Nokia Zverejnené 17. August, 2007 Zverejnené 17. August, 2007 tak potom naco su ti karty ktore nevyuzijes? si este nevyrastol z toho mat len tolko simkariet kolko potrebujes?
Sniper Zverejnené 17. August, 2007 Zverejnené 17. August, 2007 Orange mám odjakživa, T-Mob kvôli rodine a O2 kvôli 'Jednotke' :lol: :)
lukas Zverejnené 17. August, 2007 Zverejnené 17. August, 2007 ja mam O2 odvtedy, co zacali, tak som pred par dnami pozrel ci mi prepadol ten zvysny kredit a ono mi to tvrdi, ze este stale ho mam :lol: , ale volat som neskusal
lukas Zverejnené 22. August, 2007 Zverejnené 22. August, 2007 dnes som mal zmeskany hovor z cisla+421357xxxxxx (namiesto x tam samozrejme boli nejake cisla, keby nahodou niekto nechapal :) )co to ma akoze byt za cislo? mame nejakeho noveho operatora? :lol:
Nokia Zverejnené 22. August, 2007 Zverejnené 22. August, 2007 lukas a co tak sa zamysliet ze 035 je predvolba do nejakeho mesta?nejak tu uz ludia zabudaju ze existuju aj pevne linky
lukas Zverejnené 22. August, 2007 Zverejnené 22. August, 2007 veru pravdu mas, som si to najskor myslel, ale ked som poratal cisla, vychadzalo mi, ze aj 7 patri do predvolby a ta je pri pevnej linke dvojciferna, ale teraz som si uvedomil, ze na pevnej linke ma cislo 7 cifier a nie 6 ako na mobile :lol:
Sniper Zverejnené 4. September, 2007 Zverejnené 4. September, 2007 Prepadol mi kredit na O2, asi 250 Sk :lol: zostal mi tam len ten pôvodný za 50 Sk :)
Nokia Zverejnené 4. September, 2007 Zverejnené 4. September, 2007 dyg dilino, ked si to nevies odsledovat :lol:
Sniper Zverejnené 4. September, 2007 Zverejnené 4. September, 2007 Viem, ale bol som lenivý vymeniť simky a naťukať *100*#Viem, že mal končiť začiatkom Septembra, ale nemal som ho kde a ako minúť. Toto by sa mi pred 7 rokmi nemohlo stať, vtedy som bol schopný to minúť za deň :lol:
bobsapp Zverejnené 1. Február, 2009 Zverejnené 1. Február, 2009 zajtra 2.2. sú v našej sieti zdarma esemeskytreba operátora riadne vyšťaviť tak sa snažtedúfam že to nebude stále hlásiť neodoslaná ako tomu bolo počas víkendov minulý rok v ružovom drese
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz