Jump to content

Recommended Posts

weirdo

neviem, ci tu je niekto taky, kto ma malo vlasov. ja som na to prisiel dnes. bol som sa dat strihat, pomerne nakratko. prisiel som domov a kukol som sa do zrkadla. mnozstvo plesin, ktore s tym malym poctom vlasov nemam sancu zacesat, ma uplne dorazilo. bojim sa, ze mam haro po dedovi, ktory mal v 25 rokoch kuty do pol hlavy... :lol:

ak sa vam to stalo, zobralo vas to tiez? predpokladam, ze sa toho boji kazdy. mna to vsak minimalne pre dnesok psychicky znicilo.

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• game

12

• Vilma Flinstonova

7

• Hellé

5

• henka

5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Práca biológov sa vo svojom základe nesústredila na hľadanie "lieku" na mužskú plešatosť, ale ciele ich výskumu siahali oveľa "ďalej". Rozhodli sa čo najhlbšie preskúmať činnosť buniek, ktoré v koži c

Posted Images

sa vôbec netráp. vlasy nakrátko a holé hlavy sú sexi -a nemyslím to ironicky. mnísi v tibete brus wilis magálovej syn môj sused :lol: nemóžem zato ale vo mne to evokuje mužnosť a intelekt

Sniper

no weirdo... vitaj starec :lol: :)

Ja mám kamaráta ktorý je o 4 mesiace starší a na hlave má vlasov ako baba medzi nohami. A berie to v pohode.

Axel asi si mal zatial stastie len na tie malo zarastene :lol: :)

weirdo a nenosis nahodou siltovky? to by dost vysvetlovalo

plesivosti sa nebojim zatial, foter nema na nu ani nabeh. ale keby som bol plesaty neprezil by som to, chcem vlasy a musim ich mat proste

byt plesaty nie je sranda, pre takych, ktori sa davaju strihat uplne nakratko, alebo pre vyholenych to moze byt vpohode, ale nie pre mna

Hedgehog

akýsi ste pomýlení, chlapci, erotika je o kategóriu vedľa ...

A to mali tento topic založiť v erotike? Veď vraj je dokázaná priama súvislosť, že plešatí muži sú sexuchtivejší... :lol: :)

Ale teraz vážne... Myslím, že človek sa dokáže vyrovnať so všeličím, hoci to závisí od osobnosti. Poznám u nás jednoho, čo by za živý svet neukázal svoju holú hlavu a nosí parochňu, hoci je to parochňa už na prvý pohľad umelo vyzerajúca a pôsobiaca dojmom prilby. A poznám tiež kopu takých, ktorí sa s tým vyrovnali a dokážu si ešte spraviť na svoj účet sem-tam nejaký žart. Je na každom "postihnutom", kam sa chce zaradiť. Každý by si však mal uvedomiť, v čom je jeho cena a či hlava sa má používať iba na česanie.

Mimochodom - nie je práve v Trenčíne centrum Klubu nespravodlivo plešatých? Pokiaľ viem, chcel do neho vstúpiť aj Pali Demitra, ale nemám ďalšie správy, či tak aj urobil...

nie neodstavaju, ved ja som aj teraz kvazi nakratko ,nemam moc dlhe vlasy, asi 4 cm, ale mam na sebe rad vacsiu hrivu, aj teraz si idem zas nechat narast dlhe vlasy

game

Veď vraj je dokázaná priama súvislosť, že plešatí muži sú sexuchtivejší... :lol: ;)

vraj ... :)

to bude testosterónom ... -je to sexi -cítiť z toho poriadneho samca :)

samozrejme že testosterónom... a ešte všeličím iným .... ;)

ale ináč houbelec ... z plešatého chlapa cítim len plešatého chlapa ;) ;)

Sniper

weirdo tak sa daj vystrihať ako Bruce Willis a máš po probléme :lol:

Mimochodom - nie je práve v Trenčíne centrum Klubu nespravodlivo plešatých? Pokiaľ viem, chcel do neho vstúpiť aj Pali Demitra, ale nemám ďalšie správy, či tak aj urobil...

Je tu taký klub, ale neviem či je tam Demitra :)

ja som sexuchtivy dost a plesaty nejsom :)

a babu si mal kedy naposledy že to tak dobre vieš? ;) chren.
Darkman

No, ja som zas cital, ze plesatost je ozaj sposobena testosteronom, ale to, ze je clovek plesaty neznamena ze ma viac testosteronu, len ze su jeho vlasove korienky nanho citlivejsie :lol:

Ak budem mať výraznú plešinu, dám si vyholiť hlavu. Taká holá lebka môže byť fajn - pozdávalo sa mi to už na Jean-Luc Picardovi (Patrick Stewart) v Star Treku.

Mne plešivosť - plešatosť u chlapov neprekáža, horšie je keď si chcú zamaskovať holú hlavu tzv. prehadzovačkou, šticou vlasov, ktoré si prehodia z jednej strany na druhú a tvária sa, akí sú vlasáči. :lol:

Niektorým chlapom dokonca holá hlava sekne, takisto ako sa mi páčia dlhovlasí muži, vie ma nadchnúť aj pohľad na " hore bez", stačí ak z neho čosi vyžaruje a tým pádom je z neho sympaťák.

• 7 months later...

tymto som odhalil moju domovsku temu nakolko viac vlasy nemam ako mam a prave dnes mam novy vybrus velkosti 1 mm.

a bez vlasov som asi od 22 takze chlapci nemachrujte moc. je to len zvyk a urcity pocet vyhod. doporucujem vyskusat ak mozte ja uz nemozem : :lol:

• 1 month later...

Postupom času zisťujem, že môj manžel začína byť rozumnejší a rozumnejší, to jest "vysoké čelo" vraj viac rozumu...ale prečo sa teda štve, keď mu to poviem??? :lol: