Skočiť na obsah

Bermudský trojuholník


game

Odporúčané príspevky

vo štvrtok večer na stv2 bude dokumnet o Bermudskom trojuholníku ...

 

ktovie, možno sa konečne dozvieme pravdu ... :lol: hm... ktovie akú, ufológovia majú svoju,, "seriózni" veci svoju, každý, kto už o tom počul, zasa svoju ...

 

ako je to s Mary Celeste, a ostatnými loďami, lietadlami ? lovia nás tam mimozemšťania ? :)

 

aký je váš názor ? ešte pred tým dokumentom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Blbosť. Nijaký mimozemšťania nás nelovia. Ak tam niečo je, tak predpokladám, že môže ísť o poruchu v magnetickom poli. Zblbnú prístroje, lietadlo spadne, loď do niečoho narazí a pohltí ich hlbočina. Toť môj názor ešte pred dokumentom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jasné, mimozemšťania prídu k Zemi, povedia si, že práve v tomto trojuholníku tu budú kradnúť ľudí. To je naozaj pravdepodobné :lol: Tiež sa prikláňam k nejakej prírodnej poruche/úkazu, ktorá spôsobí stratu lode/lietadla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ta z amerických filmov bad -ne? to je také neseriózne takéto typy dokumentov :lol:

keby radšej debatu dali s vedcami

 

vlastne neviem aký bude tento :) ale keď dávali o ufónoch a veštcoch tak som bola sklamaná z toho

 

také jak z bulvárnej tlače mi to prišlo pozliepané

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vraj na dne tej oblasti sú obrovské kaverny v ktorých je metán. Ten raz za čas vyprdne hore, zriedi vodu a tá ma potom tak malú hustotu že nič sa neudrží na hladine. Môžu tam vznikať aj silné vodné víry, ktoré vznikajú práve vďaka týmto kavernám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj v Moldave nad Bodvou je vraj taka nejaka magneticka diera ci take nieco, preto tam tolko aut na moste havaruje a padne z neho dolu, aj moja krstna ked raz tadial sla tak ju vraj nieco tahalo k zvodidlam, no neviem co ja netom pravdy, mozno ma tym strasili ked som bola mala :)

 

ked som bola mala tak som vzdy zavrela oci ked sme tadial sli :lol:

 

inak sa tiez priklanam k vysvetleniu ake dal Axel, ci RoSo nez k nejakym mimozemstanom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

super LINKMAN tak potom daj vediet.

Btw v Bermudskom trojuholniku som stravil niekolko tyzdnov a funguju tam normal dopravne linky a nikdy sa nic nestalo, normalne zijem a vsetko dalej...

Velmi ma zaujal Philadelphsky Experimnet ak viete o com hovorim. Fakt haluz a vraj vsetko REAL...

Mimochodom som niekde cital ze percento takychto prihod v trojuholniku nepresahuje statistiky inych miest cize je to blbost....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ale ľudia zbožňujú záhady, tajomstvá a konšpirácie ... ;)

 

o bermudskom trojuholníku boli napísané celé veľhory kníh... a ľudí to zaujíma stále ...

keď tak nad tým premýšľam, to že žiješ, môže byť výnimka z pravidla :)

 

Philadelphský experiment ... vlastne môže byť z podobného súdku konšpirácií ... niekde o tom mám nejaký materiál, skúsim to vyhrabať ... dokonca bol o tom natočený aj film, pokiaľ viem ...

malo sa tam vytvoriť mimoriadne silné magnetické pole, a ľoď mala miznúť a zjavovať sa v nazelenalom slabom svetle niečo ako úplne priehľadná sklená misa ...

 

a hovorili sa tajomné historky o námorníkoch ktorí prišli o zdravý rozum a takých, ktorým už nešlo oddeliť sa od lode ... :)

 

;) ja sa na to pozriem ... a vraj o experimente vedel aj Einstein ...

 

 

 

edit:

pre ďaľšie príspevky o Philadelphia experimente založená nová téma ... TU : pokračujeme o Bermudskom trojuholníku :lol:

g.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Ja som cital ze dovod bermudskeho trojuholnika moze byt aj diera v casopriestore, resp. preto sa vela krat stalo ze sa lietadlo objavilo zrazu uplne inde alebo nejaku vzdialenost preslo nerealne rychlo. No lenze ked lod ide o dost pomalsie tak moze v tej slucke ostat navzdy..no neviem ale tiez ma to fakt zaujma, napr. zeby sa jednoducho spravil pokus s kamerou ktory by to nejako nasnimal co sa tam vlastne deje. Aj ked to zmiznutie nebyva moc caste.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prípadne infrazvuk

aj to je jedna z mnohých teórií, ktorí vznikli okolo bermudského trojuholníka... infrazvuk hlboké tóny pod hranicou počuteľnosti, ale ich pôsobenie vyvoláva iracionálny strach, hrôzu bez viditeľnej príčiny... tým teória vysveľovala zmiznutie posádok z lodí ... / Mary Celeste je asi najznámejšia /

 

dierou v časopriestore alebo prienikom inej dimenzie, prípadne viacdimenzionálneho priestoru do nášho / keď je čas štvrtá dimenzia v našom časopriestore / si vysvetľujú niektorí autori miznutia ľudí v čase ... tých prípadov je popísaných viac, trochu prehrabem knihy, keď budem mať trochu času... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prave som nasiel jeden docela husty dokumentarny film na video.google.com ,vola sa The Bermuda Triangle (BBC) ma to asi 45 minut.. daj to vyhladat a ako prve by to malo vyhodit.. a inac je to v angl. cize musite sa potrapit trochu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po slovensky je ten dokument tu - to je ten co som nahral z telky

 

http://www.megaupload.com/?d=I200X127
http://www.megaupload.com/?d=K8J1WB6X
http://www.megaupload.com/?d=FUCE1QN9
http://www.megaupload.com/?d=U259DIRM
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby ti to dopalovalo tak by si neplatil zbytocne za shitny pomaly megaupload, kedze rapid je zadara a ta hodina sa da vydrzat , a okrem toho megaupload nevie kazdy obist jak si myslis a tu prvu cast som dotahal za 3.5 hodin rychlostou 10 kb/s a to mam 2500 kbit/s pripojenie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Pokial viem, su tam silne elektromagneticke poruchy a tie sposobuju bordel. More sa obcas zvykne vzdut tak, ze pohlti dokonca lietadlo z oblohy, ale pravdepodobnejsie su kadejake vzdusne viry a podobne. Ako je to?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov