Skočiť na obsah

Nápady na vynálezy


Linkman

Odporúčané príspevky

Perpetum mobile. Ale ako povedal môj svokor, fungovať môže len vo vákuu, potrebuje počiatočnú energiu a nemôže odovzdávať svoju energii. Čiže je nanič.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

drogu, ktora nie je navykova, neskodi, je prijemna (chutna)pri pozivani, na konci jej ucinku sa nesmie clovek citit, akoby rodil jezka cez zaludok, a musi vyvolavat genialne pocity.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RoSo,

 

artifikalna vyroba krvi moze zachranit zivoty mnohym. krv je velmi vzacbna tekutina a ked sa ju clovek celkom nauci ovladat a dokonca vyrabat, pomoze sam sebe, to je zrejmee.

 

a modifikacia krvi v buducnosti moze priniest zlepsenie jej dolezitych vlastnosti a mat tak dopad na kvalitu celeho organizmu.

 

moze priniest Lepsieho Cloveka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

synteticka seriovo vyrabana krv

neskor s moznostou genetickej modifikacie pre dosiahnutie lepsich vlastnosti

Už existuje, vyvinuli ju izraelskí vedci a môže sa použiť na 3 dni. Po troch dňoch ju treba nahradiť normálnou krvou. Je vhodná počas transfúzií v prípade ak nie je po ruke normálna krv. Čítal som to pred rokmi, neviem v akom stave je to teraz s tou krvou.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si prosím jeden geniálny vynález : riady na jedno použitie

a ješte jeden geniálny vynález : aby sa prádlo žehlilo samo

a ešte jeden, inteligentný vysavač, ktorý pobehá byt sám ...

a ešte ...

ma určite niečo napadne :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si prosím jeden geniálny vynález : riady na jedno použitie

 

ved existuju jednorazove papierove riady ci plastove ci ake to su

 

a ešte jeden, inetgentný vysavač, ktorý pobehá byt sám

 

toto predsa uz tiez existuje

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Presne tak, ten vysavač behá sám po byte a vysáva. Keď má málo energie ide sa sám do zásuvky dobyť.

 

ale je drahý okol 30 000.-

 

 

a je tu Perpetuum mobile písal som o tom.

(Už vás vidím ako si významne poťukávate po čele) :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

drogu, ktora nie je navykova, neskodi, je prijemna (chutna)pri pozivani, na konci jej ucinku sa nesmie clovek citit, akoby rodil jezka cez zaludok, a musi vyvolavat genialne pocity.

weirdo, takou "drogou" je L-theanine (pozri si to cez Google), nachádza sa napr. v Suchohríbe hnedom, ale aj v čajových lístkoch, kde eliminuje účinok kofeínu (preto bol kofeín v čaji nazvaný teín). Navodzuje v mozgu alfa-vlny, ktoré pomáhajú dosahovať ideálny stav mysle - ataraxiu.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Dokonalý systém na rozpoznání písma a objektů na obrázku, s rozlišovací schopností lidského mozku, možná i lepší. V kombinaci s mobilním telefonem, který má kameru by to byla neocenitelná věc pro nevidomé. Mám něco takového v hlavě, jen nevím ještě jak to udělat.

 

Něco jednoduššího, ale možná stejně složitého. Nafotili jste spoustu fotek, ale máte některé převrácené, program sám pozná s obrázku jestli jsou převrácené a případně je příslušně otočí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov