Skočiť na obsah

Horoskopy, veštenie, znamenia


Andulqa

Odporúčané príspevky

Aky je vas nazor? Verite? Neverite? Ovplyvnilo postavenie hviezd a planet pri nasom narodeni nas zivot?

Verím numerológii a tarotu. Mám vypracovaný podrobný numerologický profil od mojej st. matky, čo tak spravila ešte tesne po mojom narodení a nie je tam jedna vec, čo by nesedela.

 

Ake ste znamenie? Sedia na vas charakteristiky urcene pre to - ktore znamenie?

Rak. Niektoré áno, iné nie.

 

Existuje mnozstvo roznych horoskopov - Cinsky, Europsky, Keltsky, Indiansky..., v podstate hovoria velmi podobne veci, len to nazyvaju inak, poznate ich? poculi ste o nich? smile.gif

Poznám, sú to blbosti.

 

A co numerologia? cisla, mriezky, na zaklade mena a datumu narodenia dokazeme zistit aky sme clovek? Je to pravda? Alebo len ciastocna?

Numerológia ujde. Zatiaľ, čo som čítala profily celej rodiny, sedelo to každému.

 

 

Ako sa k tymto veciam staviate? smile.gif

Prečítam si kadečo, zo zábavy. Tarot beriem aj vážnejšie. Kúpila som karty, začala som si doma trochu veštiť. Keď budem mať čas pustím sa do toho aj viac :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Aky je vas nazor? Verite? Neverite? Ovplyvnilo postavenie hviezd a planet pri nasom narodeni nas zivot?

Moj nazor: Ano verim na znamenia a na astrologiu! Verim hlavne na tie charakteristiky k znameniam...

 

Ake ste znamenie? Sedia na vas charakteristiky urcene pre to - ktore znamenie?

Znamenie som RYBY! A charakteristiky k tomuto znameniu na mna sedia DOKONALE!

 

Existuje mnozstvo roznych horoskopov - Cinsky, Europsky, Keltsky, Indiansky..., v podstate hovoria velmi podobne veci, len to nazyvaju inak, poznate ich? poculi ste o nich?

Poznam, pocul, ale aj tak sa mi najviac pozdva tento klasicky horoskop - Europsky alebo neviem ako by som to nazval...

 

A co numerologia? cisla, mriezky, na zaklade mena a datumu narodenia dokazeme zistit aky sme clovek? Je to pravda? Alebo len ciastocna?

Na numerologiu ale neverim...

 

Ako sa k tymto veciam staviate?

Staviam sa k tomu tak ze sa stotznujem s tym co sa o mne ako rybe pise v tej vseobecnej charakteristike - kedze na mna sedi to co sa pise priam Dokonale!!! Ale zeby som si kazdy den citaval horoskopy v novinach a tak - to uz je blbost a vymysel!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O všetkom si myslím, že sú to totálne blbosti

absolútne na ničom sa nezakladajúce

 

chcete mi povedať, že ak by bol život na Marse, Jupteri,...

ovplybňovali by vás hviezdy takisto ako u nás

šak odtiaľ musia mať súhvezdia celkom iný tvar ak sa vôbec podobajú

 

ak numerológii, vešteniu a pod, sa ani vyjadrovať nebudem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aky je vas nazor? Verite? Neverite? Ovplyvnilo postavenie hviezd a planet pri nasom narodeni nas zivot?

Moj nazor: Ano verim na znamenia a na astrologiu! Verim hlavne na tie charakteristiky k znameniam...

 

Ake ste znamenie? Sedia na vas charakteristiky urcene pre to - ktore znamenie?

Znamenie som RYBY! A charakteristiky k tomuto znameniu na mna sedia DOKONALE!

 

Ako sa k tymto veciam staviate?

Staviam sa k tomu tak ze sa stotznujem s tym co sa o mne ako rybe pise v tej vseobecnej charakteristike - kedze na mna sedi to co sa pise priam Dokonale!!!

hehe ... aj ja som ryby a hovorím, že všeobecná charakteristika rýb na mňa sedí ...

a dve rozdielnejšie povahy než aljak a game ťažko nájsť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja ta tiez nepoznam osobne cize vooobec neviem povedat ci sme si podobni...

ale ti vravim ze na mna fakticky charakteristika ryb sadne dokonale, to teda ako keby nepisali o rybach ale o mne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

Som bliženci...

Na horoskopy verím,ale nie na tie denné..to sú blbiny..horoskop sa tvorí niekolko hodín,kedysi som to robila pre blízkych...teraz si dávam robiť taký podľa dátumu narodenia a dňa na kedy pripadnú narodeniny,mojej kamarátke..mám to na celý rok a celkom to sedí...veci sa dejú,ak im človek verí...

Som malá witch a zaoberám sa takýmito vecami..vykladám si sny a pozorujem znamenia.. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

littlewitch

 

Celkom dobre ti ide to vykladanie snov :)

 

Nevieš náhodou aké som znamenie, niekedy som podľa dátumu lev a niekedy panna, to som fakt rozdvojená osobnosť ?

:(

Narodil som sa 23.8. v sobotu 10:55 pred obedom.

Som náladový dobrosrdečný cholerik a pracant.

:lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sani,skúsim si to vyrátať,v akom postavení stáli hviezdy v deň tvojho narodenia :),len to trochu potrvá.. :( horoskopy som nerobila roky,snaď to viem ešte :lol:

 

 

 

Sny kedy bežíš,nie sú len o puberte..toto neplatí vždy,pretože každý človek je jedinečný a každý má jedinečné podvedomie...

Preto aj sny každému vykladám osobitne :) snažím sa teda...

 

 

 

 

littlewitch

 

Len sa nepotrhaj he he, keď som vydržal 50 rokov v nevedomosti svojho znamenia, tak ešte nejaký ten piatok vydržím.

Ináč aj mne veľa známych hovorí že sa správam ako malé decko...a mne to robí dobre.

;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sani,tak som si to viackrát prešla a skutočne v okamihu tvojho narodenia slnko stálo v znamení leva a slnko je dominujúcim elementom v postavení vo Vašom horoskope..ascedent,teda vychádzajúce znamenie - je škorpion,preto vaše osobné vlastnosti vychádzajú z tohoto znamenia :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aky je vas nazor? Verite? Neverite? Ovplyvnilo postavenie hviezd a planet pri nasom narodeni nas zivot?

-Vobec. Neverim takymto blbostiam a nikdy som ani neverila. Datym mojho zivota a postavenie hviezd ci coho nema nic spolocne s mojim zivotom

 

 

Ake ste znamenie? Sedia na vas charakteristiky urcene pre to - ktore znamenie?

-Lev. Dost ano.... Teda zvykne sa to hodit, ale zas nie vzdycky - dost casto vidavam take horoskopy, ze je to fakt potiahnute za vlasy...

 

 

Existuje mnozstvo roznych horoskopov - Cinsky, Europsky, Keltsky, Indiansky..., v podstate hovoria velmi podobne veci, len to nazyvaju inak, poznate ich? poculi ste o nich? smile.gif

-Pocula. Ziadne reakcia. Je to mile ale tak ci onak je to stale horoskop.

 

 

A co numerologia? cisla, mriezky, na zaklade mena a datumu narodenia dokazeme zistit aky sme clovek? Je to pravda? Alebo len ciastocna?

-Teraz som si spravila jeden numerologicky test... moj stastny rok je 2031?! no jasne, mam cakat vyse 40 rokov na JEDEN JEDINY stastny rok?!.... :lol: Nekomentujem. A tiez tomu neverim - nahodne cisla v datume mojho narodenia fakt nemaju nic spolocne s mojou povahou, vsetko je dane geneticky.

 

 

Ako sa k tymto veciam staviate? smile.gif

-No pokial to doteraz nebolo jasne... tak dost s odporom, negativne, opovrhujuco :) neznasam horoskopy, vestenia a tak a este viac neznasam, ked s tym ludia za mnou chodia - "ake si znamenie? a co tvoj horoshop?" :) ;) "nevysiel mi horoskop" ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Veríte znameniam ? Znamenia zverokruhu

 

Ludsky charakter podla lunarnych znameni.Mne sa to zda viac menej nerealne,za prve kazdy clovek je zufalo individualny plus ak si vezmeme ze v tom onom mesiaci sa narodi trilion ludi a nemozne aby mali vsetci rovnaku charakteristiku,ani orientacne sa mi nezda vierohodne.ALE na druhej strane som sa stretla s prip.dvoch ludi ze na nich dokonale sedelo..No dvaja su asi malo..A Vas nazor?

 

/pre zaujimavost/

http://www.wildweb.sk/astro/slnecne.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o znameniach tu už niekoľko tém je, sú to naše znamenia, aj vysvetľované znamenia a otázka znamení, asi v tom zmysle, ako sa pýtaš aj ty - túto tému pripojíme k existujúcej, aby to nebolo natoľko rozhádzané. :)

 

znamenia sú dosť kontroverzná vec, pár miliónov ľudí minimum by muselo mať rovnakú povahu, trilión je trochu priveľa

 

horoskopy si číta kopa ľudí, a na znamenia verí rovnako kopa, a svoje znamenie, aspoň to, ktoré platí pre tento kultúrny okruh, pozná určite každý.

a takmer každý sa v ňom aj spozná, čo je super zaujímavá vec ... minimálne na tomto fóre je kopa rýb, napríklad, každá iná, ale každý typická ryba :)

myslím, že niekto verí aj minihoroskopom zostaveným nejakým začínajúcim novinárom v dennej tlači, niekomu stačia znamenia, niekto sa cíti byť typický "číňan", niekto potrebuje sofistikovanejšie znamenia, indiánske, cigánske, keltské, indické, egyptské a možno aj všetky ...

nemám najmenší dunst, nakoľko sa kto poznáva v znameniach, pokusy na študentoch dokazujú, že večšina ľudí sa dokáže poznať v akomkoľvek horoskope a znamení.

 

skôr sa mi pozdávajú tie čínske znamenia pre roky ... aspoň sa je na čo tešiť či čoho sa obávať :)

 

 

témy na FSP:

 

Aké ste znamenie - tu sa môže každý dobrovoľne priznať k svojej príslušnosti v akom zverokruhu len chce :)

 

konkrétne k tejto bude pripojená táto téma, otázka viery a neviery v znamenia je tam dosť bohatá :

 

Horoskopy, znamenia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Peniaze

 

Poriadne si užite dovolenku, čaká vás dobrý rok. Ekonomická situácia je stabilná, ale nepodceňujte Jupitera v opozícii prvých sedem mesiacov. Urán a Neptún sú zárukou dobrých zárobkov, ale rovnako to nepreháňajte s utrácaním. Po 1. auguste budú vaše obchody plynúť ešte hladšie , investície budú ziskovejšia a zisk vyšší.

tak Jupiter-Zeus-Perún-. . .

alebo akokoľvek tohto vládcu bohov nazveme

v opozícii skutočne je a dúfam,

že tam pekne dlho aj zostane :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

oiler ...

 

nie je podstatné, ako to myslené, ale ako si sa s tým nejednoznačným oným ... náznakom vysporiadal :D

 

 

práve som si prečítala svoj horoskop na tej stránke. no dosť mi to pripomenulo tých televíznych ... kto má partnera, bude mať lásku, kto ešte nemá, nájde lásku, začiatkom roka pozor na investície, pozor na zamestnávateľov, aby ste sa im zapáčili a páčili ako dlhodobá investícia :lol:

prídu choroby, niektoré sa zhoršia ... nebyť tohto horoskopu, neviem neviem ... čítala som už aj lepšie :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov