Skočiť na obsah

Česká politická scéna


chorche

Odporúčané príspevky

..............napriklad informator predviedol uplne klasicku reakciu segregacie. Cernosi su  vlastne fajn, ale maju byt v Kongu. Vadia mu nie cernosi ako taki, ale cernosi v europe

 

Prepac, ale ty si totalne chory a tie tvoje vyplody uz hranicia  s nejakou diagnózou nesvojpravnosti :(

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm.. "alamovské"..

a keď "ulica" vidí, že "elity" niečo také robia, bude to robiť tiež "po svojom"

akurát ti človek z "ulice" povie "som rasista, no a čo?"

 

Som islamofób a som na to hrdý, vlastne trpím nejakou islamoloathingonómiou, islam sa mi hnusí.

http://www.konzervativnyvyber.sk/v2/som-islamofob-a-som-na-to-hrdy-ludske-prava-a-kto-sa-opyta-na-nase-ludske-povinnosti/15966/

 

že ma to ani trochu neprekvapuje..

a čo vás milí spoludiskutujúci?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

flora a taka naomi ?

https://lh4.googleusercontent.com/-5M9oD5S_DFs/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAx0/0Lw97dYv0kA/s0-c-k-no-ns/photo.jpg

 

Ta moze byt cernoska ?  :)  Ved je to nepochopitelna debata,   a este sa budu presviedcat ze nie, urcite nie su rasisti.    Len cernosky nemaju co vyhravat :)

 

Naomi to áno, krásna žena. tá je miss či je vo Fínsku  či v Kongu.

 

jednoduchá otázka Flora

povedala by si, že tento "boj proti rasizmu" ktorý tu kritizujem, skutočne funguje?

lebo podľa mňa nefunguje, naopak rasizmus podporuje a legitimizuje

akákoľvek "pozitívna diskriminácia" aby bola možná, totižto musí posudzovať ľudí predovšetkým podľa ich farby, podľa ich príslušnosti k nejakej menšine, nie podľa ich skutočných individuálnych kvalít

a keď "ulica" vidí, že "elity" niečo také robia, bude to robiť tiež "po svojom"

akurát ti človek z "ulice" povie "som rasista, no a čo?"

flora skutočne by si chcela, aby sa aj u nás dialo to čo v USA, kde za prezidenta Obamu dosiahla "pozitívna diskriminácia" svoj vrchol, a spolu s ňou aj brutálne rasovo motivované násilie?

pretože presne k tomu, vďaka takýmto slniečkárskym snahám smerujeme, a to mne vadí a vadiť bude

 

Prečo to berieš ako boj proti rasizmu? Myslím, že tomu letáku prisudzujete veľký význam. Je to leták, kurnik reklama na nejaké tepláky. Prečo tam hľadať niečo viac? Neviem či som tak prízemná, že som to neprekukla, ale mne to stále príde ako leták z Lídla, nič viac. Vieš koľko katalógov z oblečením má modelky černošky? A nie je to novinka, x rokov je to tak. Čiernu podprsenku má na sebe beloška a bielu černoška, krásne to vynikne na pokožke. Nikdy mi nenapadlo za tým vidieť " boj proti rasizmu" ani " kvázi boj proti rasizmu".

Nezamýšľaj sa tak nad tým, nekonšpiruj. K čomu vlastne chceš dôjsť, že v Česku sa má v letáku vyskytovať iba beloch? a prečo? lebo ich typickým obyvateľom je beloch? nebuď smiešny.

Ja neviem isto povedať, že moja vnučka, alebo pravnučka, alebo prapravnučka, nebude tmavučká.  :) A ja chcem, aby mohla byť modelkou, aj v Lídli napr. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso dead flora a iný

ja už neviem ako to vysvetliť, podať alebo rozviesť lepšie..

hmm.. hrozí vám, že jedného dňa zapnete "telku", takpovediac "mainstream", v nej bude bežať diskusná relácia, a hlavný hosť bude "veľmi rozumne" vykladať a argumentovať k tomu že "rasizmus je predsa správny svetonázor, rovnocenný s inými", bude obhajovať napríklad apartheid, rasovú segregáciu, všetky podobné "vychytávky" a "perly ducha"

budete sa na to dívať.. a mať pocit že vás trafí šľak..

ak vás napadne otázka "kto za to môže, že sa dnes toto deje?

dopredu vám dávam odpoveď "aj vy sami"

oh..oh.. oh..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dead máš moje slovo, že vás už nikdy poučovať nebudem.. iba sa budem dobre baviť

aha.. slovenský maďari bojujú proti islamizácii slovenska

http://www.topky.sk/cl/100535/1600649/Skandal-v-Dunajskej-Strede--Toto-nie-je-vtip--boj-fanusikov-proti-kebabom--boja-sa-islamizacie

Škandál v Dunajskej Strede: Toto nie je vtip, boj fanúšikov proti kebabom, boja sa islamizácie

 

„Papríkášom a točenou zmrzlinou proti islamizácii. Povedalo vo svojej verejnej výzve vedenie fanklubu DAC Dunajská Streda," napísal vo svojom statuse a ako dôkaz zacitoval časť vyhlásenia: „Nepodporujme rozmach islamského národa. Stačí nám aj naša točená zmrzlina namiesto balkánskej, náš kurací paprikáš namiesto kebabu."

 

Futbaloví fanúšikovia by ale poslali domov všetkých utečencov bez ohľadu na to, či sú to moslimovia alebo kresťania, a či dorazili teraz alebo pred 30 rokmi. „Podporujeme domácu pôrodnosť!!! Ak niekoho osud odvial od jeho domoviny, radi mu pomôžeme dostať sa domov," citujú maďarské noviny Új Szó. Výzvu tam šéf YBS Roland Domonkos takto vysvetľoval: "Možno, že sú to dva chýbajúce centy k ďalšiemu teroristickému činu".

 

Od vyhlásenia fanúšikov Dunajskej Stredy sa ale nedištancuje SMK-MKP. „Chápem autorov výzvy. Politická elita ich nechala osamote v znepokojení a obavách plynúcich z masívneho a nekontrolovaného prisťahovalectva. Preto zostali zúfalí a svojím vlastným spôsobom úprimne reagujú," povedal pre Új Szó József Menyhárt, predseda strany. Za tento stav podľa neho môžu predovšetkým západní politici a nemecká kancelárka Angela Merkelová.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo,    v 70 rokoch sa bavia rus a american,   rus hovori :  U nas nie je antisemetizmus kedze v moskovskej filharmonni mame 6 zidov,  a american odpoveda : ja netusim kolko mame zidov vo filharmonii.

 

Ok, to je vtip ale ukazuje podstatu, ktoru dobre vystihla flora.    Ide o letak a nioc viac,   to co tu rozoberame su tvoje dusevne pochody,  


info :  a sorry ale ty skutocne predstavujes tu na fore vzorku volica, ktora meni politiku .  Zrejme si to neuvedomujes ale je to tak, podporil si segregaciu, ale nerobis to vedome, podobne ako alamo sa necitis ako rasista.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, cize uz si zmenil  problem, uz nejde o hnusnu okatu protirasisticku akciu Lidlu, ktora ti vadila ?

A len tak bokom,  co take si oni predstavuju pod slovom mainstream ?    Pretoze z vonku to vyzera ze  to media beru ako kuriozitu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

info :  a sorry ale ty skutocne predstavujes tu na fore vzorku volica, ktora meni politiku .  Zrejme si to neuvedomujes ale je to tak, podporil si segregaciu, ale nerobis to vedome, podobne ako alamo sa necitis ako rasista.

 

Menim politiku?.....tomu nerozumiem.....hm....ja menim politikov a nie politiku....ci to je jedno?

 

A este k tej finskej misske.....pozri mne je jedno ci si finska porota za finsku kralovnu krasy vyberie hoci aj soba Rudolfa alebo nejaku rybu z jazera. Mne je divne ale, ze krajina, kde sa to obyvatelmi inej farby pleti nejako moc nehemzi (ak sa to da percentualne, tak neviem, ci je to nejaka cast s promile) ma odborna porota taky cit pre krasu. Mne to silno pripomina konanie poroty za komunistov, ked v roznych sutaziach vyhravali nase vzory z krajiny zaslubenej (SSSR). 90% ludi to vnimalo opacne, ale trend bol trend, tak sa urcovala ta spravna „orientacia“. Ak je toto moje myslenie rasisticke, tak teda ano som rasista....hoci neviem, ci za tento moj nazor je aj nejaka „poucka“ o rasizme....mozno si si ju sam sebe vyfabuloval.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, no ano si rasista :)   Sutaz krasy je ciste subjektivna vec a porota nie je viazana nicim.    Ak tam bolo nejake ovplyvnovanie, tak sem s indiciami.   Taketo sutaze krasy su vacsinou organizovane v spolupraci s modelingovymi agenturami a vitazka dostava potom pracu.   A ak maju nazor ze toto je najkrajsia zena Finska, prosim.   Nie si tym nijako viazany ale pisat ze ina farba pleti je problem ze cernosky maju vyhravat v Kongu je rasizmus ci sa tak citis alebo nie.

 

A k politike,   ty si predstavitel new wave :),   ludia podobni tebe zvolili brexit a Trumpa.   Vyhrali emocie nad argumentami,  to nie je vycitka ani obvinenie. Caka nas to zrejme aj na Slovensku, nie ty osobne ale skupina ludi co vnima svet podobne bude urcovat buducnost.  Ja dufam ze docasne, ale rovnako to nie je na mne. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No neviem, ale kazda modelingova agentura sa snazi v danej krajine vybrat taku missku, aby mohla ta dotycna vyherkyna robit v danej krajine aj pre nich sluzbu.....mam na mysli teraz ich obchodny zaujem s touto misskou....no a v danej lokalite, co tu teraz prepierame, sa takato "severska" kraska asi dost dobre nepreda....uz v tomto konani vidim poplatnost trendu za kazdu cenu....podobnost z ohodnocovanim umelcov z SSSR svojho casu, je asi cisto nahodna? Samozrejme, ak by konatelia sutaze s finskou misskou mali nejaky obchodny zaujem v afrike, tak mozno by tam splatila to, co do nej investovali...ale to uz mna nezaujima.

 

A co sa tyka brexitu a Trumpa (ako pises o tom hore), tak uz som to tu nie raz spomenul. Volici rizhoduju a politici sluzia....no a ak casom pride k akejsi zmene v zvoleni niecoho odlisneho od uz zabehnuteho "normalu", tak za tu zmenu vzdy nesu zodpovednost ludia, co su do danej zmeny pri moci a nie akesi reci typu JPP (jedna pani povedala). Ziadne zakonne upravy o tom, co sa ma a co nema rozpravat, nie su receptom na zotrvanie linie presadzovanej ideologie. Komunisti su toho poslednym prikladom a nielen komunisti, pretoze taketo zmeny sa tiahnu celym vyvojom ludstva....len ty si si asi nevsimol :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, to uz ciste fabulujes. Exotika  predava,  nie kazdy je taky rasista ako ty a v severskych krajinach to moze byt osviezenie voci miestnym blondinam.   A za zmenu snad zodpovedaju volici :)  Ale este doplnok,  nebranim zmenam, hladam vsak sposob ako zabranit extremizmu.  Brexit a Trump su ukazky toho co nechcem ale o ziadnej snahe zabranit tomu zakonmi nehovorim.  O zastaveni kotlebu a spol vsak ano.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.... Exotika  predava,  nie kazdy je taky rasista ako ty a v severskych krajinach to moze byt osviezenie voci miestnym blondinam.   ....

 

k exotickej Miss Helsinki sa vyjadríme konečne v téme aj na to určenej, kde podobné témy debatíme bez rasistického a akéhokoľvek podtónu, len na základe páči - nepáči:  Naj... žena na svete

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, to uz ciste fabulujes. Exotika  predava,  nie kazdy je taky rasista ako ty a v severskych krajinach to moze byt osviezenie voci miestnym blondinam.   A za zmenu snad zodpovedaju volici :)  Ale este doplnok,  nebranim zmenam, hladam vsak sposob ako zabranit extremizmu.  Brexit a Trump su ukazky toho co nechcem ale o ziadnej snahe zabranit tomu zakonmi nehovorim.  O zastaveni kotlebu a spol vsak ano.

 

K misske som sa vyjadril v teme co „odporucila“ game a k „mojmu rasizmu“, podla tvojej definicie,  sa vyjadrim v teme o rasizme (dufam, ze tu taka existuje).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

co je Babisovo EET uz snad viete, takze jeden ludovy, nabozensky nekorektny ;)
 

PŘIJDE ROUBÍČEK KE KOHNOVI DO KRÁMU.
NAKOUPÍ SI A PLATÍ.
KOHN MU PODÁVÁ STVRZENKU SE SLOVY:
„ROUBÍČEK, VEZMOU SI TEN PAPÍR.“
„KOHN, JÁ HO ALE NEPOTŘEBUJI; JÁ JIM VĚŘÍM.“
„NE, NE. MUSEJ SI TO VZÍT. TO JE TO BABIŠOVO EET!“
„KOHN, NECHAJ SI TO. JÁ NIC NECHCI.“
„ROUBÍČEK, ALE JE NA TO NOVÝ ZÁKON.“
„VZPAMATUJOU SE, KOHN. MY ŽIDI A NOVÝ ZÁKON…?“

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... a predseda vlády sa naučil hodne nových expresívnych výrazov:

 

"Oal ceský stát!" - premiér Sobotka se po trumpovsku pustil do svého ministra financí Babiše

 

pardon, ale to Sobotka, nie ja : )

 

aktuány "*ebavý slovníček", ktorý sa udomácnil v českej politike:

 

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/77467/oat-priat-rozat-aneb-jak-se-bohousek-naucil-pouzivat-babissko-cesky-slovnicek.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov