Skočiť na obsah

Ako nosievate v lete peňaženky?


Mgr. L.E.G. von Trips

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 61
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • chrust

    13

  • Ryan Giggs

    8

  • Darkman

    5

  • RoSo

    4

Top prispievatelia v tejto téme

No normalne ju mam vacsinou vo vrecku, takmer vzdy... Neviem kam inde by som ju dal! :lol:

 

A inak ja som ten typ cloveka co si stale kontroluje veci ci nieco nestratil takze staci ze si chytim vrecko a uz viem ze - penazenku mam, mobil mam, atd atd atd :) takze tak

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Peňaženku nosím spolu s dokladmi v náprstnom vrecku saka, vetrovky, kabáta alebo v ruksaku, ľadvinke, prípadne v priateľkinej kabelke. Zadné vrecko gatí je naprd to z peknej koženej peňaženky je za pár dní handra. A poškodzujú sa aj platobné karty...

 

Videl som niektorých, že majú peňaženky so suchým zipsom na nohe (pokiaľ nemajú kraťasy), alebo na opasku. Celkom praktické...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam dve penazenky, jednu "normalnu", tam su doklady, platobne karty, hotovost a par listkov - ustrizkov a uctovnych dokladov. tuto nosim so sebou len ak sa tomu neda vyhnut, v lete ju nosim v ruke alebo vo vonkajsom bocnom vrecku kratkych nohavic, to ma vsak rozculuje.

 

okrem toho mam staru, "odlahcenu" penazenku s chudobnym obsahom urcenu na stratenie, tu nosim vo volnom case - na cyklistiku, ak idem na pivo a nemam predstavu ako to dopadne alebo na koncert, ci podobnu akciu, ktore navstevujem velmi zriedkavo. zatial som ju nestratil.

 

mobil nenosim, ak je to mozne nechavam ho doma a zmeskane hovory vybavujem dodatocne a naraz - vsetci mi kvoli tomu nadavaju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

V lete nosím krátke gate s vreckami po bokoch na suchý zips.

Ak idem len v rámci bydliska,tak si dávam peňaženku práve do tohto vrecka.

Ak niekam cestujem,alebo idem do mesta,tak vždy nosím kabelu so zapínaním a v tomto prípade mám pulider v kabele.

Ale poviem vám,že keby mi niejaký lopkár peňaženku aj potiahol,asi by zaplakal nad "výdělkom" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nemam šajnu, koľko peňazi sa mi kde povaľuje. Preto vždy, keď sa meni šatnik (jar, zima), tak nachadzam v bundach, nohaviciach, vetrovkach... vždy nejake peniaze. Väčšinou v zimnom oblečeni a preto na začiatku zimy bohatnem :lol:. Peňaženku nenosim z praktickych dôvodov. Bugilare su veľmi neskladne a pokiaľ nemam tašku/ruksak (väčšinou nemam), tak vo vrecku take hebedo neznesiem, prekaža mi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nemam šajnu, koľko peňazi sa mi kde povaľuje.

Tak si pomaly už tie zatúlané koňure dávaj dohromady,aby si bol v januári pripravený ne euro....potom keď nájdeš niejaké drobné chechtáky,tak nepôjdeš s nimi predsa do NBS-ky :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ejha, vidiš, nejak mi to nenapadlo. :lol: Vďaka za upozornenie, budem musieť prekutrať skrine. S nejakymi 200 Sk sa iste neoplati teperiť do banky. To už by som si ich radšej nechal ako suvenir. Holt, takto to dopadne, keď si človek nevaži peniaze. Pre mňa peniaze nemaju hodnotu (su omnoho dôležitejšie veci), aj napriek tomu, že ich musim pracne ziskavať. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak ešte dopíšem,že bankovky mám v peňaženke zoradené podľa nominálnej hodnoty a uložené s "hlavami" v jednej orientácii,tak nie každý to pochopí :lol: .

Ak sa zamyslím nad mojim postojom k peniazom,tak si tie svoje prachy proste cením.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je to veľmi téma pre mňa, peniaze nosím v peňaženke v precpanej taške, ale chrústik : v peňaženke sú uložené hlava na hlave a od najmenších nominálov po najväčšie :)

 

keď mi niekde vydajú v obchode, alebo sa ponáhľam, strčím ich tam len tak hocijako, ale pri najbližšej možnej príležitosti ich uložím ako sa patrí :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja netvrdim, že som to nepochopil.

Nestačí povedať : "Pochopil som" :)

Dôkazom,že si to skutočne pochopil bude,ak budeš mať takú kelnerskú tučnú peňaženku a v nej zrovnané všetky svoje love.

Pochopíš až s tou buxou v zadnom vrecku :lol: .

Teória je fajn,ale prax je prax....ne tak ?!? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ma to svoj vyznam, ked napr. nieco kupujem v obchode(viac veci, napr. v potravinach) tak priblizne viem co to stoji a uz mam nachystane peniaze a daju sa hned vybrat, nenavidim, ked niekto predomnou plati a kym pokladnicka blokuje tak len stoji a kuka a az ked povie vyslednu sumu, tak len vtedy zacne hladat penazenku a tri hodiny to trva, to mi robi strasne nervy

 

a taktiez ma rozculuje ked niekto plati predomnou kartou nejaky maly nakup, lebo to tiez dlho trva

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v gumicke v stlpcekoch usporiadane podla nominalnej hodnoty.

To keby som už mal mince poukladané v ruličke a ešte k tomu v gume,tak si ich už nebudem strkať do peňaženky,ale strčím si ich úplne inde :) ....a ešte k tomu podľa nominálnej hodnoty :lol:

 

Ja stojim a kukam...pretoze neviem kolko veci stoja ;) A nejake usporiadanie v penazenke by mi v tom nepomohlo ;)

Všetko Ti to dôjde,až sa Ti bude ona tučná peňaženka combrlať v zadnom vrecku galot ... :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov