Skočiť na obsah

Jazva od znamienka


man85

Odporúčané príspevky

Zdravim.

Asi pred 4 rokmi mi vyberali na krku znamienko. Mam tam stale dost velku jazvu. A niekedy ma ta jazva bolieva. Moze to byt nieco vazne? A casto ma aj bolieva hlava moze to mat suvis?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 3
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    1

  • miracle

    1

  • RoSo

    1

  • man85

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni

Man, nepanikár. Nemyslím si, že to nejako súvisí. Ale hádam nie je také zložité zájsť k dermatológovi, aby tú jazvu preskúmal.

 

Hlava sem tam bolieva aj mňa, ale myslím si, že to mám od preťaženej chrbtice.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

man85,

 

synovi vyberali štyri znamienka ... jedno sa zahojilo krásne, tri na chrbte sa otvárali a zostali tam nepekné jazvy ... dokonca plastický chirurg /jeden známy/ povedal, že o to bude príťažlivejší, lebo správny chlap má mať jazvy... ale v prípade potreby nie je problém to skorigovať ...

 

navštív kožného lekára, nech sa na to pozrie ...

 

predpokladám, keď sem píšeš, že dosť pracuješ na počítači ... takže keď ťa bolí hlava, takmer naisto to bude od krčnej chrbtice prípadne preťažených očí ....

 

tak si daj deň či dva voľna, zabehni k svojmu obovdnému lekárovi a ten ťa nanaviguje ďalej ... stojí to za to, aby si sa ukľudnil ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ahoj, help :lol:

 

nema to suvis. a nie je to nic vazne (ked uz nic ine, tak s "niecim vaznym" by si styri roky po svete spokojne nebehal...). ak ta boli hlava, zajdi si s tym k lekarovi, vysetri ti pravdepodobne najskor oci a potom krcnu chrbticu. a na contractubexe radsej usetri, to s takym casovym odstupom nepomaha...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov