Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/26/2009 in Blog Comments

 1. ... kým žije posledný človek, ktorý si nás skutočne pamätal ...
  1 point
 2. g.k tej poslednej odpovedi bol ešte dododatok čo sa však do interview nezaradilo, preto tá absencia pre darkmana mám nachystanú retiazku (aj s krížikom) giggspresne, hejslováckaaj vrch si tipol správne
  1 point
 3. Hej, lebo po čase obrázok na inom serveri môže byť zmazaný, potom by zmizol aj tu. Napríklad na tinypic sa to deje.
  1 point
 4. treba takto pridavat aj obrazky z inych stranok(t.j. stiahnut ich a uploadnut sem)?
  1 point
 5. zostávať spolu celý život neznamená, že je v tom len láskaale ani dnes nie každý berie rozvod ako normálnu vec ...aj tí deduškovia a babičky, ktorí sú spolu polstoročie, si prežili svoje, a to, že sú spolu, má tisíc príčin ... niekedy je treba do toho vidieť hlbšie, niekedy to ani nejde, až potom, oveľa neskôr, keď trebárs jeden z nich odíde, vyjdú veci najavo ... alebo nikdyaj deduškovia a babičky boli rovnako mladí, a človek sa nemení, ani ľudská povaha sa nemení, len postoj okolia, možno morálne hodnoty sú inde, ale dnes je už ťažko hovoriť o deduškoch a babičkách "pred rozvodmi" ... tí už buď vymreli, alebo vymierajú, generácie sa vymenili, aj dnešní deduškovia a babičky už sú z generácie, ktorá inštitúciu rozvodu poznala a bežne využívala.ani nájsť si partnera nie je také jednoduché, ani udržať si lásku, ani vydržať spolu celý život, ani nevydržať ...tak pre začiatok by nebolo zle rozlíšiť lásku a lásku ... v niektorých jazykoch je v tom rozdiel, v niektorých nie, a podľa mňa je to škoda.láska ako zaľúbenie sa, milovanie, vášeň, oheň, a láska ako pokojné súžitie a porozumenie, tolerancia, možno zvyk, spokojnosť vo vzťahu ...myslím , že je to možné, aj sa to deje, len ohlušenia z búrlivých životov okolo je priveľaokrem toho ... nemyslím, že existuje vzťah, akokoľvek láskavý a priateľský, kde to nezaškrípe ... ale aj tak, také vzťahy sú.
  1 point
 6. K tej škole... dnes je to veľmi problematické si nájsť prácu vo svojom obore, keď vypukla kríza, ukázal sa prebytok práve ekonómov, takže mnohí hľadajú prácu o dosť dlhšie ako pred krízou.Čo sa týka obsluhy v baroch a reštauráciách, tak tam fakt výrazne záleží od toho ako sa obsluha správa. Viem čo je to byť celý deň na nohách, aj keď čašníka som nikdu nerobil, ale keď je obsluha príjemná tak aj na sprepitnom to viem vždy oceniť (čo moja priateľka nie vždy pochopí :D :D)
  1 point
 7. aj mne to pride kratucke...skoda..ale asi sme moc zvedavi :D
  1 point
 8. Prečo take kratke? :D Je predsa toľko tem...
  1 point
 9. teraz rozmýšľam,či kvalita interview je závisláviac na kvalite otázok interviewátoraalebo na kvalite odpovedí interviewjúceho
  1 point
 10. Na tie drsne zmeny si treba davat pozor. Musim byt v jednom kuse ostrazity. Domacu pekeran som si skoro kupil, ked som kupoval fritovaci hrniec, upozornila ma az predavacka pri pokladni, ked som sa jej pytal, preco ten bazmek nema kosik na hranolky... Zmenu zivotneho stylu som si vybabil jednoducho. Prestal som chodit 200 metrov do krcmy autom, k bankomatu ku ktoremu mam kilometer som sa vsak este peso nedostal, chce to cas a ja viem, ze musim byt trpezlivy a netreba to prehanat.
  1 point
 11. 1 point
 12. dobre aj po druhy raz. dufam, ze dalsie interviews nebudu odkladane uz ziadnymi okolnostami. a mohli by byt dlhsie. je to skvely napad.
  1 point
 13. V budúcnosti može byť pokračovanie.
  1 point
 14. Tiez si myslim, ze tych moznosti sa da vybrat viac.Inak Fico nie je prvy spasitel, pred nim bol Meciar s rovnakou historiou. Az na to ze to mozno neboli az take drze zlodejiny, ale vykradnutie zvazkov STB z Tisovej vily, objavovanie sa roznych dokumentov, vila Elektra, Remias a podobne kauzy, su porovnatelne.Len sa na ne uz zabuda pomaly.
  1 point
 15. Z ankety by som si vybral minimálne štyri možnosti. Táto vláda má toho veľa za ušami.
  1 point
 16. Pripada mi to, ako polemika o odpovedi na otazku ci je lepsi sex s muzom, alebo zenou, pricom odpoved "ako pre koho" nie je akceptovatelna :saw:
  1 point
 17. Každý sa vyjadruje k tomu k čomu má potrebu sa vyjadriť. Na chate je jedno či sa k tomu vyjadríš alebo nie, keď to zmizne tak či tak. Preto sa na chate nevyjadrujem k ničomu dôležitému. Pamätám si na txt sme raz mali veľmi zaujímavú diskusiu, bavili sme sa štyria o severskej mytológii, bola to diskusia, ktorá trvala asi 3 hodiny a viacero nezainteresovaných sa na našu adresu vyjadrilo, že to bola vcelku zaujímavá diskusia. Prebehlo to pred niekoľkými rokmi a samozrejme celá tá trojhodinoá diskusia zmizla niekde v nenávratne. Na Fóre také niečo sa nemôže stať, diskusia sa to udrží a aj po rokoch sa k nej dá vrátiť a príp. pokračovať. Dá sa to na chate? Nie. Mňa nebaví sa o niečom baviť keď viem že to zmizne a všetko čo sme popísali už odtiaľ nevyhrabeme. To potom môžeme takto diskutovať rovno v krčme pri pive.
  1 point
 18. Bravoooooo! Gratulujem krásny blog! Som na tvojej strane a keby boli nejaké štrajky rád sa ich zúčastním. Musíme ukázať tým žgrlavým podnikateľom že nielen oni sú tu! Treba ich vyhnať s lopatami z ich palácov a vzbúriť sa. Nech žije revolúcia! Podnikatelia traste sa! Vzbura začína!
  -1 points
 19. Keď americká firma lepšie zaplatí tak nech tu podniká kľudne. Ak americký tovar bude dobrý tak nech ho sem dajú kľudne.
  -1 points
 20. Maďarsko bolo vyspelejšie vždy od slovenska aj za komunistov aj teraz takže my maďari máme byť na čo hrdý. Slovensko v tomto nemá a ani nebude mať šancu na nás ;-)
  -2 points
This leaderboard is set to Bratislava/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy