Skočiť na obsah
  • 0

USB-cka a čítačka kariet prestali fungovať...


ezo

Otázka

Ahojte, vie mi niekto pomoct s nasledujucim problemom.

Po odinstalovani Powered Keylogger, sposoboval problemy s XP a aj samotny program sa choval divne, nevytvoril ikony na Desktope a v Starte aj ked som to nastavil, a po nainstalovani som nahodou nasiel jeho folder vo foldery Windows, spustil, vyskusal ako funguje, ale hned po starte cely jeho folder odrazu zmizol, tak som ho zavrel a potom sa nedal najst a ani spustit cez spustaci subor cez RUN, ale na nasledujuci den sa folder znova objavil, tak som ho spustil a nechal bezat a cez uninstal ikonu odinstaloval...teraz uz viem, bola to blbost..., ale este pred tymto uninstalom som ho skusil odinstalovat cez TotalUninstal (bol po dryhykrat cezen aj instalovany) ale nic, program bezal dalej. Pisal som na support firmy co ho vyvinula, poslal im na ich poziadanie minidump file, a oni na oplatku kde a ktory jeho systemovy subor a kde mam zmazat a tiez jeho register v Safe Mode, ale niesom si isty ci som to aj dryhy krat vymazal v Safe Mode a odvtedy nejdu USB a citacka kariet.

Najprv v Device Manager bolo info o tom, ze Windows nemoze nacitat driver, kde som ho odinstaloval a restartol, tak sa info zmenilon: Windows uspesne nacital driver ale nevie najst toto hardware ..tak uz neviem co s tym a nechce sa mi velmi kvoli tomu preinstalovavat cely windovs, skusal som aj update ale nic a aj na nete najst samotny driver ale same blbe odkazy...za ziacke chyby sa plati....ale predsa, viete pomoct? Bol by som ozaj velmi vdacny. Dakujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 0
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • ezo

    1

Najaktívnejšie dni

Top Posters For This Question

  • ezo

    ezo 1 príspevok

Najaktívnejšie dni

0 odpovedí na túto otázku

Odporúčané príspevky

There have been no answers to this question yet

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov