Skočiť na obsah

Adobe Photoshop


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 22
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    7

  • dead

    4

  • weirdo

    3

  • D'Ady

    3

OK skús, máš čas, netreba sa ponáhľať, hlavne že to bude vyzerať na úrovni :lol:

 

FASTREPLY = Rýchla Odpoveď

ADDREPLY = Pridať Odpoveď

NEWTOPIC = Nová Téma

DELETE = Zmazať

EDIT = Upraviť

QUOTE = Citovať

REPLY = Reagovať

 

Toto zatiaľ stačí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prepána... Prečo musia byť širšie? To sa ti nedajú nakresliť také isté? :lol: A dúfam, že tie tlačítka nebudem mať slovenské, ak mám English... :)

Imo preto, lebo Fast Reply a Add Reply... je v slovencine daleko dlhsie ako v ENG ("Rychla odpoved", "Pridaj odpoved") a ak ma byt zachovana citatelnost tak ich jednoducho musis zvacsit.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prepána... Prečo musia byť širšie? To sa ti nedajú nakresliť také isté? :) A dúfam, že tie tlačítka nebudem mať slovenské, ak mám English... :lol:

Darkman to povedal za mňa, a ja ešte doplním že tlačítka budeš mať v slovenčine :) Treba sa prispôsobiť väčšine.

 

Hoci dalo by sa to spraviť tak, že by boli dve sady skinov, ale kvôli 5-6 tlačítkam nebudem predsa zaťažovať niekoľkými megabajtami databázu ;)

Uvidíme ešte čo bude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 rokom...
  • Pred 6 rokmi...

Potreboval by som do Photoshopu nejaké gumovadlo v tvare polmesiaca, najlepšie, aby som si vedel nastaviť veľkosť (podobne ako pri klasickej gume). Existuje niečo také pre Photoshop 10?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Chcel som sa pozrieť na najnovšiu ponuku Photoshop, už dávnejšie som si všimol, že ponúkajú akurát nejaké mesačné plány, softvér ponúkajú v cloude. Dá sa vôbec ešte Photoshop klasicky stiahnuť a používať offline ako za starých dobrých čias?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

akoze "univerzalne" pluginy ? funkcne v Adobe PS aj Zoneri ?

inak - celkom zaujimave videokurzy a rady ponuka Josef Cvrček, napr. http://www.blogfotografa.cz/online-kurzy-2/adobe-photoshop/jak-upravovat-fotky-v-photoshopu-dil-1/

trochu balastu, ale aj clovek, co uz s tym par rokov robi, sa moze dozvediet uzitocnu fintu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napriek avizovanym poziadavkam na Adobe Photoshop CS (tusim minimalne 4), sa mi podarilo tie pluginy rozchodit na Adobe PS 7

problem mam ale so Zonerom, mam verziu 13 a napriek zadaniu cesty sa mi neobjavili nikde v menu... podla Napovedy by mali byt v menu Editor > Upravit

 

mozes mi dat nejaky screen, ako to vyzera u teba ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, uz mi to ide...

ja som zadal pri instalacii pluginu cestu do Zonera - ProgramFiles/Zoner/PhotoStudio13/Plugins, kde sa aj fyzicky umiestnili

ale to mu evidentne nestacilo, aj ked tuto cestu mal v nastaveniach;

 

tak som mu pridal este cestu k instalacii, ako si napisal .../Google/... a uz sa to objavilo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov