Nokia Zverejnené 27. Júl, 2006 Zverejnené 27. Júl, 2006 Axel sam si si odpovedal, ze mobil pouzivas velmi malo, ale ked je mobil tvoj pracovny nastroj tak to je o inomja menim mobil v priemere kazde dva roky ale ziadnu akciu som nikdy nebral ja napr novy telefon vyuzijem na telefonovanie, sms, potrebujem EDGE, mam napr java ssh klienta, icq na komunikaciu, organizer v poriadnom kalendari, zaheslovanu penazenku s heslami atd atd...
RoSo Zverejnené 29. Júl, 2006 Zverejnené 29. Júl, 2006 No jo, asi mesiac mám nový telefón už aj ja - Sony Ericsson K600i.
Daekin Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 ja som menil kazde 2 roky, odkedy mam Orange world kazdy 1.5 roka....uz sa tesim na Vianoce: vyprsi mi totiz viazanost :lol:
Ignatius Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 Pozerám, že sem som zabudol prispieť... Ok, takže tak isto ako môj brat - kedysi každé dva roky, teraz len každého 1,5 roka... :lol:
Wittmann Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 no telefón mením každý rok, kedže vždy prehovorím môjho otca aby som si mohol zobrať telefon na jeho paušál :lol: :)
Wink Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 No vam je fajn. Ja kazde tri roky priblizne. Akoze nejakymy super mobilmi sa nepysim :lol: Vacsinou si ho menim ked si niekto z rodiny kupi novy a daruje mi ten stary ( co obvykle nieje nijaka vyhra ) Ale aspon nieco mam
hisham Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 Mobil vymením, keď ten stratím ten, čo mám. Teraz mám ... počkať... štvrtý v poradí. Je to magor, nemá ani hodinky. Siemens C25 sa to volá.
tomassi Zverejnené 28. September, 2006 Zverejnené 28. September, 2006 No, keďže som druhý stratil, teraz mám tretí N3310je síce trošku väčší a ťažší ako som bol zvyknutý, ale som s ním spokojný- je to taká neplánovaná zastávka v boxochkúpil by som si aj nový, ale radšej si počkám na TELEFONICA-u a potom sa rozhodnem, čo ďalej
Polaris Zverejnené 10. Október, 2006 Zverejnené 10. Október, 2006 No ja som prestriedal uz 7 mobilov.... :lol: Ale ironiou osudu je to, ze bud sa pokazil, alebo mi ho niekto ukradol!Terajsi telefonik mi uz drzi treti rok....je to SAMSUNG X100...moj milacik :) Chronologice poradie mobilov podla typu: 1. Nokia GA628 -> Strasny fon! a hlavne tazky a velky a vsetko2. Nokia 3210 -> Skorodovala mi,ked som bol na freeparty v Stupave. Premokol mi vak a spolu s nim aj fon3. Alcatel (neviem uz aky typ) -> Nelubil sa mi dizajn4. Nokia 3310 -> Najkratsie mi trval....ukradnuty v podniku Eden na Obchodnej ulici5. Nokia (neviem typ, ale podobal sa na GA628) Nahrada za ukradnutu 33106. Mitsubishi (neviem aky typ) -> Perfektny mob.....ale uz starucicky7. Samsung SGH X100 -> Doteraz pouzivany a najlepsi co zatial mam :) Velka spokojnost...na Vianoce 3.rok Zatial je to so mnou takto....nesnazim sa vymenit mob...lebo mi bohate staci....;)Momentalne setrim na MP3 Player s podporou BlueTooth a prehratie formatu OGG ;)
cizy Zverejnené 10. Október, 2006 Zverejnené 10. Október, 2006 1. Nokia GA628 -> Strasny fon! a hlavne tazky a velky a vsetko jaiba ze GA628 bol Ericsson
Polaris Zverejnené 12. Október, 2006 Zverejnené 12. Október, 2006 :lol: Fuuuu,......sak to aj bolo strasne daavno OK, tak to bol Ericsson :)
Proteus Zverejnené 29. Október, 2006 Zverejnené 29. Október, 2006 Ja ich mením vtedy, ked mi skončí viazanosť. Takže každé dva roky. Prvý mobil som mal Nokiu 3510. Ten som používal ešte rok po skončení viazanosti, ako mobil na primu. Popri tom som zobral Nokiu 6610i na paušál. No a v sobotu som vybral môj posledný phone Nokiu 6151. Takže dokopy 3. S tým posledným som maximálne spokojný. A vlastne s každým som bol spokojný v danom období. Ale ked má človek možnosť vybrať si niečo nové tak prečo nie? No a teraz som to skrátil na 18 mesiacov. Vďaka Orange world. :lol:
wojta Zverejnené 19. December, 2006 Zverejnené 19. December, 2006 Mám teprve druhý telefon1) Philips Saavy Vogue - 19992) Siemens SX1 - 2004Takže tak jednou za 5 let :lol:
chorche Zverejnené 19. December, 2006 Zverejnené 19. December, 2006 Menim az ke dje uplne v srackach, s prepacenim. Momentalne ma druhy telefon v historii, Motorola sa u mna ukazala ako bullshit, stal sa zo mna Nokia Fan.... :lol:
weirdo Zverejnené 20. December, 2006 Autor Zverejnené 20. December, 2006 Moj Siemensik umiera ... :lol: :)
doll Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 za posledneho pol roka som mala tri mobily...kedze moja prva motorola uz dosluzila v pravom slova zmysle, dostala som siemens, s ktorym som bola strasne spokojna, teraz mam par dni motorolu L6, paci sa mi vsak iba kvoli dizajnu /tieto mobily mam uplne zadarmo, ak nepocitam odblokovanie :lol: /nie som ako moj bracho, ktory si zaraba, ma uz neviem kolkaty mobil, a teraz je v jeho zbierke new mobile Nokia N90 :)
weirdo Zverejnené 26. December, 2006 Autor Zverejnené 26. December, 2006 Tak som sa asi pred polhodinkou stal hrdym vlastnikom Sony Ericssonu K610i :lol: :) :) ;) btw, pre Axela - nikomu som sa nezaviazal, nemusim mat 2 roky zmluvu. len som ho kupil ;)
cizy Zverejnené 18. Marec, 2007 Zverejnené 18. Marec, 2007 momentalne rodinny zalozny telefon Ericsson T65, kedze moj SE K508 som v hodil o zem ked som bol nervozny a roztiekol sa mi displej. A kedze oprava by ma vysla 2 litre tak to nema vyznam... Seru ma ale cisla, ktore som mal v zozname dpc no ale taky je zivot
Nokia Zverejnené 3. Jún, 2007 Zverejnené 3. Jún, 2007 trosku to ozivime, asi dva-tri mesiace mam tento phone akurat skoda ze v orange ho nemaju v komplet ciernej farbe, taky je uplne nadherny
game Zverejnené 3. Jún, 2007 Zverejnené 3. Jún, 2007 moja malinkatá pudrenka zo samsungu po troch rokoch pomalinky odchádza ... tak chcem teraz zrejme tento pretože mám jednu podmienku, aby bol vyklápací, a trochu silnejší, s väčšou kapacitou, s batériou, ktorá niečo vydrží, tak to vyzerá na Sony Ericsson W710i ... :
Sniper Zverejnené 3. Jún, 2007 Zverejnené 3. Jún, 2007 Ja telefóny nemením už len z princípu. Mali by ste vidieť tie ksichty ako závistlivo pozerajú na moje historické kúsky :lol:
game Zverejnené 5. Jún, 2007 Zverejnené 5. Jún, 2007 už mám doma nový mobil, ten pôvodne vyvolený, a zmenila som prima kartu na paušál, aj s akciou ... :)
hisham Zverejnené 5. Jún, 2007 Zverejnené 5. Jún, 2007 Ja by som si už po roku fakt mohla aktivovať clipko... :lol:
Nox Zverejnené 9. Jún, 2007 Zverejnené 9. Jún, 2007 Mám rok (nebo dva?) a půl A57 a ještě sem neměnil, dělá to všechno co potřebuju a ikdyž bych nějaký ty vymoženosti asi užil,nechce se mě do toho investovat, dokud tenhle chroustá a sem celkem spokojenej
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz