Skočiť na obsah

Tretí operátor


Odporúčané príspevky

Zverejnené

tiez mam O2, zaregistrovala som sa niekedy pred vianocami este a karta mi dosla az nedavno. Co sa kreditu tyka tiez uvazujem o tej akcii co mi zdvojnasobi kredit. Ale v podstate, ked O2 nebude mat viac mojich kamaratov a znamych tak je to zatial premna nevyhodne. Tiez som zistila, ze sa este nedaju prijimat sms na O2 zo zahranicia, co mi tiez nie dost vyhovuje, takze zatial ostavam verna staremu operatorovi ... uvidime co bude az to O2 na SVK poriadne rozbali :lol:

  • Odpovedí 59
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    18

  • Nokia

    13

  • weirdo

    5

  • RoSo

    4

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené

som zaregistrovany, ale kartu si prevziat nepojdem. nema to pre mna absolutne ziadny zmysel, hlavne kvoli 3mesacnej platnosti najnizsieho kreditu. ostavam pri 12mesacnom T-mob.

Zverejnené

weirdo za 500 Sk máš 6 mesiacov.

 

 

Dokedy treba aktivovať tú kartu? Len neviem čo s ňou, mám primu aj ízy a neviem čo s nimi :lol:

Zverejnené

Objednal som si O2 pocas tej akcie, uz je tomu snad mesiac aj viac a furt mi nic neposlali, hlavne ze mamine ktora si to objednala v posledny den akcie, to uz ma doma :lol:

Zverejnené

midGet to je tým že si černoch. Diskriminácia je sviňa vec :lol:

Zverejnené

weirdo za 500 Sk máš 6 mesiacov.

cakal som, ze kto mi to napise ... nuz, tak ci tak mi je to na milu rit, ked som na slovensku 8x do roka a vzdy prevolam tak 30korun.
Zverejnené

Axel Wers.. aktivovat ju treba do konca marca tusim aby si mal tu akciu za 2 sk volania do O2

Zverejnené

midGet to je tým že si černoch. Diskriminácia je sviňa vec :)

:lol: si to zabil

Zverejnené

oki uz mi to trubky poslali, hned som si to radsej aktivoval keby nieco :lol: som inak rad ze je moznost dobitia 100sk kreditu.

  • Pred 2 týždňami...
Zverejnené

podla toho co pocuvam, tak O2 sidliaca na O[bchodnej] 2, je uplne nanic......su moc drahi....to bude ale asi tym, ze nemaju vlastnu siet, ale idu cez Pupusov. uvidime, ako a kedy sa to zmeni, dovtedy plati jednoznacne: nech kazdy ostane u svojho operatora!

Zverejnené

Daekin to je co za logiku ocakavat ze sa novy operator zlepsi ked ostanem u svojho stareho?? :lol: :)

to ako vsetci nech ostanu o orange a tmobile, nech O2 nema do pol roka ani jedneho zakaznika, nech stavaju siet za miliardy a potom sa tam vsetci nahrnu?? usla mi pointa nejak

  • Pred 2 týždňami...
Zverejnené

ja som nepovedal, ze je to logicky rozumne a ani vyhodne pre noveho operatora. ja som iba skonstatoval ze pre zakaznikov (jednotlivcov) je prave teraz O2 nevyhodna. je uplne samozrejme, ze vela ludi odide, resp. tam uz je. ale asi vacsina ostala aj u svojho povodneho, len si kupila tu reklamovanu kartu s kreditom. (sak doteraz to tiez tak bolo ajm medzi pomarancom a pupusom)

  • Pred 2 mesiacmi...
Zverejnené

Mohol by mi niekto povedať ako si zistím na O2 dokedy mi platí kredit?

 

Tie lemry na svojej stránke píšu že: Zadajte * 100 * # a dostanete SMS správu o výške kreditu a dĺžke jeho platnosti. ale príde mi len stav o výške kreditu :lol:

Zverejnené

Axel skusal si tu smsku skrolovat dalej? :lol: :)

mne to napise

vas aktualny zostatok je blabla. Platnost kreditu vyprsi blabla

Zverejnené

Nie, napíše iba výšku kreditu.

Zavolal som si aj na info a cez menu som sa preklikal k oznámeniu o výške kreditu ale dokedy mi platí to nepovedali.

 

Asi preto, lebo mám stále ten prvotný (50 Sk).

  • Pred 3 týždňami...
Zverejnené

Nedá sa mi z Orange odoslať SMS na O2. Je to normálne? Po odoslaní mi vypíše že "platnosť skončila". Číslo je funkčné.

Zverejnené

Ja sa snažím odpísať na O2 kartu z ktorej mi prišla SMS.

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

to je faaajn, skoda ze to je len na pausal :lol: dala by som si datum svojho narodenia :)

Zverejnené

Ja mám iný problém. Čo s O2 kartou kde som pred 3 mesiacmi nabil kredit aby mi neprepadla a teraz ju budem musieť znovu nabiť aby mi neprepadla?

Zverejnené

samozrejme... co si myslis ze nabijes raz a dozivotne mozes prijimat hovory??

Zverejnené

njn to je tak keď na Orange mám sms zadarmo, potom nemám ako a kde využívať T-Mob a O2 :lol: A nechcem aby tie karty prepadli.

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov