Skočiť na obsah

Philadelphský experiment


dair

Odporúčané príspevky

Philadelphský experiment

 

jj, vraj okolo lodi vytvorili umele magneticke pole a ona zmizla. Ked so opet objavila tak az na taky detail ze ludia mali posun v case a priestore cize sa objavili akoze vo vnutri lode a tak... A tiez ze do konca zivota zvykli miznut a objavovat sa a tiez ked sa znovu "zhmotnili" v mure tak to bolo dost na :) ...

ak budes mat nieco daj vediet :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prekopírované zo starého fóra (a tam to bolo prekopírované zo serveru ufo.cz, autorom je Pavel Červenka):

 

Od doby, co si lidé vymysleli (a nebo spatřili) bohy, přáli si být lepší než oni. Mít tak jejich schopnosti a vlastnosti! Moci se neslyšně vznášet nad krajinou mezi oblaky, povídat si se stromy, spouštět hruzu ničení a zkázy a nespatřeni se procházet mezi lidmi. Nespatřeni. Jak by se nám líbilo, moci slyšet, co si jiní povídají o nás, co dělají bez nás a co říkají v okamžicích domnělé samoty! Jak by se nám líbilo nezučastněně pozorovat děj a ve vhodném okamžiku vstoupit do prostoru! To by se to přepadávalo, válčilo a zabíjelo! Ne, lidé zatím nejsou schopni nezneužívat svých prostředku. A otázkou zustává, zda toho kdy schopni budou.

Člověk není buh. A kdo se chce nad bohy povyšovat, skončí tak jako posádka malé americké vojenské doprovodné lodě DE 173.

 

Představte si vojenský přístav. Je 22. červen 1943. Tajný projekt, nejvyšší stupeň utajení. Na molu stojí několik lidí, mezi nimi nenápadný mužík, o jehož bílých vlasech říkají drsní mariňáci, že má trvalou. Hloubavým pohledem svých magických očí zkoumá loď DE 173. Jmenuje se Albert Einstein. V evidenci amerického námořnictva je veden jako vědecký pracovník. Jeho Teorie sjednocených polí byla označena za nedokončenou. Teď se ukáže!

Loď DE 173 je k prasknutí nacpána měřící a radarovou technikou. Posádka neví, co se bude dít, raději ji to ani nezajímá. Dvě lodě směřují na loď silné silové pole.

Okay, zapínáme! Mocné generátory napojené přímo na elektrárnu se rozbíhají. Loď DE 173 pomalu obklopuje zelený dým. Je to v pořádku? Loď zmizela z radaru. Podařilo se nemožné - radar byl již v pruběhu II. světové války oklamán! Dým se konečně rozplývá a loď - nikde! Jen ve vodě jsou vidět kruhy.

Proboha vypnite to pole!!!

 

V americkém pobřežním městě Norfolk sedí dva obchodní cestující v baru. Čekají na svou loď do Anglie a krátí si čekání tlacháním o starých dobrých časech a zíráním na moře. Kus od břehu se objevuje podivný zelený mrak. Vyjíždí z něj loď. Moc toho ani nepili a volají na servírku. Vidí to co oni? Na mou duši! Loď je opět obalena zelenou mlhou a zakrátko zcela mizí. Přístav je zanedlouho uzavřen armádou. Obchodní cestující ani servírka samozřejmě nic neviděli.

 

Loď se opět objevuje ve filadelfském přístavu. Pokus se nadmíru zdařil. Zbytek posádky, který přežil je odvezen do sanatorií, izolován od světa. Někteří jsou dementní, jeden muž prochází zdí. Je odvezen... Jsou přesvědčeni námořnictvem, že nic neviděli, ale pro jistotu musí podepsat přísahu, že to co neviděli nikomu neřeknou...

"Pokus se nadmíru povedl, doktore!"

 

Doufám, že se mi trošku podařilo roztčeit obrátky vaší fantazie. Co z toho je pravda? Faktem je, že Albert Einstein byl od 31. 5. 1943 do 30. 6. 1944 zaměstnán u ministerstva námořnictva jako vědec. Faktem je, že obyvatelé města Norfolk o zjevení a opětovném zmizení lodě hovořili. Faktem je, že posádka lodě byla hospitalizována. Faktem je, že lidé, kteří se experimentu zučastnili vydávají svědectví o úspěchu. Faktem je, že posádka lodě hovoří o věcech z jiného světa "tam v mlze". Faktem je i, že se oficiální místa odmítají vyjádřit.

Kde je pravda? Co se 22. června 1943 ve Philadelphia Navy Yard skutečně stalo? Potvrdila se teorie o pararelních vesmírech?

 

Už od dob, kdy člověk odešel z Edenu mu není dáno být bohem. A třeba je to tak i lepší.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte zopár ďaľších informácií, s použitím viacerých zdrojov, vrátane netu, a kníh J.v. Buttlara / Buttlar píše na viacerých miestach, aj o istom M. Jessupovi, ktorý sa pričinil o to, že sa toto "tajomstvo" dostalo na svetlo ... ešte pohľadám :-))

 

 

 

Philadelphia experiment

 

Jednalo se o projekt amerického válečného námořnictva, které chtělo mít v průběhu války novou "zbraň". Ve filadelfskem experimentu šlo o radarovou neviditelnost torpédoborce USS Eldridge s vojenským číslem DE-173. Tato loď vešla do historie jako pokusný objekt jednoho z nejzáhadnějších vojenkých experimentů.

 

Na prvních experimentech s neviditelností se začalo pracovat v "Institute for Advanced Study" už v roce 1933 na základě prací Davida Hilberta ("Hibert Space", 1912), dr. Levinsona (levinsonovské rovnice času), dr.Johna Hutchinsona a dr.Kurtenauera.

 

V roce 1936 byl projekt dále rozšířen a jeho ředitelem se stal Nikola Tesla. V tomto roce se také uskutečnil první pokus, který byl částečně úspěšný. Druhý pokus se konal v roce 1940, kdy se neviditelnou stala loď v brooklynském přístavu. To bylo ovšem bez přítomnosti posádky. Celý projekt dostal název Raibow (Duha).

 

V roce 1942 se stal projekt plně vojenskou záležitostí a velení převzal dr.John von Neumann. Na projektu pracoval i Albert Einstein a uplatnil zde v praxi svou teorii Unitárního pole. Podle záznamů byl u námořnictva zaměstnán jako poradce od 31.5. 1943 do 30.6. 1944.

 

Filadelfský experiment se uskutečnil 12. srpna 1943 v 9:00 hod za přítomnosti kompletní posádky. První minutu viděli pozorovatelé loď přes zelenou mlhu a potom ztratili radiové spojení a lod zmizela. Objevila se v 610 km vzdáleném přístavu Norfolk-Newport v Porthsmouth. O 4 hodiny později se loď vrátila do filadelfského přístavu. Některé její části byly poškozené a některé dokonce úplně chyběly. Nejhorší však byl dopad silového pole na námořníky. Jeden z nich byl doslova zapuštěn do paluby lodě. Na místě mu byly amputovány paže. Ostatní byli v plamenech, nebo běhali v šílenství po palubě. Někteří úplně zmizeli. A pro ty, kteří přežili, měl pokus vážné následky po celý zbytek života. Většina posádky, která přežila, byla nakonec pozavírána v různých ústavech a dnes již zřejmě nikdo nežije.

 

K experimentu bylo použito na obou pólech zploštěného centrálního rotujícího elektromagnetického pole sféroidálního tvaru. Vysílaná frekvence byla kritická, při které dochází k vzájemnému působení s pátým rozměrem (změna směru a rychlosti toku času). Energie tohoto pole sahala do vzdálenosti 90 metrů. K napájení pulzního oscilátoru bylo použito dvou 75kVA generátorů plus jeden 8MW dieslový.

 

V roce 1943 se námořnictvo rozhodlo uskutečnit ještě jeden pokus. V říjnu zůstala loď bez posádky 15-20 min neviditelná, ale po znovu objevení se byla značně zdevastovaná. Další zkoušky byly proto zastaveny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nezda sa mi to moc doverihodne. Cele konanie postrada logiku.

 

Americky vyskum nebol az tak humanny ako by si tu niektory zelali. Pocas studenej vojny americania testovali jadrove zbrane na vlastnych vojakoch. Takze pochybujem ze po jednom (sice dost hroznom) nezdare cely projekt zastavili. Resp. Tipujem ze minimalne by ho obnovili o 10-15rokov neskor. Ved ten potencial, ktory sa za tym skryva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

edit: pre Philadelphia experiment vytvorená samostatná téma.

g.

Philadelphský experiment

 

jj, vraj okolo lodi vytvorili umele magneticke pole a ona zmizla. Ked so opet objavila tak az na taky detail ze ludia mali posun v case a priestore cize sa objavili akoze vo vnutri lode a tak... A tiez ze do konca zivota zvykli miznut a objavovat sa a tiez ked sa znovu "zhmotnili" v mure tak to bolo dost na :lol: ...

ak budes mat nieco daj vediet :)

to je parada. uz aspon viem, odkial Westwood Studios vzali napad na stroj casu do hry Command & Conquer: Red Alert. este aj ten experiment s miznucou lodou je zrekonstruovany v jednom videu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

A este ze casti tiel tych namornikov sa premenili na ocel!!!! :lol: v rovnaky material, ako bola ta lod.

Vysvetlenie vedcov: mysleli si,ze lod poslali do inej dimenzie, pricom sa lod rozpadla na molekuly, "vyparila" sa v elektromagnetic. poli a ked prisiel opacny proces, ze vraj prislo k zamene organickych molekul ich tiel za molekuly kovu :)

 

tak teda toto ma uplne dostalo, :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 8 mesiacmi...

Není možné že se vytvořil subprostor? Pokud tomu dobře rozumím tak není nijak zaznamenané, jak vypadalo dané silové pole. Pokud bylo špatně vytvořeno, mohl se vytvořit i jednorozměrný tunel, což je tunel o nekonečně malém průměru, ve kterém probíhá rychleji hmota i čas, podobně jako voda v užším potrubí. To by vysvětlovalo jak se loď dostala o 600 km jinam. Co se týče mužů zabudovaných do podlahy, mohlo jít o deformaci způsobenou magnetickým polem Země.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

No je dobré pozrieť si niečo také ale či sa dá veriť tým vystupujúcim osobám a ich rozprávaniu. Nezdá sa mi, že to je pravda. To môže každý niečo na internete prečítať a potom môže v kľude básniť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Prosím vás neviete kde by som nasiel dake informacie o projekte Philadelphia??? Idem o tom robit Sočku a neviem toho nájsť dosť na internete. Chystám sa aj do knižnice ale bojím sa že tam sa vela nedozviem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game, ten posledny clanok znie ako vyplod maniaka do konspiracnych teorii, ktory to cele podava ako vedecky overeny fakt.

 

Este by som rad podotkol, ze Monatuk neexistuje. Jeden preklep by som akceptoval, ale ked som nasiel 3, doporucil by som autorovi, aby si dal vyhladat Montauk, NY.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo,

väčšina tých článkov vyznieva ako výplod z odpočinutej hlavy milovníka konšpiračných teórií ...

ťažko nájsť niečo aspoň trochu iné, autori odpisujú jeden od druhého, preklepy sú to najmenšie ... skutočne treba prehrabať net, aby tie informácie boli ako tak ... objektívne ... nakoľko sa toto slovo dá v tejto súvislosti použiť

prvýkrát som opis tohto experimentu čítala v knihe, vydanej cca pred 20 rokmi, odvtedy sa objavuje / ja ich objavujem / v iných knihách a na nete na každej stránke aspoň trochu sa zaoberajúcou záhadológiou ... dráždi to fantáziu

a nejaká nepresnosť alebo prifabulovanie patrí v tomto odbore k dobrému bontónu : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zda sa mi to, alebo uz zakladne veci tam proste nesedia :lol:

Mimo toho ze datumy sa roznia.

Ale DE-173, aspon podla wikipedie, vstupila do sluzby 27. Augusta 1943... t.j. az po experimente...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj na satelite to dávali asi pre 3 rokmi. Až mi behali zimomriavky po chrbte. Čo ja viem či to je pravda... Možno sa im pri tom experimente nechtiac "dokafral" aj čas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Game, ten posledny clanok znie ako vyplod maniaka do konspiracnych teorii, ktory to cele podava ako vedecky overeny fakt.

 

Este by som rad podotkol, ze Monatuk neexistuje. Jeden preklep by som akceptoval, ale ked som nasiel 3, doporucil by som autorovi, aby si dal vyhladat Montauk, NY.

 

Zdravim. Rad by som reagoval na tento prispevok. Neviem co tym chcel Weirdo povedat, ale Montauk je mala primorska oblast na konci Long Islandu, v lete vyhladavana rekreacna lokalita. Nedaleko sa nachadza radar, ktory bol skonstruovany a pouzivany na vyvoj novej psychologickej zbrane (scenar velmi podobny Philadelphskemu experimentu). Pre blizsie info - Google: Project Montauk je toho dost aj v slovencine a cestine...

 

A este detajl...ten radar tam dodnes stoji...pocas leta som stravil v Montauku tyzden, no nestihol som si ten radar obzriet zblizka, to potesenie sa vsak dostalo mojej segre s jej kamosmi, ktori to tam jednu noc isli obzriet...cela oblast je ohradena a oznacena ako vojensky priestor, no aj tak sa im podarilo nejak dostat do budovy radaru, v ktorej sa stale nachadza vsetko zariadenie, aj ked znacne zdevastovane...a co je uplne najzabavnejsie, ten radar, hoc je uz nejakych par rokov opusteny a nepouzivany, ma stale taku spotrebu energie, ako male mesto...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este pred tym nez uveris podobnym konspiracnym nezmyslom, tak si prosim ta skus zodpovedat par otazok.

 

1)Ak by ten radar bol furt aktivny, naozaj by sa tam tvoja sestra tak lahko dostala? Alebo si myslis ze US nevie dostatocne zabezpecit svoje vojenske zariadenia?

2)Ak by na tom radare bolo hocico 'zvlastne', nemyslis si, ze by ho US po skonceni funkcnosti jednoducho rozobrali?

 

a co je uplne najzabavnejsie, ten radar, hoc je uz nejakych par rokov opusteny a nepouzivany, ma stale taku spotrebu energie, ako male mesto...

To si zas cital v nejako vysoko odbornom clanku, jednoducho uvedene ako fakt :lol:

 

Naozaj nechapem ludom, ktori uveria kazdej kravine co sa popise na nete, alebo v nejakom vysoko odbornom casopise o UFO, bez toho aby sa zamysleli nad elementarnou logickostou tejto kraviny.

 

a este ediiit

toto

mojej segre s jej kamosmi, ktori to tam jednu noc isli obzriet...cela oblast je ohradena a oznacena ako vojensky priestor, no aj tak sa im podarilo nejak dostat do budovy radaru,

nejako nejde dokopy s tymto

The site was opened to the public on September 18, 2002 as Camp Hero State Park.

:)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov