Skočiť na obsah

Ako sa naučit žiť s bacuľkou


man85

Odporúčané príspevky

moja kamoska sa dala dokopy s o 12 rokov starsim muzom, ktory o seba dost dba...

a jeho prve slova boli "ak priberies, opustim ta" :) :lol:

 

to uz pri tej vete by som dotycneho asi nechala... :)

jasne, ide o to aby sa clovek pacil, ale tak nahodou nie vlastnym pricinenim priberie...a je po laske??

 

ja osobne sa snazim....ide leto a chudnem, na vahe kila klesaju /tesi ma to, lebo takuto vahu aku mam teraz som mala cca pred 3, 4 rokmi/.. ziadne diety, len proste cvicim a nemam uz taku chut do jedla

a viem ze sa mojmu moja postavicka paci..

byvali casy ked som mala kilecko navyse a uz som bola nesvoja, mala som pocit ze sa priatelovi nepacim...pretoze ked sme sa spoznali bola som chudsia....

 

je to individualne....ja osobne keby z chudej budem baculka, chlapa by som asi nechala ja, aby so mnou nebol "z lutosti" ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 31
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    6

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    4

  • Nokia

    4

  • Sniper

    3

Top prispievatelia v tejto téme

... jeho prve slova boli "ak priberies, opustim ta" ...

 

je to individualne....ja osobne keby z chudej budem baculka, chlapa by som asi nechala ja, aby so mnou nebol "z lutosti" ..

nuž ... z ľútosti ?

ten muž z tej prvej vety je kretén - nepotreboval ani nedával lásku, potreboval výstavný kus a dekoráciu ...

 

preto mi je trochu divné opustiť muža, s ktorým sa máme radi, preto, že som pribrala nejaké kilo ... buď mi pomôže to zhodiť, alebo to akceptuje, alebo bude brblať, ale že by zostával so mnou z ľútosti ? to mi nie je jasné - z akej ľútosti ? nie preto, že ma má rád ?

čo vlastne ľutuje ?: ty moja chuderka, už ťa aj tak nikto nechce, ale dobre varíš a staráš sa o mňa, tak to s tebou nejako vydržím ...

hm ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, myslela som to asi tak, ze radsej by som sa rozisla ja s nim prva, nez aby dal on mne kopy prvy....

 

teraz ked na to hladim, ani neviem co som to pisala :)

 

mne osobne som "mackovia" pacia :) ... nemylit si s obezitou ;) /staci mi 90 kil na sebe :lol: /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vo vztahu kde som ja mozem byt len ja baculaty :) ;) ;) :lol:

dvoch by uz postel neuniesla :)

;)

kde som ja, nemoze byt NIKTO baculaty.

a nemoze byt nikto baculaty ani v sirsom okoli.

a nemoze byt nikto baculaty, proste.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol:

kde som ja, ... a nemoze byt nikto baculaty ani v sirsom okoli.

 

mám vážnu dilemu ... je členstvo na jednom a tom istom fóre širšie okolie, je to vôbec okolie, alebo sa mám ísť rovno zakopať ? :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov