Skočiť na obsah

Príhody z autobusov


Sniper

Odporúčané príspevky

tie Axelove sardinky mi pripomenuli jednu príhodu, je to slečna, niečo nad dvadsať, útla, nižšej postavy, okuliare, celkom k svetu, ale trochu ... mno ... prvé stretnutie s ňou bolo nezabudnuteľné :

 

prvýkrát nastúpila do busu v malackách a chcela do ba, vytiahla preukážku, na čo jej šofér po chvíli oznámil, že to je preukážka na miestnu dopravu kdesi v Prešove ... začala mu siahodlho vysvetľovať veľmi ublíženým hlasom, že ona predsa s touto preukážkou cestuje kdekade a pravidelne, on jej, že to nie je možné, ona jemu, že áno, on jej , že si musí kúpiť normálny lístok, ona jemu ... a autobus stál a ľudia sa už aj chechtali aj mierne rozhorčovali zároveň, ale v podstate celý autobus pozorne sledoval, ako to dopadne ... dopadlo to tak, že mladá sa nedala zviklať, zaplatila celý lístok, ale s patričným ublíženým komentárom : )

 

našla si miesto, sadla na sedadlá, kde nikto nesedel, položila ruksak vedľa seba, vytiahla nejaké popísané papiere a začala čítať, pričom si kyvkala hlavou.

po chvíli položila papiere, vytiahla z ruksaku kastról z obedára, vytiahla vidličku, na ruksak si položila papiere, z kastróla vidličkou obedovala zemiaky a nejaké mäso, a kým prežúvala, vidličkou vo vzduchu dirigovala zrejme svoje myšlienky pri čítaní ...

 

ďalej neviem, lebo som vystupovala, ale to sa už chechtal celý autobus :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Raz som cestoval vlakom z KE do BA a v kupe si niekde v SPiskej prisadla k nam jedna pani. Najskor nas vsetkych vyspovedala, potom chlapov vyhodila z kupe a prezliekla sa do pyzamka a papuciek... :lol: Aj akusi perinku mala... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: mali ste sa vratit nazad, vyzliect ju zase a ju vyhodit z kupe /coupé/, ale cez okna :)

 

zajtra ma cakaju priserne styri hodiny v buse. dufam, ze pri bystrici si zase budu vidlaci vesat ponozky do sietky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len raz som si zabudla doklady, aj to ma musel chytiť revízor... :lol:

vďaka bohu ma to nebude veľa stáť, i keď po dnešnej piňakoláde už na pokutu naozaj nemám... :)

ale ten revízor bol celkom milý... a mladý a pekný... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

dnes sme hodinu a pol neplánovane nadčasovali, s kamarátkou sme unavené a znechutené pomaly prešli cez parkna zastávku autobudu, tam všetky dve lavičky obsadené neznámou chamraďou samé pomerne mladé cigánky, okolo tridsať, do štyridsať , samý kožák a zlato, či čosi čo sa tvárilo ako zlato, a jedna z nich bola pohľad , že som sa okamžite začala cítiť ako twiggy ... minimum okolo stoosemdesiat kilo, chorobne, podobne, ako to občas ukazujú v tv, keď brušná stena povolí natoľko, že už ju nič nedrží, brucho po kolená, gulička, tváre sa strácali v guči tuku, nebola veľmi vysoká, a sedela na tej lavičke podivným spôsobom ... keď sme prišli bližšie, po jednom oslovovali a pomerne nahlas každú prichádzajúcu ženu, že majú na predaj "voňavky", pravý samý Hugo Boss ... každý veľmi rýchlo odmietol ...

prišiel bus, my sme stáli pri chodníku, oni o dva metre ďalej sedeli na lavičke, tie autobusy sú večer poloprázdne, ale tá najsilnejšia bola zrazu najvrtkejšia a v momente nám za chrbtami začala vykrikovať, že ona tu bola prvá a ona je invalid ... nikto si ju nevšímal, tak stíchla.

nastúpili sme do busu, oni s krikom, vreskom, potkýnali sa o kabele, tá silná mala problém prejsť medzi sedadlá, vonku medzi tým začalo pršať a zmoknutý cigán páchne moc nedobre ... za chvíľu bol autobus plný smradu, kriku po cigánsky, sem tam z toho preblesklo slovo póžička, no v každom prípade to bola obsažná a podnetná cesta ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

piatok

linka smer do Piešťan

stojíme na stopke tak 7km pred mestom a stojíme a stojíme

pozerám veď nič nejde

rozbehneme sa a zrazu vidím, spredu dym.

Vodič si zapálil cigaretu :lol:

a my sa vlečieme a vlečieme

musí predsa stihnúť doťahať kým prídeme k daľšej zastávke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Pozeram ze su zname "tvare" zo stareho post.sk fora :lol:

 

Minuly tyzden sa mi stalo ze bus zacal horiet.Nic prijemne teda ten smrad. Vsetky veci mi smrdeli jakeby som sedel pri taboraku celu noc :)Alebo vo stvrtok ked bola v BA kalamita sa znicoho nic na buse zlomila predna naprava a predok sa takmer suchal po zemi keby sa to stalo v zakrute neviem asi by sme sa vysypali.Tak som to vzdal a siel peso. V poslednej dobe si zvykam chodit chodit na kratsie vzdialenosti peso zaberie mi to viac casu ale je to zdrave doporucujem :) Lebo individualna doprava v Blave tiez neni ziadna vyhra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

7 minút nie je také zlé :lol: mňa vždycky vie " potešiť " ak mešká 15 mínút a navyše je to jeho prvá zastávka ... hlavná vec že človek mrzol na zástavke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je ten horší prípad ...

 

ja som cestovala trasu Malacky - tam boli zvyčajne ok šoféri, páni tak nad 45, zvyčajne, raz som zažila, že vyhodil cestujúcu, doslova, lebo mu chcela platiť tisíckou - potom ju omilostil, zobral jej tisícku, a povedal, že ked nazbiera dosť peňazí po BA, potom je vydá ...

 

bol taký šofér, ktorý na zastávke, kde jeden za druhým prišli tri busy, ako tretí zastal ako duch za tým druhým, ani sa neunúval aspoň prísť k chodníku či teda zastávke, rovno uprostred cesty, jeden cestujúci, ktorý práve na tento bus čakal, to náhodou zbadal ... a hurá, všetci cestujúci bežali za ním ... medzitým prvé dva busy odišli, on zatvoril dvere, ľudia v strede frekventovanej cesty pred jeho dverami - a pohol sa k zastávke ... všetci skoprnelí cestujúci, ktorí zostali na ceste, hurá za ním ... vrátane mňa ... ale čo ten dostal, mala som chuť ho zabiť. som mu povedala, že keď sa chce hrať na stádo a pastiera, nech ide pásť svine ...

a on nič, akoby sa ho to netýkalo - ale obávam sa, že to robil z nejakej pomsty za čosi, lebo to bol cudzinec, ktorý zaskakoval za domáceho šoféra ... ach jo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som mu povedala, že keď sa chce hrať na stádo a pastiera, nech ide pásť svine ...

:lol:

 

 

Včera som zažil ako sa nejaká ženská medzi 30-40 r. začala hádať so šoférom, bliakala po ňom, že sa naňho bude sťažovať a bla bla, ten jej tiež niečo povedal a bla bla. Neviem o čo tam išlo, ale predpokladám že ženská si chcela kúpiť 50 centový lístok a platila minimálne 5 eurovkou, čo šoféra zrejme nasralo lebo peniaze jej vytrhol z ruky čo zase ju nasralo. Na jednej strane by sa mala uvedomiť, že autobusy nie sú zmenárňou, ale šofér by si mal zachovať chladnú hlavu za každých okolností.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Ja som zase zažil celkom humorný príbeh.Chodievam pravidelne v Pondelok na linke BB do BA a spat v piatok.

Raz,ked sme už nastupovali,nastúpil aj ( asi bol sfajčený 'mladík.

Vravi šoferovi,že : jeden nediný listok do viedne sa nenájde? ..šofer mu vraví: že ide len do BA ..a on nato..tak dobre: zoberte ma do Blavy a odtial to potom skúsim lodou aby som nezmeškal vlak :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol:

 

 

Včera som zažil ako sa nejaká ženská medzi 30-40 r. začala hádať so šoférom, bliakala po ňom, že sa naňho bude sťažovať a bla bla, ten jej tiež niečo povedal a bla bla. Neviem o čo tam išlo, ale predpokladám že ženská si chcela kúpiť 50 centový lístok a platila minimálne 5 eurovkou, čo šoféra zrejme nasralo lebo peniaze jej vytrhol z ruky čo zase ju nasralo. Na jednej strane by sa mala uvedomiť, že autobusy nie sú zmenárňou, ale šofér by si mal zachovať chladnú hlavu za každých okolností.

 

§ 273

Ohrozovanie obehu peňazí

Kto bez zákonného dôvodu odmieta tuzemské peniaze alebo poškodzuje tuzemské peniaze, potrestá sa odňatím slobody až na šesť mesiacov.

 

 

ziadne ine pravidla (az na nejaky pocet minci) tento zakon blizsie neurcuju, takze ak vodic nechce spachat trestny cin, musi predat listok.

 

tiez som zazil takeho frajera na linke BA-KE, kde predomnou nastupilo 30 ludi, sofer buksicka preplnena 10 a 20 eurovkami, ja pridem so stovkou a pytam listok do bb za 3.60 a on najprv argumentuje tym, ze nevezme, lebo moze byt falosna, a ked mu ukazem asi 4 prvky, tak odmieta, lebo nemusi brat peniaze vo vyske vacsej nez 4x pozadovanej sumy. to mna hovno zaujima, je to jeho problem. zabral az tento zakon. odporucam vytlacit a v pripade nutnosti precitat, kopa debilnych soferov, predavaciek a podobne pusti do gati a radsej spravi, co ma.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

Dnes ráno som zažil čierneho pasažiera. Nastúpil, sadol si bez zakúpenia lístka a ešte si chcel zapáliť cigaretu. Vodič samozrejme hneď skočil po ňom, že či si nechce náhodou aj kúpiť lístok, čierny pasažier mu drzo povedal, že on sa chce načierno odviesť jednu zastávku a nemal sa k tomu, aby vystúpil. Na to vodič zavolal mestskú políciu, potom čierny pasažier aj chcel už vystúpiť, ale keďže vodič políciu už zavolal, tak ho nechal trčať v autobuse. Po piatich minútach prišli policajti, od čierneho pasažiera žiadali občiansky, ten ho nemal, však načo by mu aj bol, že? Tak si ho zobrali a autobus išiel ďalej. Takého dementa, ktorý nechá na seba zavolať políciu len kvôli tomu, že sa chcel odviesť jednu zastávku (cirka 400 metrov) a nevystúpil hneď ako mu to vodič nariadil, som v autobuse ešte nezažil. To, že ten čierny pasažier bol Cigán, asi neprekvapuje, že? :D Ja fakt neviem, prečo títo etnikári, hneď pri prvej príležitosti ako ich za uherský rok stretnem sa musia zákonite necivilizovane správať. To, že autobus mal vyše 5 minútové meškanie, mne osobne nevadilo, ale tí ľudia, čo museli v sobotu ráno vstávať do práce a kvôli tomu Cigánovi meškali, tak niektorí dobre nadávali. No a potom nemaj "predsudky" ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však to by mohol byť rasyzmus a dyskrymynácyja! Určite nikto by nič nechcel riskovať, počas celého incidentu nikto ani nespravil narážku na jeho pôvod, aj keď myslím, že viacerí si mohli myslieť svoje. Stačilo by málo a ten by to mohol hneď otočiť vo svoj prospech, ako poznáme naše zákony. Vodič ho mohol vyhodiť, ale keď už zavolal policajtov, tak ho už vyhodiť nemohol. Prišla polícia a tá si to s ním už vybavila. Iba smrad v autobuse po ňom zostal a to nepíšem obrazne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

§ 273

Ohrozovanie obehu peňazí Kto bez zákonného dôvodu odmieta tuzemské peniaze alebo poškodzuje tuzemské peniaze, potrestá sa odňatím slobody až na šesť mesiacov.

 

 

ziadne ine pravidla (az na nejaky pocet minci) tento zakon blizsie neurcuju, takze ak vodic nechce spachat trestny cin, musi predat listok.

 

tiez som zazil takeho frajera na linke BA-KE, kde predomnou nastupilo 30 ludi, sofer buksicka preplnena 10 a 20 eurovkami, ja pridem so stovkou a pytam listok do bb za 3.60 a on najprv argumentuje tym, ze nevezme, lebo moze byt falosna, a ked mu ukazem asi 4 prvky, tak odmieta, lebo nemusi brat peniaze vo vyske vacsej nez 4x pozadovanej sumy. to mna hovno zaujima, je to jeho problem. zabral az tento zakon. odporucam vytlacit a v pripade nutnosti precitat, kopa debilnych soferov, predavaciek a podobne pusti do gati a radsej spravi, co ma.

 

A jej teba radost stretnut, jazdim nastastie v cechach. Ustavny sud ČR urobil prelomovy rozsudok, ze vodic autobusu nie je klasicky obchodnik, nema bezne trzby na zmenu penazi. Cestujuci je povinny platit primeranou ciastkou, kde jej primeranost urcuje vodic. Aj 50,- alebo 100,- Kč moze byt neprimeranych.

Napriklad včera som mal ráno asi 20-30 dvojkorun a rovnako korun, behom doobeda ma uplne vybrali. Nemal som ako vracat, bolo na cestujucich aby si zohnali drobne, lebo ako vodic pravidelnej prepravy osob nemozem vyhodit ludi, zamknut bus a ist do banky.

Si schopny to pochopit?

Jediná povinnost ktora je dana zákonom, tak dieta do 15 rokov musím odviest zo školy domov aj keby stratilo peniaze. Ale iba zo školy a priamou linkou. Ráno "nezaujem" bez domov....

Samozrejme ze decka vozime aj zadarmo, alebo dam ziacky lístok aj bez preukazu, ale nesmíme to dieta zneuzivat...(za to som priamo odpovedny ja, ked pride revizor, pokutu platim ja, opakuje sa to "ahoj tu mas vystupne papiere") Potom ma už smolu....

Hlavne na primestských linkach, kde cestujuci kupuje listky u vodica a nastupuje len prednymi dvermi to byva obcas peklo, ked cestujuci nechcu pochopit ze ten preukaz co maju je uz neplatny a ak ho uznam, je to moja chyba...

Mám jednu dedinu kde jazdia hrozne nevychovane deti ( biele nie romské) a tam im neodpustime ani "ň". Trva to dva mesiace co ich "cvicime" už zacinaju zdravit a listky tiez nehadzu po zemi, tak im mozno skusime povolit.

Ano aj vodici autobusu kolkokrat supluju rodicovsku vychovu....

Kolko krát mám aj cukríky na prístrojovke a deti si možu zobrať, nech si pamataju toho dobreho vodica cely zivot. Ano su medzi nami aj vodici, ktory to robia lebo musia (ty vacsinou robia tie naschvaly), ale je je nas plno, aj mladsich ktory to robime srdcom....

 

Mal som jedneho kolegu, bezvadny chlap, ale nedaval listky, u jednej fabriky sa ludia naucili mu tam len hadzat peniaze (miesto 32,- mu davali 15,-) vybral ho revizor, mal 8 cernochov, siel na hodinu.

Druhy den isiel iny vodic, a skoro ho ludia zmlatili, ze maju zaplatit plnu cenu listka, ziadne "svedomie" ze roky jazdili za lacno....

 

Co sa tyka meskania, kolkokrat ma velmi zdrzi predaj listkov, pride povie kam chce, nastavim listok vytlacim a ale ja jazdim na studentsku, vytiahne ju z penazenky, ja na to na ociach vam to bohuzial nieje vidiet, objednal ste si tento, on nezaujem nezaplatim, tak musim stornovat listok a vytlacit novy a minuta je prec a odbaveny jeden cestujuci, ono aj ked ich nastupuje tak 20 tak v cestovnom poriadku na to nieje cas a zabere to tak 5-7 minut.

Co sa tyka skorej jazdy, tam neexistuje, proste sa nesmie sme strazeny cez satelit a je to prisne trestane. V tom Trencine ci kde to kto pisal, nejazdia skorej opozdeny pri case buduceho spoja (ide o 9:50 v cestovnom poriadku je 10:00, ale on mal ist uz v 9:30...)

Meskanie pri odchodu z konecnej, moze prist pozde a potrebuje na zachod, alebo aj nieco zjest aby sa mu neurobilo zle, tak ide pozdejsie, ale ma zaznamenane vo vykaze meskanie a dovod.

Druhy pripad u nas jazdime s "novo" vyzerajucimi autobusmy, ale su to vraky fungujuce silou vole, servis nam robia stylom, hlavne nech to co najskor ide nieako na linku, nic sa neopravi poriadne, vsetko sa len zaplatuje a samozrejme odchadza to viac a viac. Jazdime na 100% repkovu naftu, to je hnus, ktory uz ani nesmrdi po nafte, filtre to zanasa, ze nejde nastartovat.

Tento rok sa mi u 3 autobusov stalo ze mi odisli baterky, boli 6 rokov stare a nikto na ne behom tych 6 rokov nesiahol, potom sa divia ze zrazu nejdu, a to odchadzaju stylom, pridem na konecnu OK a za 20 minut neotoci motorom, ked nie je nablizku kolega s kablami, tak cakam na servis cca priemerne 1 1/2 hodiny meskanie. Nahradne autobusy niesu...

 

To len pohlad z druhej strany..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja vodičom nezávidím piatky a soboty večer, keď musia voziť všelijakú háveď z barov. Aj u nás sa stalo takto piatok večer, že nejakí možno ožratí zasrani si zmysleli hodiť po autobuse kus kameňa, tak rozbili bočné sklo a kvôli tomu autobus meškal polhodinu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však to by mohol byť rasyzmus a dyskrymynácyja! .

Nie nemohla. Kedze porusil prepravny poriadok, moze sa ohanat diskriminaciou kolko chce. Toto mu žiadny sud nekupi.

 

Pokial ide o tie peniaze, zalezi ci to konkretnejsie neupravuje nejaka vyhlaska, nariadenie atd. Zakon je sice zakon, ale moze mat vselijake dalsie odbocky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak hej, opilci su problém, ale byva s nimi aj sranda.

Dva pripady ked som jazdil este na mhd v Prahe. Stal som na konecnej na kraji Prahy u lesa asi 200m od nastupnej zastávky, v lete, asi pol km od diskotéky v lese. Prislo dievca tak 16-17 opita a ze "jednu vstupenku do Prahy" ja ze vstupenky nepredavam (česky je listok jízdenka) tak len zamrucala a sla si sadnut. Tam mi to bolo jedno, nebol som odpovedny za cernochov a vtedy sme lístky este nepredavali. Cestou bola taka hupava cesta, tak si vravim však ja ta naucim pit, tak som ju pohupal a na tretom hupu otvorila kabelku a hodila to tam, myslím ze od tej doby prestala pit. ;-)

Druhy, na rovnakej konecnej, prisiel namol chlap a poprosil, ze bude "hodny" tak ci ho zoberem. Sadal si hned na prvu dvojku. Na každej zastavke sa prebral a "kde to sme?" a hlasic zastavok vždy ohlásil zastávku. Nezabudol sa kazdu zastávku naklonit ku mne a podakovat mi, vobec mu nebolo divne ze ten hlas co pocuje je zensky a za volantom sedí chlap :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  :)

Mám príhody z autobusov. Jedna, ktorá sa mi príliš zafixovala je:

Cestovala som autobusom, keď pristúpili  dvaja muži a začali medzi sebou rozprávať, aká je tá dnešná mládež nevychovaná,

že napr. oni dvaja,  už  starší,  a  ešte po  namáhavej práci musia v autobuse stáť,  a že tuná  slečna sedí a ani  im neuvoľní miesto,

a že si len tak,  spokojne číta knihu. Jeden z nich dodal, že sakra, veľmi by chcel vedieť, čo v tej knihe také zaujímavé  píšu, že slečna nereaguje.  Pozdvihla  zrak na nich, a prv než stihla niečo povedať, poriadne to zaiskrilo..  :smilieee: ...  viem,   že táto žena už x rokov šťastne žije v spoločnej domácnosti s jedným z nich.  

 Príhody z autobusov, to je teda, iné kafe.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mala som cca 20 a cestovala som nočným rýchlikom smer Otrokovice - BA (vtedy ešte chodil priamy vlak týmto smerom). Vlak bol polorpázdny, nuž som sa zatvorila v kupé. I objavil sa za dverami taký ten tmavý spoluobčan cca v tom veku ako som bola ja, a zahučal: "Otvor!" Ja že "Neotvorím" a on že "Otvor, lebo rozšróbujem tie dvere!" a aby dodal svojim slovám vážnosť, vytiahol nôž a začal ním tam pidlikať. V rýchlosti som rozmýšľala, čo bude lepšie, vlastne, čo bude menšie zlo a ako mám lepšiu šancu na útek: pidlikal kdesi hore, a tak som si povedala, že sa skúsim prešmyknúť popod jeho ruky, že budem rýchlejšia ako on, kým ruky spustí. A ak nie, tak mám smolu...A tak som odomkla. Milý cigán sklapol nôž, strčil ho do vačku a celkom priateľsky mi zahlaholil: "Mne je vedľa samému smutno, tak som sa chcel len porozprávať."

A tak som sa celou cestou rozprávala.

Potom si ešte aj moju adresu vypýtal, pravdaže som mu dala vymyslené meno a vymyslenú adresu, ale sa vytešoval, ako pekne sme sa pozhovárali...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Večerná dráma v bratislavskej MHD: Šofér na výtržníka s nožom namieril pištoľ, bola to osudná chyba!

 

Bránil sa, no i tak mu hrozí výpoveď! Šofér bratislavskej MHD na podguráženého cestujúceho namieril plynovú pištoľ.

 

Podnapitý výtržník ho podľa svedkov predtým ohrozoval nožom. Keďže vodiči nemôžu mať v autobusoch zbrane, teraz môže prísť o flek.

 

Podľa zdroja Nového Času, ktorý sa viezol v spomínanom autobuse linky 70, vyprovokovalo konflikt šesť podgurážených mladíkov. „Vyvádzali počas celej jazdy. Vykrikovali a obťažovali ostatných,“ opisuje konanie neprispôsobivých cestujúcich svedok, ktorý si neželá byť menovaný. Šofér sa ich snažil na podnet ostatných pasažierov upokojiť prostredníctvom reproduktorov vo vozidle. To ich však vyprovokovalo ešte viac a jeden z nich na neho vytiahol nôž!

 

„Čepeľ mala asi 15 centimetrov,“ upresnil svedok. Vystresovaný vodič na násilníka namieril svoju zbraň. „Išlo len o plynovú pištoľ, chalan sa zľakol,“ prezradil Novému Času samotný vodič. Výtržník potom ešte od zlosti niekoľkokrát kopol do autobusu a odišiel. „Je naozaj šťastie, že sa nikomu nič nestalo,“ dodal svedok.

 

Nebezpečný incident má dohru v Dopravnom podniku Bratislava (DPB). Vodičovi podľa nášho zdroja hrozí výpoveď. „Nemôžeme mať pri sebe ani slzotvorný plyn. Ja mám zbraň normálne zaregistrovanú,“ obhajuje sa šofér. Polícia podľa slov vodiča prípad označila ako nutnú obranu. Iný názor na vec majú v DPB.

 

„Vodič závažne porušil prevádzkové predpisy tým, že dispečing kontaktoval až po incidente a nie počas neho a tým, že mal pri sebe zbraň, čo je pri výkone služby zakázané,“ informovala hovorkyňa DPB Adriana Volfová. „Vedenie DPB rozhodlo, že bude postavený mimo službu až do prešetrenia a ukončenia celej udalosti,“ dodala.

 

 

Toto už je fakt chorý systém, čo tu funguje. Tak nech si vedenie DPB jazdí samo a potom nech mudrujú. Buzeranti.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov