Skočiť na obsah

Slovenská Futbalová Liga (po sezónu 2007/2008)


tomassi

Odporúčané príspevky

Obrázok

Téma o slovenskom klubovom futbale! ! !


Takže Ruža je majster a má aj pohár. Pekná oslava klubovej storočnice, nie?
Myslíte, že sa klub rozpredá alebo bude dôstojným zástupcom v predkolách LM, prípadne aj hlavnej súťaži??
A čo Spartak či Petržlen, ako to vidíte s nimi???
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 149
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    82

  • Sniper

    16

  • wysky

    14

  • chorche

    12

Top prispievatelia v tejto téme

Slovenský klubový futbal nepovažujem za nič výnimočné v Európe. Až na niektoré výnimky je to hlboko pod štandard. Stačí sa pozrieť na históriu, kluby ktoré kedysi hrali v lige prím sú už minulosťou:

Slovan BA je v druhej lige, 1 FC Košice už nie je, Spartak TT nikdy nezvládne záver ligy, Inter je rád že nevypadne.

Zaujalo ma že Žilina 3x po sebe získala titul, ale aj ona už pomaly ustupuje z minuloročných pozícií. Artmedia môže ešte niečo uhrať, ale predpokladám že skončí podobne ako Žilina. A podobne skončí aj Ružomberok.

Myslím že žiadny tím v našej lige si dlhodobo nevybuduje silnú pozíciu, na to je potrebné aby sa mužstvo nerozpadlo hneď po prvom titule, čo však u nás nie je žiadnym prekvapením pretože tímy v lige sú málo konkurenčné a tí lepší futbalisti nemajú motiváciu aby tu zostali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do prvej ligy, ktorá by sa po hokejovom vzore mala premenovať na ExtraLIGU postupujú

MFK KE, Slovan a Senec

- no Senec je pripravený prenechať licenciu inému týmu

Záujem majú Rimavská Sobota a Aj Tatran Prešov

 

Môžem potvrdiť, že zatiaľ Prešov so Sencom nerokoval. Zopakujem, že ak by Senec mal iné zámery, nebol pripravený ísť vyššie, vlastníci 1. FC Tatran Prešov sú pripravení. Nie som si ale istý, či aj náš tím. To by už vyžadovalo ďalšie kroky. Žiadne dohody zatiaľ naozaj neexistujú," uviedol pre denník Korzár predseda predstavensta 1. FC Tatran Prešov Miroslav Remeta

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj podúroveň má svoju úroveň... Aj keď nižšiu :lol: Škoda, že keď sa vyskytne raz raz za čas dobré mužstvo, čo má nádej dačo dokázať, tak buď upadne do priemeru medzi ostatné alebo sa rozpredá...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Súperom slovenského futbalového majstra MFK Ružomberok v 2. predkole Ligy majstrov 2006/2007 bude švédske mužstvo Djurgaardens IF

Súperom Spartaka Trnava v 1. predkole Pohára UEFA 2006/07 bude azerbajdžanský tím Karvan Evlach. Futbalisti Artmedie Bratislava budú v rovnakej fáze súťaže bojovať s mužstvom WIT Georgia Tbilisi z Gruzínska

 

ďalej by mohli ísť všetci, nie??

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Karvan Jevlach - Spartak Trnava 1:0 (0:0)

83. Muradov

 

Artmedia Bratislava – WIT Georgia Tbilisi 2:0 (1:0)

11. Hartig, 51. Reiter

 

odvety sú o 2 týždne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

B. Bystrica Žilina 2:1

Dubnica Inter BA 5:2

Slovan Trenčín 2:1

Ružomberok Trnava 4:0

Košice Artmedia 2:0

Senec Nitra 0:1

 

takže liga sa nám rozbehla

sklamali ma Spartakovci, no čítal som, že ich sklamala koncovka, ale výkon bol veľmi dobrý

 

"tiež-fanúšikovia" sa vraj správali ako tí z ostrovov

škoda :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vie mi niekto vysvetliť, prečo začala liga tak skoro?

lebo je to nový model

trochu zložitý, ale v každom zápase by malo ísť o veľa

je 12 účastníkov

 

vraj aj Trnaváci

už sa teším, keď prídu belasí do TT

to bude iní mazec

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FC Senec - MFK Košice 4:1 (1:0)

FC Nitra - MŠK Žilina 0:1 (0:1)

AS Trenčín - ZTS Dubnica 0:1 (0:0)

Inter Bratislava - MFK Ružomberok 2:1 (1:1)

FC Spartak Trnava - Dukla Banská Bystrica 2:1 (1:0)

V 70. min prišlo prvé vážne prerušenie hry, keď rozhodca Jaška musel prerušiť hru pre vyčíňanie trnavských fanúšikov, ktorí vnikli na ihrisko a v sektore sa medzi fanúšikmi a policajtmi odohrávali nechutné scény. Po troch minútach sa však opäť pokračovalo. V 78. min nastalo ďalšie prerušenie, keď domáci fanúšikovia opäť vnikli na ihrisko, kde došlo aj k stretu s hráčmi a rozhodca stiahol tímy do šatní. Po dvadsaťminútovej pauze sa opäť pokračovalo

 

som zvedavý na zajtrajšie derby

 

Vyzerá to na veľmi zaujímavý ročník

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kto by ich nevykázal, ale ako ???

Kamerový systém a pod. ???

som zvedavý, kde by sa na to našli peniaze, keď vyhrievaný trávnik pribúdajú pomaly . . .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sumár

 

MFK Ružomberok - AS Trenčín 0:1 (0:1)

Slovan Bratislava - FC Senec 2:0 (2:0)

Dukla Banská Bystrica - Inter Bratislava 0:0

MFK Košice - FC Nitra 0:1 (0:0)

MŠK Žilina - Spartak Trnava 1:0 (0:0)

ZTS Dubnica - Petržalka panel

hostia pre črevnú virózu nepricestovali (infikovaných až 12 hráčov)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Víťazstvo AS Trenčín v Ružomberku určite bolo prekvapenie celej súťaže, ale teraz AS prehral doma s Banskou Bystricou.

Myslím že futbal v Trenčíne sa už tak skoro neuchytí a čoskoro budeme zase len hokejové mesto...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov