pankacik Zverejnené 20. Február, 2007 Zverejnené 20. Február, 2007 tiez mam O2, zaregistrovala som sa niekedy pred vianocami este a karta mi dosla az nedavno. Co sa kreditu tyka tiez uvazujem o tej akcii co mi zdvojnasobi kredit. Ale v podstate, ked O2 nebude mat viac mojich kamaratov a znamych tak je to zatial premna nevyhodne. Tiez som zistila, ze sa este nedaju prijimat sms na O2 zo zahranicia, co mi tiez nie dost vyhovuje, takze zatial ostavam verna staremu operatorovi ... uvidime co bude az to O2 na SVK poriadne rozbali :lol:
weirdo Zverejnené 20. Február, 2007 Zverejnené 20. Február, 2007 som zaregistrovany, ale kartu si prevziat nepojdem. nema to pre mna absolutne ziadny zmysel, hlavne kvoli 3mesacnej platnosti najnizsieho kreditu. ostavam pri 12mesacnom T-mob.
Sniper Zverejnené 20. Február, 2007 Zverejnené 20. Február, 2007 weirdo za 500 Sk máš 6 mesiacov. Dokedy treba aktivovať tú kartu? Len neviem čo s ňou, mám primu aj ízy a neviem čo s nimi :lol:
gh0strider Zverejnené 20. Február, 2007 Zverejnené 20. Február, 2007 Objednal som si O2 pocas tej akcie, uz je tomu snad mesiac aj viac a furt mi nic neposlali, hlavne ze mamine ktora si to objednala v posledny den akcie, to uz ma doma :lol:
Sniper Zverejnené 20. Február, 2007 Zverejnené 20. Február, 2007 midGet to je tým že si černoch. Diskriminácia je sviňa vec :lol:
weirdo Zverejnené 20. Február, 2007 Zverejnené 20. Február, 2007 weirdo za 500 Sk máš 6 mesiacov.cakal som, ze kto mi to napise ... nuz, tak ci tak mi je to na milu rit, ked som na slovensku 8x do roka a vzdy prevolam tak 30korun.
pankacik Zverejnené 21. Február, 2007 Zverejnené 21. Február, 2007 Axel Wers.. aktivovat ju treba do konca marca tusim aby si mal tu akciu za 2 sk volania do O2
gh0strider Zverejnené 21. Február, 2007 Zverejnené 21. Február, 2007 midGet to je tým že si černoch. Diskriminácia je sviňa vec :) :lol: si to zabil
gh0strider Zverejnené 24. Február, 2007 Zverejnené 24. Február, 2007 oki uz mi to trubky poslali, hned som si to radsej aktivoval keby nieco :lol: som inak rad ze je moznost dobitia 100sk kreditu.
Daekin Zverejnené 4. Marec, 2007 Zverejnené 4. Marec, 2007 podla toho co pocuvam, tak O2 sidliaca na O[bchodnej] 2, je uplne nanic......su moc drahi....to bude ale asi tym, ze nemaju vlastnu siet, ale idu cez Pupusov. uvidime, ako a kedy sa to zmeni, dovtedy plati jednoznacne: nech kazdy ostane u svojho operatora!
Nokia Zverejnené 4. Marec, 2007 Zverejnené 4. Marec, 2007 Daekin to je co za logiku ocakavat ze sa novy operator zlepsi ked ostanem u svojho stareho?? :lol: :) to ako vsetci nech ostanu o orange a tmobile, nech O2 nema do pol roka ani jedneho zakaznika, nech stavaju siet za miliardy a potom sa tam vsetci nahrnu?? usla mi pointa nejak
Daekin Zverejnené 14. Marec, 2007 Zverejnené 14. Marec, 2007 ja som nepovedal, ze je to logicky rozumne a ani vyhodne pre noveho operatora. ja som iba skonstatoval ze pre zakaznikov (jednotlivcov) je prave teraz O2 nevyhodna. je uplne samozrejme, ze vela ludi odide, resp. tam uz je. ale asi vacsina ostala aj u svojho povodneho, len si kupila tu reklamovanu kartu s kreditom. (sak doteraz to tiez tak bolo ajm medzi pomarancom a pupusom)
Sniper Zverejnené 28. Máj, 2007 Zverejnené 28. Máj, 2007 Mohol by mi niekto povedať ako si zistím na O2 dokedy mi platí kredit? Tie lemry na svojej stránke píšu že: Zadajte * 100 * # a dostanete SMS správu o výške kreditu a dĺžke jeho platnosti. ale príde mi len stav o výške kreditu :lol:
Nokia Zverejnené 28. Máj, 2007 Zverejnené 28. Máj, 2007 Axel skusal si tu smsku skrolovat dalej? :lol: :)mne to napisevas aktualny zostatok je blabla. Platnost kreditu vyprsi blabla
Sniper Zverejnené 28. Máj, 2007 Zverejnené 28. Máj, 2007 Nie, napíše iba výšku kreditu.Zavolal som si aj na info a cez menu som sa preklikal k oznámeniu o výške kreditu ale dokedy mi platí to nepovedali. Asi preto, lebo mám stále ten prvotný (50 Sk).
Sniper Zverejnené 18. Jún, 2007 Zverejnené 18. Jún, 2007 Nedá sa mi z Orange odoslať SMS na O2. Je to normálne? Po odoslaní mi vypíše že "platnosť skončila". Číslo je funkčné.
Nokia Zverejnené 18. Jún, 2007 Zverejnené 18. Jún, 2007 si si isty ze mas o2 kartu funkcnu? :lol: :) :)
Sniper Zverejnené 18. Jún, 2007 Zverejnené 18. Jún, 2007 Ja sa snažím odpísať na O2 kartu z ktorej mi prišla SMS.
Nokia Zverejnené 17. August, 2007 Zverejnené 17. August, 2007 ak by mal niekto zaujem https://www.sk.o2.com/sk/eshop/vyber-si-svoje-cislo.html da sa vybrat lubovolne cislo, dokonca aj zlate ak este nieje rezervovane, prave som zistil ze napr 444 999 je este volne tak sup sa kto chce mat o2 a aj zlate al strieborne cislo nech sa zahlasi :lol:
Andulqa Zverejnené 17. August, 2007 Zverejnené 17. August, 2007 to je faaajn, skoda ze to je len na pausal :lol: dala by som si datum svojho narodenia :)
Sniper Zverejnené 17. August, 2007 Zverejnené 17. August, 2007 Ja mám iný problém. Čo s O2 kartou kde som pred 3 mesiacmi nabil kredit aby mi neprepadla a teraz ju budem musieť znovu nabiť aby mi neprepadla?
Nokia Zverejnené 17. August, 2007 Zverejnené 17. August, 2007 samozrejme... co si myslis ze nabijes raz a dozivotne mozes prijimat hovory??
Sniper Zverejnené 17. August, 2007 Zverejnené 17. August, 2007 njn to je tak keď na Orange mám sms zadarmo, potom nemám ako a kde využívať T-Mob a O2 :lol: A nechcem aby tie karty prepadli.
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz