Skočiť na obsah

Motoristi a priestupky


RoSo

Odporúčané príspevky

video s SUV, ktoré nedovolilo predbiehať, je práve hitom na nete

http://www.youtube.com/watch?v=6-qHiCN60n0

podľa jedného článku  vodič porušil hneď niekoľko dopravných predpisov

ja mám skôr pocit, že SUV a auťátko s videom porušovali pravidlá obaja ... na tej zjavne nie diaľnici a nie ceste prvej triedy s krajnicou kdesi v tráve porušovali obaja minimálne najvyššiu povolenú rýchlosť ... :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

na prechodoch to zrejme nie je také jednoznačné nikde, v Indii a Číne sa problém snažia vyriešiť po svojom - zdanlivo trojrozmernými zebrami:

 

indické riešenie je na asfalt namaľované - pohľad z boku a z pohľadu šoféra

čínske je len nalepené - sú to hotové matrice :

 

post-3-0-36657100-1463758514.jpg

post-3-0-76319300-1463758512.jpg

archpaper.com , http://hvg.hu/cegauto/20160426_gyalogatkelohely_zebra_biztonsagos_kozlekedes#rss

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Dnes ma zastavili. Teda išli za mnou pustili tie blikačky, a keďže som "mobilovala" bolo mi jasné, že to patrí mne. Neviem kde sa zrazu za mnou zjavili, taká zašitá ulica.

Práve tam bolo zákaz zastavenia tak som išla ešte kúsok ďalej, aby ma nezdrbali aj za to. Ja mám z toho taký stres, že som nevedela, ani vybrať vodičák z peňaženky. Tak sa mi triasli ruky. Neskutočne som sa klepala, ale snažila som sa tváriť pohodovo.

Desať € opýtal, tak som bola spokojná. Inak hneď keď prišiel k autu sa milo usmial a celkovo bol sympatický taký mladý. Neviem či náhoda, ale zatiaľ som mala šťastie iba na slušných a milých  policajtov.  

Ešte som sa ho opýtala, či môžem zastaviť keď mi blikajú aj na zákaze zastavenia, že áno mi vysvetlil. On sa zas opýtal, či im svietili dobre blikačky, lebo že im dnes nejak haprujú. Pekne sme sa pozdravili a celkom milé stretnutie akurát ma to stálo 10€.

Dúfam, že nešiel okolo nik známy, to som sa hanbila dosť, všetci čo išli okolo nazerali do auta, akoby ma zatýkali za masovú vraždu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak som zvedavý kedy dôjde aj na mňa... 2x denne prekračujem v jednom úseku MPR o 40-45 km/h...

spravili tu totiž na hlavnej ceste pri jednej dedine speed trap - dedina je síce bokom od cesty, prvé domy sú tak cca 50m, možno ďalej, ale to príslušným orgánom nebránilo osadiť na hlavnej ceste značky začiatok a koniec obce... nikdy predtým tam neboli, ani nehody sa tam nestávali, takže účel je jasný - vyberať pravidelne na pokutách za rýchlosť, pretože tú povinnú 50 tam nedodržuje nikto...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

flora: 

Ženy to majú jednoduchšie. Bývalý kolega nikomu nedvíhal telefon na jazdy, ale keď mu ráno volal v nezvyčajnom čase otec, zdvihol. Bol od firmy 50 m a stálo ho to 50€.

 

teraz som si spomenul...

mám kamaratku, 50 ročná atraktívna blondinka, s darom, že jej ostala dievčenská postava s prsiami velkosťou, ..no tak do dvoch rúk :smile3: .

 Zastavila ju hliadka. Pred tým ako pristupil k vozidlu hovorila:" Podvihla som prsia až pod bradu a čakala." Napomenul ju za niečo, bez pokuty, pokorne sklopila oči a pred pokynom, že môže odísť sa naklonil a opýtal: To sú pravé? a ona: Ano ,originaly. :happyroll:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alarm :)

to teraz hovoríš?  Do kelu som mohla ušetriť 10€. Neviem, neviem či by to zabralo, pod bradu by som to nedala. :)

 

Tiež čosi hovoril o 50€, ale sám povedal, že to bude za 10, tak ja som nevravela nič. Kurnik mala som sa viac posnažiť, možno by mi iba dohovoril. :) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov