diéta začína. Mám posledných 20€. Dnes som dal výpoveď. Posledná výplata bude až 10.7. Do novej práce nastupujem 27.6. a z úradu práce za tých pár dní čo tam budem dostanem peniaze až o mesiac niekedy, a za tých pár dní v novej práci čo ešte spadajú pod jún dostanem mzdu ajtak až o mesiac takže teraz mám diétu zaručenú minimálne do 10.7. hladovka. Vedľajší príjem nebude keďže zberné suroviny mám zakázané a do areálu firmy plného vratných fliaš a plechoviek kde som mal monopol už nemám prístup. V meste už neni šanca už to vybrakujú miestni asociáli. Takže približne 21 dní od teraz nebudem mať možnosť si kúpiť jedlo. Bazálny metabolizmus mám do 2500 kalórií denne. Semtam sa stane že sa dostanem k jedlu bez toho aby som ho kúpil, že ma niekde ponúknu, pozve kamoš atď. Ale to neni každý deň. Prístup budem mať len k vode. Kolko kíl dám dole?
  0 points
 13. Tu ide o princíp. Akým právom ten Ukrajinec ktorý zarába a nemá s vojnou nič spoločné zneužíva? Keď musím platiť nech platí on!
  0 points
 14. Tak ako som kedysi závidel dôchodcom (ktorí mali neraz väčší príjem ako pracujúci) a mali vlaky zadarmo, dotované obedy všade zľavy... ma dosť nahnevalo že aj do roboty ukrajincov nosí autobus zadarmo. Stačí ukázať pas a vybavené... Síce vláda vysvetlila že to nejde na úkor slovenska lebo že na to dala peniaze EU, ale ajtak. Keď žena s deťmi utekajúca pred vojnou prejde hranice nech má, ale ukrajinci čo tu žijú už 5 rokov a pracujú už dávno pred vojnou, to krásne zneužívajú. Ha čo sú oni že majú viac práv ako ja? Ja musím zbierať vratné flaše, žobrať po rodine aby som mal na lístok, a hentaký si vytiahne pas a ide zadarmo. Akým právom? Pracuje, zarába, nech pekne cáluje! Ja by som im to hneď zrušil.
  -1 points
 15. Nech Putin napadne aj slovensko, prebicyklujem do rakúska a nech ma živia lebo je vojna? :-)
  -1 points
This leaderboard is set to Bratislava/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy