Sniper Zverejnené 7. Jún, 2010 Zverejnené 7. Jún, 2010 Namiesto vyhovárania si spravil to čo ti poradil Cactales? Jedna vec je sa stále na niečo sťažovať, druhá vec je robiť to čo povie administrátor. V nastaveniach je niečo také ako nastavenia letného času. Neviem ako v Brne, ale tu na Slovensku už máme letný čas niekoľko týždňov, v ACP vidím že ho nemáš aktivovaný. Zapni si to, odhlás sa a znovu prihlás, príp. zmaž cookies ak sa nič nezmení. Potom by to malo byť v poriadku.
weirdo Zverejnené 7. Jún, 2010 Zverejnené 7. Jún, 2010 mam forum po anglicky, takze som odskrtol automaticke nastavenie, ale zabudol som zaskrtnut automaticky letny cas. znamena to teda, ze forum je na rozdiel od inych serverov neschopne zariadit si letny cas automaticky a je potrebne ho manualne prepinat like its 1995?
Sniper Zverejnené 7. Jún, 2010 Zverejnené 7. Jún, 2010 Nie, mne to automaticky prepína na letný a normálny čas. Neviem čo si tak ty škrkal, ja tam mám iba nastavenie pre letný čas či sa má aktivovať alebo nie. Mám to zaškrknuté a tým to mám vyriešené. V tých nastaveniach som nemenil nič za posledných niekoľko rokov.
Darkman Zverejnené 30. Jún, 2010 Zverejnené 30. Jún, 2010 Nijaky seriozny web nebude pustat audio bez povolenia pouzivatela. Je to jedno zo zakladnych pravidiel, ktore ma splnat normalny web.Preto by som vazne prosil aby sa vypli tie vuvuzely v teme o MS vo futbale. Vazne nemam chut byt clenom fora, kde si admin takymto sposobom dokazuje svoju poziciu.Pravidla by mali platit pre vsetkych a na srandicky tu mame sekciu humor. 3
Sniper Zverejnené 3. Júl, 2010 Zverejnené 3. Júl, 2010 Nerozumiem čo tu prskáš. Stačilo napísať "vypnite tie vuvuzely". To bola len názorná ukážka toho aké sú nepríjemné keď hučia a nič sa s tým nedá robiť. Stačilo vypnúť repráky tak ako radil aljak. Či ani to nie je riešenie? Veru nie je. Je to otravné a mne tiež lezú na nervy. Nešlo o otravovanie druhých, iba o ukážku hlavne tým, ktorým tie trúby "akože" nevadia. Dokazovanie nejakých pozícií či pravidiel sem nepleť, to s tým nemá nič spoločné. Ináč tie vuvuzely sa dali veľmi rýchlo vypnúť, stačilo si len pozrieť zdroják stránky a nájsť odkiaľ sa ten zvuk ťahá.
tomassi Zverejnené 3. Júl, 2010 Zverejnené 3. Júl, 2010 Axel tie veci by sedeliak by som popri surfovaní nepočúval hudbu (repráky)ak by som bol informaticky zdatnejší (zdroják stránky)ak by to spravil niekto iný, reagoval by si presne ako dark (možno aj horšie). . .to nespomínam potencionálnych nových fórumákov
Darkman Zverejnené 3. Júl, 2010 Zverejnené 3. Júl, 2010 Tak si to mal ukazat aljakovi cez sukromku a nie pchat svoj konflikt medzi ludi, ktori onho absolutne nemali zaujem. Ináč tie vuvuzely sa dali veľmi rýchlo vypnúť, stačilo si len pozrieť zdroják stránky a nájsť odkiaľ sa ten zvuk ťahá.Obhajujes tu neobhajitelne.
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 23. Júl, 2010 Autor Zverejnené 23. Júl, 2010 Z prostredia chatu by sa mohlo dat klikat priamo na Today's active posts. Namiesto okluky cez index Forums.
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 24. Júl, 2010 Autor Zverejnené 24. Júl, 2010 Dala by sa ta vec na fore spravit?
Sniper Zverejnené 25. Júl, 2010 Zverejnené 25. Júl, 2010 Technicky to možné je, v prípade hrozby povstania na Fóre, Slovensku, Zemi alebo v Galaxii by som to možno spravil. Ale určite nie kvôli jednému človeku, ktorý je lenivý spraviť o jeden klik navyše. Je tu podstatne viac a oveľa dôležitejších vecí ako toto.
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 25. Júl, 2010 Autor Zverejnené 25. Júl, 2010 To nebolo kvoli mne a mojej lenivosti, ale to bol navrh. A tvoja nenormalna reakcia.
Sniper Zverejnené 25. Júl, 2010 Zverejnené 25. Júl, 2010 Reakcia bola normálna, tvoje niektoré požiadavky bývajú niekedy nenormálne.
tomassi Zverejnené 11. August, 2010 Zverejnené 11. August, 2010 vynikajúca služba, kt. Vás upozorní na quoteovanie Vášho príspevku
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 11. August, 2010 Autor Zverejnené 11. August, 2010 (...) kategória Škola je oddnes verejnou kategóriou. Mne jej neverejnost vzdy pripadala zbytocna. Zverejnena mala byt od zaciatku.
game Zverejnené 11. August, 2010 Zverejnené 11. August, 2010 včera, alebo dnes v noci mi niečo napadlo, čo som chcela napísať do témy škola ... a napadlo mi, že to by malo byť aj pre ostatných. rozhodne to vyzerá na telepatiu : ) problém je, že boľavá hlava medzitým dokonale zabudla, čo to malo byť ...
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 15. September, 2010 Autor Zverejnené 15. September, 2010 Mohli by sme zaviest na fore automaticke vyhladavanie podobnych themat. I.e. po otvoreni konkretneho thematu by sa zobrazil zoznam podobnych themat podla klucovych pojmov a slovnych spojeni. Uz som sa s tym stretol na forach, a osobne mi to velmi vyhovuje.
Sniper Zverejnené 16. September, 2010 Zverejnené 16. September, 2010 Neviem čo sú "thematy", takýto pojem som nevidel na žiadnom diskusnom fóre, skús viac popísať. 2
elfant Zverejnené 16. September, 2010 Zverejnené 16. September, 2010 Ked si to zadas do guglu, tak themata najdes na diskusnych forach. Inak je to latinizujuci cechizmus z prvorepublikoveho jazyka, navyse nasilne poslovenceny. :) Kto to tu pisal hodnotenie o ludoch, ktori pouzivaju cudzie slova ? po otvoreni konkretneho thematuspravny tvar je "po otvoreni konkretneho t h e m a", ked uz :cem: 1
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 16. September, 2010 Autor Zverejnené 16. September, 2010 :cem: Pri preberani cudzich slov sa uplatnuju rozne postupy. V cestine je uchovany rod. V slovencine je slovo prevzate do sklonovacej triedy, ktora je mu najpodobnejsia z domacich. A tak dalej. Ja davam prednost - ak sa jedna o slova z jazykov, ktore poznam - povodnemu zneniu, teda tema (starogr. tema, -tos) s uchovanim rodu a sklonovanim nie podla zdanlivej, ale podla etymologickej pribuznosti. Je mi jasne, ze to je pre niektorych zdrojom vytvarania barier v komunikacii, ale to uz je na nich. Nemusis na moj navrh odpovedat, Axel - ako si zareagoval, tak si zareagoval. 1
Sniper Zverejnené 16. September, 2010 Zverejnené 16. September, 2010 Na slovenskom diskusnom fóre sa obyčajne používa pre komunikáciu slovenčina, príp. čeština, v nutných prípadoch angličtina. To, že ty používaš všelijaké germanizmy, ktoré ti už boli vytýkané je tvoj problém a proti pravidlám Fóra, konkrétne pravidlo 2.3. Už tu (ne)raz kvôli tvojmu slovníku boli problémy a nežiadam si aby sa to opakovalo. Takto si píš na lingvinistických fórach, ale nie tu. Myslím, že tu nikoho nezaujíma aké postupy sa preberajú pri archaických cudzích slovách, takže ak niečo chceš, tak používaj zaužívaný spisovný jazyk, inak sa nebude brať na teba zreteľ, dúfam že rozumieš.Čo sa týka mojej reakcie zvolil som najlepší spôsob ako ťa prinútiť písať normálne. To že si zareagoval, ako obvykle svojsky, je už tvoja vec. Len dodávam, že takýmto spôsobom nič nedosiahneš. A to ešte sem nenapísali weirdo alebo doll. 2
tomassi Zverejnené 16. September, 2010 Zverejnené 16. September, 2010 ja som bol tiež proti LEGovmu pridávaniu hčiek do slov, Aljakovým anglicko-ruským trojtvarom, . . .teraz šak uvažujem,že je to vlastne prezentácia ich ajvirtuálneho ja otázkou teda je,či je to ich písanie porovnateľnés tým pokecárskym: w3ď sa už na t0 wykashl1 1
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 16. September, 2010 Autor Zverejnené 16. September, 2010 Axel, tvoja komunikacia v style "Ja som toto vždy tvrdil / bude, ako som povedal / a dúfam, že si mi rozumel" - je zase barierou pre mna. Okrem toho moj vyklad, ktory nikoho nezaujima, nebol mieneny ako argument, preco by tak mal niekto pisat. Ani som ho tam nedal preto, aby som niekoho poucil. Ale preto, lebo mi robi radost pisat to. Tak ako mam radost vobec z tohto sposobu pisania. Vlastne to nie je ani celkom samoucelne, pretoze vo vyraze su obsiahnute vedomosti, co ta nezaujimaju, a ktore obohacuju text o iny rozmer poznania. A napokon, tvoja "donucovacia" reakcia vedie nanajvys k tomu, ze nabuduce si nejaky navrh necham pre seba. 1
game Zverejnené 16. September, 2010 Zverejnené 16. September, 2010 páni, prosím, prejdime s tým do inej témy, ďakujem pekne. včera sme sa mierne pochytili s cactalesom na tom, že nie tak dávno pod témami vyhadzovalo fórum príbuzné témy, niektoré boli skutočne príbuzné veľmi zďaleka a objavovali sa staré zabudnuté témy s úplne iným obsahom, na základe pár kľúčových slov, mne sa to páčilo, často v tom bol pôvabný humor ... cactales na to pozeral z prísneho fórumáckeho hľadiska a prípadných návštevníkov, že to vyzerá neprofesionálne ... nuž tak / ešte jedna poznámka k písaniu: úplne chápem, že vyhľadávačom prekáža neslovenské písanie, aj to zahŕňajú Pravidlá.ja som už pri inej príležitosti písala, že mne nie, prekáža mi len to hotentotské pokecové, aké tam na ukážku dal tomassi. ani aljakove, ani legove mi neprekáža, keď je to občas, ako kúsok z nich, nie v každom príspevku ... jedine pokiaľ to prekáža fóru a botom. patrí to k osobnostiam ako weirdove kúsavé príspevky, aljakove vyperličkované, či tomášove čudujúce sa, či príspevky doll k jej osobnosti, či moje malé písmená či ryanove jednovetové, tomassiho básničkové ... je toho moc.nedávno sme ale tuším kdesi písali o používaní cudzích slov v slovenčine, ja si uvedomujem, že občas napíšem čosi maďarsky, ale namojdušu spisovne ... /
Sniper Zverejnené 16. September, 2010 Zverejnené 16. September, 2010 Axel, tvoja komunikacia v style "Ja som toto vždy tvrdil / bude, ako som povedal / a dúfam, že si mi rozumel" - je zase barierou pre mna. Ty si zrejme už asi zabudol aký flame-war tu bol kvôli tvojmu písaniu. Myslím že to nebola len jedna téma :) A to nehovorím o tvojom avatare s hákovým krížom. Porušuješ pravidlá a ohradzuješ sa voči mojej komunikácii. A ako mám komunikovať s niekým, kto vedome porušuje pravidlá a ešte je aj moderátor? :cem: Potom sa nediv keď reagujem tak ako reagujem, lebo z tvoje strany to považujem za účelovú provokáciu, niečo podobné ako keby som prišiel na PF a založil tému s názvom "Komu mám vynadať?", že elfant? :) A napokon, tvoja "donucovacia" reakcia vedie nanajvys k tomu, ze nabuduce si nejaky navrh necham pre seba. Podávaj návrhy v normálnej forme a nie v takej akej si podal. Ale aj tak s k tomu vyjadrím. Hook na zobrazovanie podobných tém tu bol nainštalovaný, ale nepracoval tak ako mal, zobrazoval témy, ktoré spolu nesúviseli, zrejme kvôli tomu že porovnával len podobné slová a nie frázy, čo by bolo zrejme účinnejšie a preto som ho potom zrušil. Možno už bola vydaná novšia verzia, ale nezisťoval som to, Fóru sa venujem už len v rámci učenia sa html, css a vecí okolo toho, administrácii Fóra sa už nevenujem. 2
majuska Zverejnené 7. Október, 2010 Zverejnené 7. Október, 2010 "Dosiahli ste povoleny limit pozityvnych hlasov" co to je a preco to je??? chvalit mozem len s obmedzenim?
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz