Skočiť na obsah

Káva alebo čaj?


Andulqa

Odporúčané príspevky

potrebujem STARBUCKS nutneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. uz som mesiac bez chocolate moca alebo caramel and cream frapuchino a mam abstaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.

 

 

 

neviete niekto ake je to Coffee & Co ?????

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

kavu nepijem>neprebere ma {to uz radsej redbull} a ani mi nechuti_este mozno tak capuccino ked mi z casu na cas zasibe

a caj iba ked som chory inak tiez nemusim_najviac pijem dzus>hocaky okrem paradajkoveho :lol: ale najlepsi je jahodovy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zvykla som si chodit do kaviarne so spolužiačkami, väčšinou si dám capucino Jacobs, ale aj doma si varievam kávičku, do pollitrovej šálky takú tú sáčkovú, že tri v jednom, alebo dva v jednom...

ale varievam si aj čajík, tiež do mojej kačičkovej pollitrovej šáločky, väčšinou Yerba maté alebo PuEhr...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

prichádza obdobie, keď to bude čaj :)

 

už len tá predstava mi akosi pasuje dokopy - hmlisto, chladno, jeseň, brrr - k tomu mi idú čaje ...

a pripomenulo mi to zasa tie veľké čajníky plné čaju a vôňu citróna a železné kachle u dedka v dielni a moje vyhrievajúce sa mačky a knižku k tomu a hrnček čaju ...

ajaj ... bolo to domácke a teplé a fajn ... :lol: :)

 

 

a "čajíčkový" smajlík tu chýba ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Určite čajík, taký pekný teplýýýý, od maminy, a tiež ako spomenula pankacik, matovyyy je moc moc fajn. Ja si občas dám aj čaj úplne bez všetkého, vtedy naozaj cítim jeho chuť.

 

Menej je niekedy viac.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ja pijem caje v kuse, doma, v skole, cajovniach...asi zacnem kupovat sypane, momentalne som na sackovych:D

Cez den popijam ovocne a vecer 1-2 salky matoveho, dobre sa to popija pri citani knihy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

kavakavakavakavakava, xixixi... tuha, cierna, bez vsetkeho ;)

To by som nedal žrať ani koňovi. Káva bez cukru a smotany je jed :)

Ako to môžete piť len tak bez ničoho? :lol:

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: niekde som citala nejake zaujimavosti o umere medzi typom sexu, aky ma kto rad... a sladenim kavy.

 

ALE!!!!

 

Káva mne vždycky udrží v pohybu. Klepou se mi totiž po ní ruce. ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To by som nedal žrať ani koňovi. Káva bez cukru a smotany je jed :)

Ako to môžete piť len tak bez ničoho? ;)

:)

 

jednoducho ;)

chuti mi to tak....

btw...tym, ze si do tej kavy das mlieko alebo smotanu, kava strati na povodnom ucinku... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my teraz s priatelom pozerame Gilmore girls a ja si k tomu vzdy spravim kavu (kto to pozna, asi vie preco, kto nie nevadi :))) :lol: ale moja kava to je mlieko:kava 1:1, takze to uz ani neni kava, ale tak to mam rada ;)

 

 

teraz cez vikend sme boli v cajovni Klopacka v Banskej Stiavnici, tak som trochu cajovala, aj ked priatela to tam strasne otravovalo, tak som si to ani neuzila moc, ale bolo to fajn, maju celkom dobry vyber, aj take zaujimave veci, len ma mrzi ze nemali to co som chcela ochutnat, nejaku zazvorovu limonadu ci co to bolo, vyzeralo to lakavo :)

 

Ale Klopacka vyzera pekne, velmi prijemne prostredie tam je ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čaje neznášam odmalička a to som už vyskúšala x druhov, či ma náhodou niečo neosloví, ale e-e :) zato kávy si dám, ojoojoooj :lol: niekedy som pila aj desať a viac denne, ale prestala som spávať. teraz som si to obmedzila na maximálne päť. kávu si robím vždy sama, "von" mi nechuí a tiež nepochopím ako ju môže niekto piť z automatu ;) ...

a akú máte radi značku?

ja instantnú nesku, štyri lyžičky kávy, štyri cukru, lyžicu medu :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov