Skočiť na obsah

Misie z CFS


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 21
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    10

  • Polaris

    4

  • Ignatius

    3

  • Nohiki

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Najlepsia u mna je misia, kde som v Shivanskej lodi ( Dragon ) a robim spiona. Najtazsia? Uz nepamatam, ale mal som pouzit prvykrat Tsunami Bomby na nejake lode HOL.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rozmýšľam v ktorej misii bolo treba zhodiť Tsunami na HoL lode, lebo prvá misia kde si mohol použiť Tsunami bola misia La Ruota de la Fortuna (ak som to správne napísal) a tam boli len Shivani.

 

Najlepšia podľa mňa asi bola Clash of the Titans a najťažšia asi The Hammer and the Anvil alebo Black Omega. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked som to hral 1. krat, tak najtazsia bola " Clash of the Titans", pretoze som to hral na staruckej p75, kde 2 materske lode boli na ten HW moc velky oriesok, a triafanie sa do letiacich bomb bolo cisto v teoretickej rovine.... ale presiel som to :lol:

 

Na novsom stroji mi najtazsia pripadala asi Black omega.

Najlepsia... hmmm, neviem... jedna z najlepsich bola asi misia, kde znicili Galatea, ta misia mala fantasticku atmosferu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No konečne aj Darkman o FS niečo napísal :lol:

 

Keď som CFS začal hrávať mal som dosť veľké nervy z misie First Strike. Tam bolo treba zajať SC Taranis. Keď sa dovalili Basilisky a začali po mne šlahať riadené strely vôbec som nevedel čo je to za ten hlboký zvuk keď sa ma snažili zamerať :) Už vtedy som preventívne vypúšťal klamlivé ciele a potom keď po mne vystrelili Interceptory tak už som žiadne nemal :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Neviem, mne najviac nervov narobila Pol@r!$ova najobľúbenejšia misia, kde pilotujem Dragona... Vždy všetko išlo hladko, no pri návrate som mal smolu a často ma sundávali už v čase, keď som mizol v subpriestore... A najlepšia mi prišla posledná v subpriestore, kde sme ničili Lucifera :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najrýchlejšie sa warpneš pri rýchlosti 40 m/s.

Takže pred stlačenám Alt+J udržuj takú rýchlosť. Pri väčšej musí motor brzdiť a pri menšej naberať rýchlosť, čo ťa stojí cenné sekundy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tyjo já už si to ani moc nepamatuju :lol: takže nevim, ale rozhodně to bylo dobrý...třeba to ještě nějak seženu...

Co nejtěžší nevim, protože tehdy sem byl lama a hrál sem na nejlehčí :) ale stejně jakorát si matně vzpomínám na nějakou misi, kde sem myslim musel chránit stanici a musel přelítávat z místa na místo a likvidovat kvanta přilítávajících grup (jen doufám, že to nebylo ve dvojce :))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Juuuuj...hned aj ja napisem, lenze este 38% mi chyba do stiahnutia SCP packu :lol: A to taham treti den a na to ze je to !!warez!! je to dost rychlo...ked to ma kapacitu 2GB a to nemam zelene svetielko :) Veruze o CFS a FS2 je velmi velky zaujem aj teraz....a ja som vravel, ze raz sa to rozbehat musi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

OK, uz som presiel cely CFS.

 

Takze pre mna najtazsia misia? Tak je to double mission TENDERIZER & SHELL GAME

Tam som musel najprv v Tenderizery ostat docela ok, co sa tyka percent mojej lode a vsetko proste tak rychlo.....dalej som musel pouzit aj reinforcements......je to jedinykrat, co som to pouzil. A vzhladom k tomu, ze mi aj vela pilotov padlo, tak to davam do kategorie nocna mora pre mna :lol:

Kazdopadne v pohodke je to, co sa tyka atmosky, ale jednoducho moje ciele su asi take, ze chcem zminimalizovat stratu svojich pilotov....vzdy ma nastve ten cerveny kruzok kua. Snazim sa splnat Mission objectives rad radom a proste ako v reale.....Poslem inac potom aj screen, ze co som vsetko dosiahol :)

 

 

Najlepsia misia?

Tak su 4:

 

Out of the Dark, Into the Night

Playing Judas

Good Luck

Clash of the Titans

 

Z tychto vyhrava asi Playing Judas. Ta atmosfera nema chybu :)

 

Inac taka mensia haluz ohladom Clash of the Titans. Taky pribeh osobny poviem ;)

Vcera som dosiel dom po troch pivach......rekuze co, bude haluz...zahram si to......no a akurat som zacinal hned touto misiou. Teraz ta haluz:

 

1. Presiel som to na prvy raz (myslite na tie piva ;)) A to som to hral po 3-4 rokoch

2. Obtiaznost medium - GTF Ulysses - Prometheus+Avenger+Hornet

3. GTD Bastion 55% jej OSTALO

4. Vsetky objectives kompletne

5. Kills okolo len 10 si myslim

 

Volakedy strasne tazka misia a fculeky uplna lahodka pod vacsou obtiaznostou a este aj napity ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tam som musel najprv v Tenderizery ostat docela ok, co sa tyka percent mojej lode a vsetko proste tak rychlo.....dalej som musel pouzit aj reinforcements......je to jedinykrat, co som to pouzil. A vzhladom k tomu, ze mi aj vela pilotov padlo, tak to davam do kategorie nocna mora pre mna :lol:

V Tenderizer, hoci je to ťažké, killni čo najrýchlejšie všetky shivanské stíhačky. Ak to neurobíš tak si zavolajú posily a oni killnú teba.

 

Inac taka mensia haluz ohladom Clash of the Titans.

Chyba to nie je, je to tým že je to jedna z najrozporuplnejších (a zároveň najlepších) misií v CFS, dá sa na Easy len tak tak prejsť, ale dá sa prejsť v pohode na Hard. Záleží ako si to rozbehneš.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AXEL

 

Myslel si v Shell Game asik.....bo v Tenderizer bojujes proti Vasudans. No tam som nevedel dobru taktiku na to, ze ako ziskat tie Objectives....potom som uz na to akosik dosiel, ale zaroven to bolo aj preto tazke, lebo nemam rad, ked mi padne nejaky wingman. Proste s minimalnymi stratami, takze si obtiaznost vlastne zvysujem sam :lol:

Dik za typ...mam to nastastie uz za sebou a uz som zacal hrat Silent Threat.....zatial som sklamany z toho, ale to som zatial presiel len prve 2 misie......Ja som moc humanista a killnut tam vsetkych len preto, ze bola mensia potycka je si myslim dost velka cena, ked som hned za tym mal killnut 4 Ateny a 1 Faustus.....Teraz ide dalsia misia, kde budu stihacky Loki :)

 

Clash of the Titans

 

Ja nevravim, ze je to chyba...proste len haluz....ze jednoducho volakedy strasne tazka misia, niekolkokrat som ju prechadzal a teraz pohodka a to som nebol triezvy :) Medium obtiaznost je optimalna a vyssie uz nejdem ;) Na harde som to skusal.....no moja lod je potom ako z papiera.....hned sa rozflaknem a nevychutnam si uz tak tu gamesku.

 

Inac skoncena hra so vsetkymi medajlami......OKREM......toho, ze som nemal vyssiu hodnost ako Commander....neviem ani za svet, jak ziskat Admirala......a dosiahol som iba Double Ace.....z toho dovodu, ze som sa riadil presne podla briefingu a robil som to, co mi zadali ;) Cize sa do toho este viac vzil....ze ostatni mi robili eskortu a taaak.......no kazdopadne som to presiel...a pekne som si zaspominal......fculeky Silent Threat...dufam, ze to bude lepsie, nez co som na zaciatku zazil ufff.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S tými pivami by som sa nečudoval - ono to znie divne, ale osobné skúsenosti aké získal napríklad Hedge alebo aj ja vravia, že vtedy sa často stane, že v pohode prejdeš aj to čo si inak nezvládal :lol:

 

Ja som to začal zas na harde a teraz neviem, či je to ľahšie, alebo ja to tak poznám, ale nejako sa mi darí pomaly lešie ako na mediume :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslel si v Shell Game asik.....bo v Tenderizer bojujes proti Vasudans.

Ano, mňa zmýlilo to, že si písal ako si prišiel o veľa pilotov. V tej misi proti Vasudanom, to bolo v pohode. Ja som o pilotov prichádzal v nasledujúcej misii (Shell Game) pokým som neprišiel na správnu taktiku.

 

uz som zacal hrat Silent Threat.....zatial som sklamany z toho, ale to som zatial presiel len prve 2 misie......

Čo sa týka misií v Silent Threat tak patria iba medzi priemer. V ST vidím výhodu iba v tom že máš k dispozícii nové lode a zbrane, inak dokopy skoro nič.

 

Medium obtiaznost je optimalna a vyssie uz nejdem Na harde som to skusal.....

Clash of the Titans v pohode prejdem na Harde s bombardérom Ursa.

 

Inac skoncena hra so vsetkymi medajlami......OKREM......toho, ze som nemal vyssiu hodnost ako Commander....neviem ani za svet, jak ziskat Admirala......a dosiahol som iba Double Ace.....

Ja som dosiahol úplne všetko a myslím že normálne sa dá získať iba hodnosť Commodore. Viac som ani ja nedosiahol.

 

 

 

Ja som to začal zas na harde a teraz neviem, či je to ľahšie, alebo ja to tak poznám, ale nejako sa mi darí pomaly lešie ako na mediume

CFS som prešiel celý na Harde a je pravda že niektoré misie sú ľahšie ako na Medium. Istá logika tam je - čím väčšia obtiažnosť tým je vyššia AI u pilotov. V niektorých misiách je to viac ako potrebné.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Nejlepší -> First Strike, tady není co řešit. S athenou sem zlikvidoval taranis stillety a basilyky vlastně taky :-)

 

Nejtěžší -> Playng Judas, protože když mačkám alt +j, podaří se mi zmáčknout TAB, FS letí do lišty a spadne a já skenuju znova :-(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FS letí do lišty a spadne a já skenuju znova :-(

Mne sa to tiež raz za čas stane.

 

Kedysi keď som mal ešte najlepší grafický akcelerátor všetkých čias - Monster Diamond 2 tak tam to problém nebol. Hra sa automaticky pauzla, ja som len stlačil tú Win klávesu, hra sa obnovila a frčal som ďalej.

 

Inak misie z CFS sú celkovo celkom ľahké po odohraní FS2 :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Tak jsem se po pár měsících strávených u Combat Flight simulatoru a trénování ruky brátil k FS a musím přehodnotit :-) Nejlepší je The Clash of the titans, tolik Demonů na kontě jsem ve dvojce neměl :lol: a nejtěžší Black omega... Nedaří se mi dostat omegu II kolem lucifera

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Black Omega je jedna z najťažších, ale dá sa prejsť, len pilotom musíš pomeniť príkazy.

 

S Alphou zaútoč na PVD Anvil, ale zober si iba ty bombardér, ostatným Alphám daj Ulysses alebo Hercules, nech ťa eskortujú. Anvilu znič subsystémy zbraní a motorov.

 

Beta nech eskortuje Omegu 1 a Gamma Omegu 2.

 

To by malo stačiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 rokmi...

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov