Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

u chlapa ešte dobre, ale dúfam, že ja nikdy neoplešiviem! radšej budem šedivá ako holohlavá. tak veru.

Mala som kedysi kamaráta, ktorý mal krásne hudté také tmavoplavé vlasy, a také kučeravé, každá baba sa mu v nich chcela hrabať, fakt pekné (po asi 30 rokoch som ho stretla a stále ich má také pekné, na sluchách trocha prešedivwelé). A mal brata a sestru. Brat mal podobné vlasy ako on, a sestra---4 rovné slabé vlasy na hlave...nuž sme si tak hovorili, na kieho helementa sú chlapovi také vlasy, skôr tej babe by sa boli zišli...no čo už, ked sa rodičom takto zadarilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak ide iba o erotiku ja ho absolutne chapem.

Neviem preco by mal korigovat svoje preferencie iba preto , ze sa starsie damy sfucia..iste, je to politicky nekorektne, no a co?

 

Predpokladam, ze nikoho neznasilnuje a tie 25-ky s nim idu dobrovolne:-)

 

Ja by som do postele nesla s plesatym...:-)

A co s takym co si vlasy striha uplne na kratko, teda Nulkou? :-)

 

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len nerozumiem, prečo si hlavu holia chalani, ktorí majú krásne vlasy...čo ich pozornosť ženských tak otravuje, že sa rozhodli radšej sa priblížiť vzhľadu dakoho z gangu Pekelných andelov? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a niekomu to dokonca pristane...

 

nehovoriac o tom, že keď niektorý pán dospeje do štádia prehadzovačky, to je myslím pre ženy stokrát horšie ako sa postarať vyholením o ten zbytok vlasov... našťastie doba tomu praje, nosia páni vlasy kdejaké, od nuly po pás :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niektoré áno, niektoré nie, niektoré aj zvrchu...

niektorým veľmi prerednú vlasy, niektorým sa aj stenčia jednotlivé vlasy ako také...

 

záleží to od mnohých vecí, hormónov a chorôb a liekov a kdečoho možného

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vilma, ja si myslim,ze taky niesu. Holit hlavu ja si nedokazem ani tvar.

 

oooch, poznám pár chlapov, ktorí naozaj mali pekné a kvalitné vlasy a jedného pekného dňa sa objavili s vyholenou hlavou. Nuž, teraz naozaj sa nosí kadečo a ako ked sme boli malí, smiali sme sa tým, čo ich rodičia dali dohola vystrihať, teraz sa nad tým nikto nepozastavuje. 

 

 

a niekomu to dokonca pristane...

 

nehovoriac o tom, že keď niektorý pán dospeje do štádia prehadzovačky, to je myslím pre ženy stokrát horšie ako sa postarať vyholením o ten zbytok vlasov... našťastie doba tomu praje, nosia páni vlasy kdejaké, od nuly po pás :)

 

to teda je svätá pravda. prehadzovačka je ... ako to napísať, ...nepríéťažlivá. Ako ja nemám nič proti tomu, ked sa chlap dá úplne nakrátko či pre mňa za mňa aj dohola, len nerizumiem, načo sa vyholia takí, ktorí majú ozaj pekné vlasy. 

 

 

Nerozumiem, vsak sympatak jeden aj druhy....e41148a36d5bbd51ae4c405d350141b0.jpg

 

...

 

radšej by som neriskovala konfrontáciu s nimi :) hoci naozaj môžu len pôsobiť hrozivo. Spomenula som si na "Řezníka" z Step by step. Ako sa ho carol zľakla, a pritom napriek desivému vzhľadu to bol neškodný dobrák :)

Plesateju zeny po pedesiatke na spodu?

 

či naspodu, to neviem...skôr si mysswlím, že čo im Pánbožko na hlave ubral, to im na nohách, rukách a neviem kde všade, kde to moc nevítajú, pridal. Ale osobne som poznala pani, ktorá mala začínajúcu plešinku na temene, ako mávajú chlapi, a tiež jej na celej hlave presvitala koža. mala veľmi jemné a aj riedke vlasy. Myslím, že asi mala nejakú hormonálnu poruchu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám jednu kamarátku, ktorá takto plešivie odspodu... vzadu nad krkom toho má už veľmi málo, našťastie má taký nižší krk a stratí sa to v golieroch.

oni to majú ovšem zrejme čosi genetické, aj jej mama, aj mamina sestra aj ďalšie ženy  z rodiny mali takéto trable.

 

mne rednú vlasy odkedy mám problémy zdravotné, a stenčili sa... mimochodom, to bolo prvé, čo sa ma kedysi spýtal kožný lekár, keď som k nemu zašla... aj sa stenčili? pre ženy je to trochu horšie ako pre mužov... a ke´d som lovila po nete, čo na to - lekár mi nepomohol, vybrala som hody kdejakých prípravkov na mazanie a jedenie... páni to môžu skosiť celé a vyzerajú dobre, ale aj oni sa trápia, ale prekvapilo ma, koľko žien sa trápi s alopéciou... kvantá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám jednu kamarátku, ktorá takto plešivie odspodu... vzadu nad krkom toho má už veľmi málo, našťastie má taký nižší krk a stratí sa to v golieroch.

oni to majú ovšem zrejme čosi genetické, aj jej mama, aj mamina sestra aj ďalšie ženy  z rodiny mali takéto trable.

 

mne rednú vlasy odkedy mám problémy zdravotné, a stenčili sa... mimochodom, to bolo prvé, čo sa ma kedysi spýtal kožný lekár, keď som k nemu zašla... aj sa stenčili? pre ženy je to trochu horšie ako pre mužov... a ke´d som lovila po nete, čo na to - lekár mi nepomohol, vybrala som hody kdejakých prípravkov na mazanie a jedenie... páni to môžu skosiť celé a vyzerajú dobre, ale aj oni sa trápia, ale prekvapilo ma, koľko žien sa trápi s alopéciou... kvantá.

 

tak teraz si ma dostala, a slimak tiež !!! Ja som sa podivila slimákovej otázke, či staršie tety plešivejú odspodku, jednako mi k nemu taká otázka akosi nepasovala, a jednako mi bolo divné, načo to chce vedieť načo mu to bude...ja som si myslela, že slimak chce vedieť, či plešivejú nechcem povedať kde...  :hufi:

aj mne sa vlasy stenčili. Aj to okrem lenivosti bol dôvod, prečo sa už dlhšie nefarbím, tuším už siedmy rok :) ale sranda, že niektoré mám hrubšie, a iné tenšie. Tmavšie sú hrubšie, svetlejšie tenšie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma, ja som v prvom momente myslel tiež nato isté :D

 

veď to...a nakoniec sa vykľuje taká nevinná otázka :)

a u nás na sídlisku je jedna pani, ktorá má vlasy husté, ale má aj chlpy na podbradku...aj fúziky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:doh: tak nech sleduje seba, to má poruke a môže robiť aj štatistické zápisy, bastriguli :)

 

vôbec mi to nenapadlo, pretože tá moja kamarátka má skutočne veľký problém s vypadávaním dole, ale na hlave dole :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nie som zena.

 

Na vrchu chlpy mam a budem mat do smrti. Genetika.Rovnake vlasy(rovne ostne) ma aj syn. Brat je kuceravy. Myslim,ze kuty nema.

 

Chlapci podpalili plechovku s farbou. Bratovi pri jeho kope(ja som tam nebol neviem ako sa mu to dostalo na nohu) sa to dostalo na nohavice a nohu. Ked pride najblizie sa mu na nu pozriem,ci mu rastu chlpy(co si pamatam nie). Koza mu zhorela dostal dalsu z jeho stehna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov