Skočiť na obsah

Radosť zo štátnych sviatkov a voľných dní


game

Odporúčané príspevky

hanbím sa .... ale je to tak ... :lol:

 

tak a teraz ma ukameňujte, ale som vďačná Cyrilovi aj Metodovi, že ich deň vyšiel tento rok na stredu ...

v stredu mám v práci "dlhý" deň a ja som moc šťastná, že je dnes voľno ... pravdu povediac tie stredy nemám rada :)

 

hm... podobne je to s ostatnými sviatkami ... keď dostaneme nové kalendáre ku koncu roka, to je prvé, po čom sa pátra - na aké dni padnú sviatky ... hm.. ale aspoň to prenechávam tým druhým ... aspoň natoľko si ukľudním svedomie ... ;)

 

trochu som z toho mávala výčitky, ale už ma prešli ... a som vďačná aj za to, že je preč socík....

ste tu väčšinou mladí, pamätať si nemôžete, ale vtedy úplne surovo presúvali sviatky na piatky, aby bol víkend v kuse, aby továrne mohli "vypnúť" na ceslitvú dobu ...

a zvyčajne aj tak sme si tie sviatky nadrobili / aj na základnej škole !!! / nasledujúcu sobotu ...

 

vraj máme veľa sviatkov ... niekde som videla rozpis z eu krajín, sú také, kde majú sviatkov viac ...

 

nuž teda ja sa zvyčajne z týchto "darovaných" voľných dní teším ... aj vy ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nokia to nie je nič

ja budem robiť aj v sobotu, takže platí to čo si napísal a v piatok budem mať štvrtok, v sobotu piatok a nedeľa bude 2in1(sobotan+nedeľa)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No jo, sviatky niekedy dobre padnú. Ale ja som si v stredu vyšiel na brigádu, v sobotu pôjdem znova, takže pre mňa je to dlhý týždeň (dobrovoľné rozhodnutie).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Tak tento týždeň bol výborný. Odrobené len tri dni, zaplatených päť :lol: Na ďalší týždeň si asi budem ťažko zvykať. Myslím, že 40 hodín týždenne za taký plat je priveľa. Postačilo by len 20.

Ak by bolo po mojom, tak by som za štátny sviatok vyhlásil - piatok. A to každý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tento týždeň bude tiež slušný týždeň ... keby to takto chcelo vychádzať vždy - alebo aspoň takto

piatky voľné :lol:

a keď už tak aj stredy - tie hnusné dlhé stredy ...

a pondelky - aby to nebol taký šok hneď po nedeli

a samozrejme voľné víkendy ...

 

no dobre, už som sa prebrala ... idem už do práce ... :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nj suhlasim s game. :lol: Ale este zopar uprav. Napriklad utorok by tiez nemusel byt. Dve hod. chemie sa mi fakt nechce ucit. A ked uz tak tak potom aj stvrtok aby sme si na piatok oddychli :) To by uz bolo len dokonale. Ale jasne ze vyplata by sla z robot :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 6 mesiacmi...

kedy bude najbližší sviatok ? :lol: len nech nepadne na sobotu a nedeľu, to predsa nie je sviatok :)

stále by som prijala sviatok minimálne každý mesiac dvakrát, najlepšie v piatok alebo v pondelok ... plus utorky voľné, pretože de´predtým bol sviatok ... a piatky preto, lebo ide víkend ... :)

tento týždeň mal len štyri dni, ale som z nich zničená ako z normálneho týždňa ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov