Skočiť na obsah

Vzdelanie forumákov


Mgr. L.E.G. von Trips

Najvyššie dosiahnuté vzdelanie  

19 členovia hlasovali

  1. 1. Najvyššie dosiahnuté vzdelanie

    • Vysokoškolské
    • Bakalárske
    • Stredoškolské s maturitou
    • Stredoškolské bez maturity
      0
    • Základné


Odporúčané príspevky

Jednoducho povedané :

 

Čo ste vyštudovali a kde,

 

a prípadne čo študujete a kde?

 

ako zvycajne, naliehavo ziadam vsetkych prispievajucich, aby sa uistili o tom, ze zanechali v teme pisomny zaznam o svojom hlasovani. pocet hlasovani a pocet prispevkov musia byt v rovnosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stredné, SPŠ elektro (zmaturoval som s vyznamenaním, to bolo jediný krát v živote čo som mal na vysvedčení "prospel s vyznamenaním" :lol: ).

 

V súčasnosti chodím na jazykovú školu (na jeseň budem tretiak - anglina).

 

A ak bude všetko OK, tak si o rok dám prihlášku na politológiu - externe.

 

V súčasnosti, aj keď je to mimo vzdelania, sa snažím vŕtať do php a mysql, čo by mohlo v budúcnosti priniesť menšie výhody :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zatial stredoskolske

(Gymnazium Alberta Einsteina v BA petrzalke)

 

a od oktobra makam na bakalarskom

(Prirodovedecka fakulta UK v BA - Geografia, rozvoj regionov a europska integracia)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

decko :) :)

 

uspesne zmaturovany na sps elektrotechnicka, odbor pocitacove systemy

momentalne koncim druhy rocnik na fakulte hospodarskej informatiky na EUBA :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Gymnazium Jura Hronca v BA

ale ba :lol: z akej si bol triedy? :) podla toho ze si druhak na vyske si asi koncil o rok neskor nez ja :) (teda nemusel si, aj ja som druhacka, jeden rok som bola inde ;))

 

ja: Gymnazium Jura Hronca v BA

 

potom jeden rok SPU Nitra, odbor Zahradna a krajinna architektura, teraz druhym rokom studujem na Pdf UK odbor predskolska pedagogika a ucitelstvo prveho stupna ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

momentalne nikde, ale dalsi rok idem chodit na spanielcinu (len tak zo zaujmu) a chcem sa dostat bud na manazersku informatiku na VUT alebo v horsom pripade na App.informatiku na Masarne - obe v Brne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A - triedna Horvathova

nuz, pravdu povediac, ja som moc ludi z mladsich rocnikov nepoznala a ked uz, tak to boli skor nase radimcata, aj to len zopar :lol:

 

ja som bola z D, triedna Krizanova :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jééj kolko elektrikárov

 

tak ja som vyštudovala Strednu priemyselnu školu elektrotechnicku

Zameranie Zariadenia silnoprudovej elektrotechniky

Odbor: elektrické stroje a pristroje :lol:

 

znie to šialene a šialené to aj bolo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel

 

Stavbar moze robit aj nieco ine, ako murovat :)

Co takto robit na projekcii? /Alebo pisat nejake vyjadrenia k projektom? - aj toto robia stavbari - aj ked sa im to nepaci a nechce :lol: /

 

Spravana odpoved je - viac rokov som robila ako projektantka /a na stavbe sa nam vyhrazali, ze ak zabudneme napr. do podorysu zakladov zakreslit prierazy, daju ich NAM pracne vyburat :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a na stavbe sa nam vyhrazali, ze ak zabudneme napr. do podorysu zakladov zakreslit prierazy, daju ich NAM pracne vyburat

Desať rokov som robil naozaj strojárinu, ktorú som vyštudoval. Pracoval som na vývoji, takže sme navrhovali prototypy strojov, ktoré sme mali na starosti cez overovacie série až kým nebola schválená ich sériová výroba. A veru nebola to sranda, ak nám nejaká chybyčka na prototype unikla a v rámci overovacej série sme museli prevážať plnú káru odliatkov, aby nám chybu niekto zo známych vo výrobe opravil... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

/a na stavbe sa nam vyhrazali, ze ak zabudneme napr. do podorysu zakladov zakreslit prierazy, daju ich NAM pracne vyburat :lol: /

no však tak by to malo byť, neviem prečo by po vás nejaký murár s kelňou v ruke mal naprávať chyby :) :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov