Skočiť na obsah

Príhody z autobusov


Sniper

Odporúčané príspevky

Nápíšem po česky príhodu z minulého týždňa.

Minulý týden jsem jel poprvé jednu linku. Naložil jsem děti do školy a dva prcky jsem posadil zadarmo dopředu, že mi budou ukazovat kudy mám jet. Při tom jsem poznamenal, že ne aby mě někam unesli. To se rozesmáli všechny děti příběhli dopředu a začalo rozvíjení fantazií. Pane řidiči unesete nás třeba do Liberce (byl jsem u Vysokého Mýta). Tam Vás přepadneme je nás hodně tak se nebojíme, vezmeme Vám korunky za jízdenky a půjdeme na zmrzku a do zoo, ale večer nás musíte vrátit! Dvě holčičky měli kytky, že jedou na dovolenou a ty že se musíme vrátit dříve, že jim uletí letadlo. Tak jsem jim slíbil, že je hodím na letiště. Pak další kluk, nojo no ale paní učitelka se bude bát, že byla v noci třetí světová a my jsme se vypařili, nebo že nás unesly mimozemšťani.

Proste nabili ma energiou na dlhé týždne dopredu. Tie decká sú take čiste úprimne hlavne prvý stupeň proste bomba a to sú chlapy čo nadávajú že zase povezú tých zasranov....

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Toto je príhoda z vlaku, ale takú tému tu nemáme, tak to píšem sem, včera som nastúpil do vagóna v BA, vo vedľajšom kupé (ani nie kupé, lebo to bol otvorený vagón, typický pre 2. triedu), sa usadil jeden chalan, ako sme sa pohli ten začal kecať, prisahám nad hrobmi všetkých mojich známych, jemu sa huba po Piešťany ani na chvíľu nezatvorila!!! Prestal brblať až vtedy, keď vo svojej kóji zostal sám, dovtedy po celú cestu ľudia dookola len prevracali očami, no ale aspoň sme získali podrobný prehľad o rusko-európskych vzťahoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto je príhoda z vlaku, ale takú tému tu nemáme, tak to píšem sem, včera som nastúpil do vagóna v BA, vo vedľajšom kupé (ani nie kupé, lebo to bol otvorený vagón, typický pre 2. triedu), sa usadil jeden chalan, ako sme sa pohli ten začal kecať, prisahám nad hrobmi všetkých mojich známych, jemu sa huba po Piešťany ani na chvíľu nezatvorila!!! Prestal brblať až vtedy, keď vo svojej kóji zostal sám, dovtedy po celú cestu ľudia dookola len prevracali očami, no ale aspoň sme získali podrobný prehľad o rusko-európskych vzťahoch.

fíha, tak prednášal vám!!!

 

Na štvrtok po robote som bola dohodnutá, že prídem k jedným mojim známym, aj som sa na nich tešila, to je taká moja mladá bývalá kolegyňa a jej manžel, majú dve krásne dievčatká, skrátka som sa vybrala teda na autobus 68. Inak sa tam neviem od nás dostať.  A stojím a čakám a čakám...a autobus nikde, ani opačným smerom nešlo nič. Po 20 minútach (mal chodiť á 6 min) som zavolala na DPMB a dostala som milú informáciu, že všetky sú na Trnavskom mýte, lebo tam dačo kopú a nevedia sa tade dostať...musela som tým mojim známym zavolať, že návšteva sa nekoná...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred pár dňami som mala niekam ísť na konkrétnu hodinu, a tak som šla s miernym, naozaj len miernym predstihom. Vodič autobusu bol neskutočný gavalier, musel to byť obrovský dobrák! Dával prednosť každému, čo sa objavil vo vedľajšej ceste, stál na každom prechode, cez aký sme išli, čakal dokonca na chodcov, ktorí ešte ani neboli pri prechode, čakal, kým k nemu došli a následne prešli a vykračovali si ako zrelí osemdesiatnici, hoci mali najviac 30...a potom na zastávke dobehol nejaký ujko s dievčatkom a požiadali ho, aby počkal,  a tak čakal na tetku, ktorá bola asi 50 m vzdialená, ale ani ju nehlo pohnúť zadkom a trocha natiahnuť nohy, vykračovala si s kytkou v ruke jak Grácia Patrícia. Skoro ma meglo, to už bolo príliš, ani jej nič nepovedal. Cestu, ktorá trvá bežne cca 12 minút, šiel 20. Odvedľa už prichádzal spoj, ktorý som potrebovala stihnúť, už som sa len modlila, aby ho nenapadlo čakať, kým ten prejde asi 100 m a dať mu prednosť. Aj tak som tam došla len tak-tak, podľa harmonogramu som mala v pohode stihnúť predchádzajúci spoj.

Mám síce rada vodičov, ktorí sú ľudskí, ale čo je moc, to je moc. Stavím sa, že ho niekde pred konečnou dobehol nasledujúci bus...až nie aj dva, lebo má dlhú trasu a ja som šla z 2. zastávky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Verím, že teraz sa dotknem viacerých, ale fakt mi nedá.

 

Na staniciach som mal do činenia s 3 ľuďmi, ktorí sa sami 'priznali', že sú z východu.

 

Všetci mali spoločné tieto znaky:

  • ožratí
  • agresívni
  • vulgárni

Prednedávnom dvaja sa ponáhľali na vlak, stáli v rade za mnou, razilo z nich jak z pálenice, pitchovali jak choré vrany na nejakého zadarmistu, čo si pred nimi "kupoval" lístok, že mu dajú cez hubu ak nevypadne do 10 sekúnd, lebo do Humenného to majú ďaleko.

Včera ožratý, značne dezorientovaný "k***t z východu" (tak sa sám nazval) nastúpil do vlaku, nevedel kam ten vlak ide, nevedel ani kam cestuje, a každého v jeho dosahu sa ako dement pýtal čo je to za vlak, kam ide, či je to rýchlik, potom provokačne začal búchať po skle na okne a pozeral kto na neho pozrie (provokoval), ale po chvíli ho to prestalo baviť.

 

Na tých vtipoch o východniaroch predsa len bude niečo pravdy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

šla som pred časom domov z konferencie, ktorá bola v Ttrách, cestovala som RJ, tešiac sa, že je to rýchly spoj a že budem rýchlo doma...prd makový. kdesi za Pezinkom nejaký magor sa rozhodol ukončiť svoju pozemskú púť a skočil pod náš vlak. Nikto nevdedel, prečo sme zastali a prečo stojíme tak dlho, potom nám to koneščne sprievodca povedal a obsluha začala roznášať koláčiky, kávu a neviem čo ešte, tak sme si poobjednávali...a potom sa niektorí zlostili, že idú na nejaký ďalší spoj alebo na letisko do BA...tak tým vybavili odvoz autobusom, na ktorý si prešli,v sprievode ochranky, ostatným nedovolili ani vyliezť z vlaku a natiahnuť si kosti. Dostala sa nám taká informácia neradostná, že zbierajú záchranári tú osobu z trate, a musíme čakať aj na to, kým prídu poliši a prešetria udalosť...mali sme zdržanie asi 2 hodiny. neviem, prečo to tí ľudia robia. Je im úplne fuk, že tým môžu skaziť celý život strojvodcovi a neviem komu ešte ďalšiemu...nejdem to tu pitvať, na to je iná téma. Možno tento príspevok vyznel trocha necitlivo, ale naozaj neviem, prečo by mal niekto nevinný trpieť kvôli tomu, že dakoho omrzel život.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov