Sniper Zverejnené 2. September, 2011 Zverejnené 2. September, 2011 poslal som ti ho na admina Asi som to fixol, keď ti príde notifikácia, tak to over ... tiež som už miesto kliknutia na načítanie posledného príspevku "vbehla" niekomu do profilu. :smilieee: Hej, to je prehodené, možno nechtiac.
elfant Zverejnené 2. September, 2011 Zverejnené 2. September, 2011 Celkom nie, link sa zmenil, len teraz ma to poslalo po nalogovani na "Content you folow" kde mi to oznamilo ze nenaslo nic co ma sledovathttps://www.freespace.sk/index.php?app=core&module=search&do=followedmail ti preposlem
Sniper Zverejnené 2. September, 2011 Zverejnené 2. September, 2011 Zle som to prepísal, skús teraz pozrieť a prepošli mi email.
Sniper Zverejnené 2. September, 2011 Zverejnené 2. September, 2011 OK, ešte potom budem musieť niečo prekontrolovať, lebo sú možnosti či sa má notifikácia preposlať s príspevkom alebo bez. Tá bez príspevku obsahuje inú štruktúru URL a to treba overiť či to funguje tak ako má.
game Zverejnené 2. September, 2011 Zverejnené 2. September, 2011 Každá zmena je LEN vec zvyku ... ... tiež som už miesto kliknutia na načítanie posledného príspevku "vbehla" niekomu do profilu. :D tak, na druhý pohľad to vyzerá moderne, prvý je prekvapujúci, na druhý je to fajn ... vbieham do profilov tuším úplne pravidelne :smilieee:
pink Zverejnené 2. September, 2011 Zverejnené 2. September, 2011 ved to logo bolo kedysi... mne to pride ako krok spat.. cele je to nejake nekonzistentne... grrr...ani vyhladavanie prispevkov nejde tak dobre ako predtym... :smilieee: a uz ani nevidno, ze mam obrazky vo fotogalerii, ikonka zmizla.. :D
Sniper Zverejnené 2. September, 2011 Zverejnené 2. September, 2011 Krok späť to nie je, pretože celý skin sa odľahčil od množstva prebytočných "features" ktoré zneprehľadňovali celý dizajn. Keď myšou nabehneš na svoje meno, tak sa sa vyroluje pop-up kde je všetko čo bolo kedysi priamo v téme.
valcik Zverejnené 8. September, 2011 Zverejnené 8. September, 2011 Na hlavnej stránke diskusného fóra sa mi nedarí vypnúť pravý panel (Najnovšie témy, posledné zápisy), ikonku tam síce mám, ale nereaguje.
Sniper Zverejnené 8. September, 2011 Zverejnené 8. September, 2011 Funguje mi to vo všetkých prehliadačoch. Prečisti si cache, možno to pomôže.
valcik Zverejnené 8. September, 2011 Zverejnené 8. September, 2011 Hm, máš pravdu, v Opere to fachá, ale Firefox mám asi nejaký rozhasený. Aj tá ikonka je akási divná: (Cache som vymazal, počkám si asi na novú verziu FF a bude.)
Sniper Zverejnené 8. September, 2011 Zverejnené 8. September, 2011 Tá ikonka je vo všetkých browseroch transparentná (okrem IE8 a starších), takže najlepšie by bolo keby si celý Firefox preinštaloval ak to nevyrieši update a recache.
valcik Zverejnené 12. September, 2011 Zverejnené 12. September, 2011 Keď citujem príspevok, v ktorom je už zahrnutý nejaký predošlý citát, tento pôvodný citát v editore príspevku nevidím. Dá sa to obísť nejakým nastavením, alebo je to zablokované natrvalo?
Sniper Zverejnené 14. September, 2011 Zverejnené 14. September, 2011 Zrejme zablokované, lebo v administrácii je nastavenie, ktoré znie zhruba ako "necitovať citát, ktorý obsahuje citát". Je to ochrana kvôli tomu, aby sa v príspevkoch nenachádzalo cez 20 vnorených citátov ako to bežne vidím na niektorých fórach.
valcik Zverejnené 14. September, 2011 Zverejnené 14. September, 2011 OK, však tak som to i pochopil. (Občas je to nepríjemné, ale zase je fakt, že pyramída postavená z desiatok citátov vyzerá strašne a ľudia sa v tomto smere častokrát nekontrolujú.)
elfant Zverejnené 11. Január, 2012 Zverejnené 11. Január, 2012 Mozno by bolo dobre upravit klucove slovo v tejto teme http://forum.freespa..._50#entry165655 neomyslnost je dost nezmysel.
slimak Zverejnené 11. Júl, 2012 Zverejnené 11. Júl, 2012 CO ste vsetci na dovolenkach? Ok Aj ja sa tu mesiac neukazem, aj dve. Ale ked sa vratim chcem vediet co na fore sposobil aj vanok, ci tajfun, proste, ked si dam co je nove nafore to tam bude, a ked tu nebudem 3 mesiace tak tam budu 3 mesiace dozadu vsetky nove prispevky v temach, alebo OK kaslite na to.
Sniper Zverejnené 11. Júl, 2012 Zverejnené 11. Júl, 2012 Ty navrhuješ, že sa tu neukážeš? Možno niektorí na toto čakajú roky :D Teraz je hluché obdobie, sú dovolenky, Fico neobmedzene vládne, voľby nikde žiadne, USA nikomu nevyhlásili vojnu, v ekonomike žiadne prevratné zmeny, Grécko naďalej bankrotuje, futbal skončil, olympiáda ešte nezačala, tak o čom chceš diskutovať? :) 1
Daekin Zverejnené 28. August, 2012 Zverejnené 28. August, 2012 Ahojte, napadlo ma, ze by sa mohla konecne implemtnovat funkcia pre pouzitie tohto for a na Android mobile cez aplikaciu Tapatalk. Podla instrukcii to vyzera jednoducho, nakolko aktualna verzia IP Boardu je plne podporovana: staci aktivovat plugin a pripadne zaregistrovat forum aby bolo viditelne v globalnom zozname. Tolko pre prvy krok pouzitia vseobecnej Tapatalk aplikacie staci (netreba vytvarat vlasty branch).(ak to uz nahodou aktovovane je, tak ma neukrkajte, dlhsie som tu nebol tak sa tazko sleduje Tolko zmien, co sa tu porobilo :) )
game Zverejnené 28. August, 2012 Zverejnené 28. August, 2012 Daekin, srcco naše, liečba jednoduchá: máš chodiť častejšie ! :)
Sniper Zverejnené 2. September, 2012 Zverejnené 2. September, 2012 Ahojte, napadlo ma, ze by sa mohla konecne implemtnovat funkcia pre pouzitie tohto for a na Android mobile cez aplikaciu Tapatalk. Tapatalk som nahodil, ale deaktivoval. Nedokážem zaručiť funkčnosť a ani nemám možnosť to otestovať, pretože nepoužívam žiadny mobil založený na iPhone, Android, WebOS, Windows Phone 7 alebo BlackBerry. Skúšal som to na sestrinom Androide, vybrechlo po mne, že fórum je dostupné aj cez Tapatalk, ale to bolo všetko, fórum sa mi zobrazovalo tak ako na bežnom monitore. Neviem či to treba ešte nejakým spôsobom aktivovať, ale nemal som veľkú chuť sa tomu venovať. Aký to má vlastne význam? Nestačí používať mobilný skin dostupný pre každého?
Sniper Zverejnené 5. September, 2012 Zverejnené 5. September, 2012 https://www.freespace.sk/tema/5387-tapatalk-pristup-cez-mobily/
Janka R Zverejnené 8. September, 2012 Zverejnené 8. September, 2012 Pridať odpoveď Môžete napísať 47 príspevkov do dnes, 10:33:27. ďakujem veľmi pekne :smile2:
Sniper Zverejnené 8. September, 2012 Zverejnené 8. September, 2012 To je len pasívna ochrana proti tapetovačom a spamerom, keď budeš mať 100 príspevkov (či 50? teraz neviem), tak môžeš denne písať neobmedzene veľa príspevkov.
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz