Skočiť na obsah

Ako sa naučit žiť s bacuľkou


man85

Odporúčané príspevky

Zdravim

Mam taky problem. S priatelkou sme spolu uz 8 mesiacov. Ale akosi to medzi nami zacina ist dole vodou. Problem je u mna. Ona je trochu viac pri tele a mojmu okoliu to stale prekazalo. Mne to spociatku az tak nevadilo ved nikdy mi neslo o vyzor ale o srdce. Ale v poslednej dobe sa mi prestava pacit myslel som si ze casom si zvyknem ale je to este horsie hlavne tlak okolia je silny. Co mam robit prosim poradte mi. Dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 31
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    6

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    4

  • Nokia

    4

  • Sniper

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Ahoj.

 

Toto sa mi akosi nepozdáva:

Ona je trochu viac pri tele a mojmu okoliu to stale prekazalo.

Ty si riadiš vzťahy podľa názoru okolia? Keby išlo o názor okolia čo sa týka pováh tak proti tomu nič nemám (určite ani môjmu okoliu by sa nepáčilo keby som sa vláčil s alkoholičkou :lol:), ale ak ide o výzor... je to dosť diskutabilné.

V prvom rade záleží na tom ako si vy dvaja medzi sebou rozumiete. Písal si že z tvojej strany to začína chladnúť. A z jej strany je to aké? To isté? Predpokladám že asi nie, to by mohol byť problém.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

man85,

 

podľa čísla môžem predpokladať, že je to rok tvojho narodenia ? aj podľa amerických meradiel si potom už dospelý človek ...

 

keď si niekoho blízkeho nájdem, zrejme preto, lebo ma niečo na ňom upútalo ....

tvoja priateľka bola bacuľkou aj vtedy, keď si ju spoznal ? zrejme áno ... chodiť po svete, kde všetkým dievčatám trčia rebrá, lebo je to teraz v móde, môže byť dosť bezútešné ...

 

tvoja "bacuľka" môže byť lepším človekom ako všetky chudučké dokopy ... a okrem toho nechať si rozprávať do toho, ako má tvoje dievča vyzerať... nehnevaj sa, priateľu, ale keď bude čiernovlasá, a všetci okolo ti budú vykladať, že ty potrebuješ blondínu, čo spravíš ?

 

nenapísal si, nakoľko je bacuľka... čo je to vlastne u teba bacuľka, či ťa ona má rada, či je okrem "bacuľky" pekná, milá, prívetivá, inteligentná, rozumná, ....

 

ty nie si ešte zrelý na vzťah ... ani s bacuľkou, ani s chudou, ani s nijakou... u každej by tvoji kamoši niečo našli, čomu by si podľahol...

 

skonči to, nie pre tvoje dobro, ale pre jej dobro ... zrejme nikdy ju nebudeš vedieť mať úprimne rád ...

tvoje okolie s ňou nežije, ale ty ...

ale rob, ako chceš ... je to na tebe :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neriaď sa svojim okolím. Ja musím byť vďačný za to, že manželka ma má rada takého aký som. Keď sme sa spoznali, bol som štíhly, netušila, že fajčím. Teraz veľa z jej ideálu neostalo :lol: . Preto som šťastný, že ma vie prijať aj takého, aký som teraz.

 

Kašli na okolie, tvoja baculka môže schudnúť, ty môžeš pribrať, ale ak si zničíš vzťah, len veľmi ťažko ho dáš dohromady. Bude ako zlepená váza - bude vidno trhlinky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no chúďa dievča -to s tebov vhyrala keď takto rozmýšľaš..buď si to chlapec v hlave zrovnaj alebo ju pre jej dobro nechaj ísť -veď čo ak nedajbože príde o oko..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vsetci to beriete len z tej strany ze do neho kamarati hucia

ale zhodou okolnosti poznam jeden par, su spolu uz dost dlho, ona nikdy nebola chuda, ale bola taka "akurat"... odvtedy ale strasne pribrala a teraz je same sadlo a to doslova...

myslim ze vsetko ma svoje hranice, a clovek moze byt super uzasny, ale ked sa takto "dokalici" a nema rad sam seba... neviem ci je to idealny partner na vztah

 

netvrdim ze vsetci musia byt ako modely, to nie, ani ja niesom, ale ked zacnem chodit s niekym, a on sa postupne zmeni o 180 stupnov (ci uz zmyslanim ci uz vyzorom) tak je aj dost na mne, co s tym urobim... ja som zacal chodit s niekym preto, lebo ma dusevne aj fyzicky pritahoval, ale ak nieco z toho zmizne, resp sa mi to uz dost nepaci a ta osoba kasle na to... tak potom je len na tom cloveku ci v takom vztahu ostane

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie ... je to trochu iné hľadisko ...

 

kým si človek vyberie partnera na "celý život" , zvyčajne je tých priateľstiev a kamarátstiev a chodení viac... niektoré trvá týždeň, alebo mesiace, niektoré dokonca roky ... až sa zistí, že niečo na tom partnerovi nesedí ...

sme ľudia, môžeme sa meniť, alebo sa jednoducho prestaneme pretvarovať ... niečo sa zmení... to je normálny vývoj vzťahov... keď si vyhovujeme aj po dlhšom čase, zostaneme spolu... keď nie, tak sa rozídeme ...

 

v tomto konkrétnom prípade je jeden problém... man85 všetko zúžil na "bacuľku" ...

buď bola bacuľkou, už keď sa spoznali, alebo sa bacuľkou stala, a v tom prípade nastala situácia, keď je vzťah ako tie vyššie popísané, zrelý na rozchod ...

 

keby napísal, že je lakomá, že je neporiadna, že je nedochvíľna ... ok, to sú povahové vady, ktoré môžu dlhodobý vzťah ovplyvniť ...

vzťah k svojej postave nemusí vychádzať len z toho, že sa človek nemá rád ... ale o to nejde ...

 

man85 zdôrazňuje bacuľatosť , preto tu hovoríme o baculatosť ... nevieme o tej baculatosti nič ... možno je pre neho bacuľaté 55 kilové, ale 50 už nie ...

 

takže vzťahy sa menia, rozchody sa konajú ... choďte od seba, lebo je celkom možné, že tá baculatosť je len zámienka na ukončenie nefungujúceho vzťahu ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prosim niektorych ucastnikov tejto diskusie, aby trosku zmiernili svoj ostry ton smerom k zakladatelovi temy, ak sa da odpustili si urazlive predpojate a absolutne neopodstatnene poznamky a uvedomili si, ak je to len mozne, ze ak z tych ci onych dovodov nevedia zaujat k teme objektivny postoj, bude lepsie, ak sa zdrzia dalsich commentarov

 

ved predsa nechceme takymto pristupom odstrasit noveho clena

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak je myslene pod baculkou, baba ktora ma par kileciek navyse a nema dokonale ploche brusko tak prosim... je to len hlupy vymysel, ako sa s nou rozist

 

ale ak pod baculkou mysli babu, ktoru radsej preskocim ako obidem tak jednoznacne je to jej problem, ak clovek dopusti, aby tak strasne pribral, nieje nieco v poriadku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trocha to upresnim. Ma cca 85 kg. Mne by to nevadilo ale rodina o nej nechce pocut ze vraj mam na viac. Mne ona vyhovuje ma dobre srdce a to je pre mna podstatne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

man85,

 

vsimol som si, ze podobna tema je aj na fore stranky www.post.sk, ak aj ta je tvoja, nebolo by zle, keby si aj tam doplnil to upresnenie. tych 85 kg.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

man,

skúste s tým niečo spraviť spolu ... spolu chodiť cvičiť, zabehať si, plávať... spolu ...

 

keď sa máte radi, bude schopná s tým niečo spraviť ... nie je to jednoduché, na jednej strane píšeš, že tvoje city sú už chladnejšie, na druhej, že ti vyhovuje ....

 

pozri sa na ňu raz nezaujato ... cudzími očami ... predstav si vás spolu o 5, 10 rokov ... ide to ?

 

keď si myslíš, že to zvládneš, dobre... keď si to nemyslíš, vážne choďte od seba ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten nadpis co si zvolil ako nazov temy vyznieva tak ako keby si ju pri sebe musel trpiet alebo co :lol: a to rozhodne nevyzera ako laska...

 

uvedomil si si ze aj ju mozno trapi ze pribrala/ze tolko vazi? mal by si sa o tom v prvom rade porozpravat s nou, ak ju tvoja rodina a okolie nema rado, pravdepodobne to citi aj ona...

 

porozmyslaj ci ju este milujes tak ako na zaciatku, a ci to okolie a rodina a baculatost nie je len nejakou vyhovorkou, vztahy sa predsa menia, je to normalne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovece ja nechapem. bude s nou zit rodina? keby si si domov dotiahol fetacku alebo co, tak nepoviem, ale "mas na viac" ... by som to videl na hlbsiu diskusiu z rodicmi o tom, nakolko sa ti maju pravo mixovat do osobneho zivota.

 

a pokial je holka fajn, tak by ste o tom mali hodit rec, otvorene. schudnut sa da, tak jej v tom pomoz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

" Ale v poslednej dobe sa mi prestáva páčiť"...

Myslím, že si si už odpovedal sám.

Inak tá myšlienka s cvičením a pod. od Game a ostatných je fajn...ani ty nemáš istotu, že o prá rokov budeš ako prútik, no nie?

 

Alebo si nájdi štíhlučký prútik, a keď sa vezmete a po pôrode naberie pár kilečiek navyše...nuž tak sa zrejme treba kvôli okoliu rozviesť.

Neber to v zlom, ale Man 85, buď ju miluješ a nie je čo riešiť ( no, možno ten šport ), alebo ju už nemiluješ.

Každopádne ti želám šťastie a používanie svojej vlastnej hlavy, nie druhých.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja to vidím len ako hladanie dôvodov. Treba sa dohodnúť či sa chcete alebo nie. Potom vám môže byť všetko jedno kto je ako tučný. Vy budete spolu žiť.

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nechapem uprimne povedane, co vas na tom "ma na viac" a podobne tak irrituje. ved to je uplne bezny sposob hodnotenia, vzajomneho hodnotenia veci, bilancovania, ..

 

jasne, kludne sa moze stat aj take. clovek nemusi vobec prezit cely zivot v jednej lige.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ma cca 85 kg.

Jedna moja bývalá keď išla do cudziny tam bol iný životný štýl a trochu pribrala. Pri výške cca 177cm mala 75 kg, čo je síce na babu trochu viac a nie je to tých 85 kg čo ty píšeš, ale jej to celkom pasovalo. Síce ja som ju videl potom čo už trochu schudla, ale mala viac ako keď sme sa spoznali. Dosť záleží od výšky. Keď má baba meter osemdesiat a 40 kg to tiež nie je bohviečo. Ešte horšie.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

všetci tu rozhodne nemoralizujú ... :)

 

na viacerých miestach je napísané, že aj keby manovi konkrétne toto nevadilo, možno by vadilo niečo iné...

lásky sa nachádzajú a rozchádzajú ...

nič sa nedeje ...

vo vlastnej hlavinke si musí veci zrovnať , my vieme akurát poradiť, alebo povedať svoj pohľad ... na riešenie problému už vplyv nemáme ...

dúfam, že sa aj dozvieme , ako sa man rozhodol ... ako to dopadlo ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov