Skočiť na obsah

Horoskopy, veštenie, znamenia


Andulqa

Odporúčané príspevky

Houbles! Je to objektivna realita! ryby v zasade su dobre, su citlive, ale uz sa tak nespravaju vzdy ku prostrediu, resp. k ludom. Opakujem: NIE VZDY. game, nemozes podla seba sudit vsetkych, ryba sa prisposobi aj cervenemu dazdu, modremu slnku a zelenej oblohe. Povrchnost? Jasne, prave preto je to mozne chapat ako povrchnost. A na ryby som osobne dost nabruseny, sem-tam prihodim aj daco subjektivne....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej, RoSo, neurazaj! Ja hovorim pravdu vycitanu z mudrych knih! Dobre. Byk je predovsetkym mamonar a peniaze a majetok su pre neho na prvom,. druhom, tretom...kazdom mieste. Az potom nastupuje laska, ale ta je predovsetkym k peniazom a majetku. Az potom mu dojde, ze je aj laska ku osobam. Je to verne, azda najvernejsie znamenie. A pokojne. Mozete ho nasierat ako len chcete, asi na 5. krat je to vsak vas posledny tah v zivote. Rozdupe vsetko a zastavi sa az v 12. galaxii niciac vsetko, co mu pride pod kopyta a na rohy. Je to pragmatik, velkou fantaziou neoplyva. Zato drahe a luxusne veci su pre neho vhodnym darcekom. Moze to byt aj CD s kvalitnou hudbou. Vacsinou su na prvy pohlad nudni, malokedy maju chut a naladu pustit sa po drahe vlastnych ci cudzich myslienok, zato ich stabilita a neochvejnost je pre nich priam povestna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kvalitne som sa zasmial ;) :lol: :)

 

... "fakty" o býkoch :)

 

úžasné ;)

 

roso, ja sa zasmejem, keď býkov bude pán chorche, dvorný astrológ, posudzovať subjektívne ;)

 

 

 

btw. červený dážď by sa mi nepáčil ;) ... ale to modré slnko ... hm... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No o bykoch su to fakty! A o rybach tiez! Ale zabudol som dodat, ze je to najromantickejsie a najmodnejsie znamenie so sklonmi k umeniu. A ako kazdy "spravny" umelec.... Pozor na alkohol a drogy, ryby su na ne velmi nachylne! Vazne!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mozete ho nasierat ako len chcete, asi na 5. krat je to vsak vas posledny tah v zivote. Rozdupe vsetko a zastavi sa az v 12. galaxii niciac vsetko, co mu pride pod kopyta a na rohy.

Tak toto sa mi páči :lol: :) :)

 

a chorche, ja nikoho nechcem uraziť, len je pre mňa zábavné, keď sa ľudia hádajú o veciach, ktoré považujem za bludy. ;)

 

 

ešte skús napísať niečo o koňovi - z čínskeho horoskopu ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najromantickejsie a najmodnejsie znamenie so sklonmi k umeniu. A ako kazdy "spravny" umelec.... Pozor na alkohol a drogy, ryby su na ne velmi nachylne! Vazne!

mno ... konečne aspoň trochu niečoho, čo sedí :lol:

 

a vážne : alkohol nepijem, drogy neberiem, fajčiť som prestala :)

 

 

/ prečo je najmódnejšie ?! :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidim ze tu mame experta :)

 

inak tiez nesuhlasim s tym ze raci a ryby su podivini :) ale zas ktovie ako posobim na svoje okolie, tazko povedat ;)

 

najromantickejsie a najmodnejsie znamenie so sklonmi k umeniu. A ako kazdy "spravny" umelec.... Pozor na alkohol a drogy, ryby su na ne velmi nachylne! Vazne!

a toto sedi aj na mna, ale ja som rak, nie ryba ;) napis nieco aj o rakovi ak sa ti bude chciet, rada si precitam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RoSo: Ale to nie su bludy! Kon? Typicky extrovert. Farebne kravaty ho prezradia. Je hrmotny, hlucny, chce sa stale zabavat. Take zive striebro. Niekedy az neprijemne zive. Inak Cinania to beru prilis zosiroka, Zapad v tomto je podla mna lepsi, lebo zohladnuje aj velmi jemne detaily ako minuta a presne miesto narodenia.

game: Lahko podlahnu caru mody. A casto su modnymi navrharmi. A s tymi drogami je to tak, su naozaj nachylni.

Andulqa: Su to podivini, lebomaju hlboky vnutorny svet a casto sa v nom zamykaju a nikto do nich v skutocnosti nevidi. Rak je strasne zlozita povaha. V skutocnosti je to lahka obet, ale posobi navonok velmi tvrdo a niekedy aj agresivne. To je len maskovanie vlastnej makkoty. Lasku davaju priehrstim, ale MUSIA jej mat opatovanej 2x viac. Inak ani necitia, ze ich niekto lubi, reaguju velmi neprijemne. Su materinski, perfektne matky, ale ako kolegovia stoja za malo. Neda sa s nimi velmi komunikovat, su uzavreti a riesia si viac-menej len svoje, tazko ich nalomi hocijake ukecane znamenie rozvazujuce jazyky. Ano, daco o znameniach naozaj viem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

na inom mieste je založená anketa o znamení, v ktorom sme sa narodili ... expert nás tu poučil o mnohom, čo o nás vypovedajú znamenia, v ktorých sme narodení ... :lol:

 

 

zostáva vlastne taká otázka : ani nie, nakoľko veríme zverokruhu, či hociakému inému horoskopu - čínskemu, keltskému, indiánskemu ... a ešte x ďaľším...

 

prečo sa tým vlastne zaoberáme ? a vlastne to aj napriek prípadnej skepse každého zaujíma ... dokonca tá anketa je potvrdenám toho, že mnohí z nás poznajú svoje znamenia aj z iných horoskopov ...

 

mám takú zvláštnu skúsenosť ... potvrdilo sa mi to ... a nie raz, konkrétne v znamení Ryby a Lev, že ľudia narodení v tomto znamení majú dosť spoločného ...

 

ako to vlastne je ? bez ohľadu na slová experta, nakoľko veríme horoskopom , prečo sa tým teda tak zaoberáme ?

 

alebo ani nechoďme tak hlboko ... jednoducho znameniami zverokruhu ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Svoje znamenie som si kedysi zistila, lebo som si chcela prečítať horoskop. A ten som chcela prečítať, lebo som bola zvedavá, "čo ma čaká". Asi aj preto si väčšina ľudí zisťuje svoje znamenia. Veľmi skoro som však zistila, že (ako písal aj chorche) novinové horoskopy sú o ničom. Osobne tomu neverím, takže na otázku, prečo sa tým zaoberáme, neviem odpovedať.

 

chorche,

nemyslíš si, že na osobnosť človeka do istej miery vplýva aj prostredie, v ktorom žije, ľudia, pri ktorých vyrastá a aj výchova? Keď horoskop hovorí, že ryby sú také a také a game povie, že to sedí, tak dobre. Ale keď game povie, že ona je iná, tak ju nemôžeš presviedčať, že musí byť taká, lebo to hovorí horoskop. (Prosím, neurážaj sa, len diskutujem :lol: ).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Lydži: Veci su ake su, su dane! V kazdej rybe to, co som napisal, je! A v drvivej vacsine to prenika na povrch. Mam kamosky - totalne hybridy - zvlast jedna sa sprava ako vodnar, ale to len seka formu, v srdci a osobnostou je ryba. Skutocnost nemozes oklamat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

horoskopy citam, ale neverim im. je to pekna zabava. (teraz hovorim o tych kazdodennych, co sa daju citat vsade)

 

stalo sa mi ale, ze som dodatocne precital po roku horoskop a ten sedel do detailu.....to ale bol specialny rok...rok 2002, ktory povazujem za prelomovy, kedy sa udialo vela veci...

 

samozrejme, nieco pravdy na horoskopoch je......resp. skor na tych celozivotnych, ktore charakterizuju znamenia....ja som lev a celkom to plati. dokonca to plati aj na ostatnych, ktorych poznam. taktiez aj cinsky horoskop je platny......povedal by som, ze numerologia je kombinaciou matematiky, astronomie a psychologie....

 

akurat sa to dnes moc komercionalizuje a medializuje.....takze horoskopy su asi tak pravdive, ako reklama na najlepsi praci prasok :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Byk je predovsetkym mamonar a peniaze a majetok su pre neho na prvom,. druhom, tretom...kazdom mieste. Az potom nastupuje laska, ale ta je predovsetkym k peniazom a majetku. Az potom mu dojde, ze je aj laska ku osobam. Je to verne, azda najvernejsie znamenie. A pokojne. Mozete ho nasierat ako len chcete, asi na 5. krat je to vsak vas posledny tah v zivote. Rozdupe vsetko a zastavi sa az v 12. galaxii niciac vsetko, co mu pride pod kopyta a na rohy. Je to pragmatik, velkou fantaziou neoplyva. Zato drahe a luxusne veci su pre neho vhodnym darcekom. Moze to byt aj CD s kvalitnou hudbou. Vacsinou su na prvy pohlad nudni, malokedy maju chut a naladu pustit sa po drahe vlastnych ci cudzich myslienok, zato ich stabilita a neochvejnost je pre nich priam povestna.

No celá ja :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z Obrienovho linku ... :

 

Ryby 21. 2. - 1. 3. - pod vlivem Saturnu - jsou tvrdošíjní, vrtošiví, s neutuchajícími sny, milující samotu

 

 

Role Ryb je rolí kontaktérů, role těch, kdo vyprávějí o nevídaném a neslýchaném, role těch, kdo vnímají více, než jiní. Vize a proroctví Ryb mají podobu filmů, promítaných na rozšířené zorničky zřících. Znamení Ryb bývá nazýváno "smetištěm zvěrokruhu" - je jako skládka, na které se hromadí vše nepotřebné, vše, na co by ostatní zapomněli, vše, čeho se chtějí za každou cenu zbavit. Představme si tajemné a před zraky většiny smrtelníků ukryté mořské dno, pokryté potopenými koráby, zaplavená lidská sídliště, opuštěné smutné trosky a rozvaliny, truhlice s pohádkovými poklady, lastury fantastických tvarů a barev - právě tak vypadá vnitřní a často i vnější svět Ryb, přesně tak vypadá i naše Realita na sklonku rybí éry - realita zahlcení, realita přeplněnosti, realita smetišť i pohádkových zámků, zahnívajících periferií i přepychových městských center. Éra Ryb bude možná jednou charakterizována jako jeden velký podvod, jako období těch nejfantastičtějších mystifikací.

 

Ryby mají přirozený dar vnímavosti, dar naslouchání.

Jsou stvořeny k vychutnávání a naslouchání. Jsou přede všemi vyznamenány možností vnímat nejjemnější vibrace boží lásky, naslouchat hudbě sfér. Prožitek vnitřní hudby je vskutku prožitkem na vrcholu ostatních prožitků... Osvobození, uvolnění, spočinutí.

 

hm :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Panna 12. 9. - 23. 9. - pod vlivem Merkuru - jsou skromní, vytrvalí, někdy však líní, většinou se žení či vdávají pozdě.

 

Panna je Popelka, trpělivě přebírající zrníčka, pečlivě se zabývající monotónní a titěrnou prací, za což je nakonec odměněna setkáním s princem. Očekává záhadného prince na bílém koni a přitom je nucena smířit se s normalizovaným zbožím, nabízeným v normalizovaném balení. Panna, zdržující se všeho, co by jí mohlo poskvrnit, je synonymem uměle udržované čistoty - celibátu. Celibát je jedním z klíčů k prožitku všeobjímající lásky, klíče ke vstupu do království. Žena, která je nedotčena reálným mužem, si zachovává čistotu a hromadí sexuální energii na práci s vyššími centry. Poté je navštívena Duchem svatým a rodí se - Kristus, jakožto princip absolutní Jednoty. Zdrženlivá Panna je však také rozbuškou, je nabita potlačovanou sexualitou, která hledá způsoby a formy, v jakých by se mohla projevit. Nejčastěji jde o práci, která je určitým druhem sexu - u Panny však jde málokdy o práci efektivní. Pokouší se uklízet a udržovat čistotu, avšak čím více se o to pokouší, tím více nepořádku vzniká.

 

Panna je zaujatá péčí o tělo, uklízí chrám, chystá se na příchod ženicha. Velkorysost Lva přerůstá v opačný extrém - malichernou a úzkostlivou pečlivost. Panna v sobě skrývá snad nejvíce ze všech potenciál vědce - analytika, pečlivého a trpělivého výzkumníka, dělníka na poli vědy, sloužícího vysokému zájmu pochopení té nejhlubinnější struktury věcí. Pokouší se uspořádat předměty, stejně jako svůj život do jakéhosi řádu, který se však znovu a znovu rozpadá na nekonečně mnoho drobných částí.

Ani u mna to nie je nic moc, ked tak rozmyslam, tak na mna este viac sedi egyptsky horoskop here

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no neviem :lol:

 

z tej tvojej stánky Obrien som si pozrela egyptský, no ... akosi nesedí :)

 

 

ale čo ma dostalo, to bol horoskop erotický :)

nesedí z neho ani jedna spojka či čiarka, nieže slovo ... absolútne naruby ;) ;)

 

takže keď sa chcete pobaviť, dajte si erotický horoskop

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

ten eroticky som skusal, ale akosi nemam možnost si to overit ci je to pravda :lol:

 

ale ten egyptsky na mna sedi a viacero ludi mi to potvrdilo

Ľudia narodení v znamení tohoto boha žijú stále v akomsi strachu a úzkosti, sú veľmi nároční a stále chcú podávať maximálne výkony. Neustále riešia dilemu, kedy zvoliť ten správny okamžik pre čin a rozhodnutie. Iba málokto z ostatných ľudí si tak dobre uvedomuje rôzne možnosti voľby. Stále hľadajú duševnú rovnováhu, túžia po harmónii a majú silné obavy, aby nesklamali. Kritika či neúspech sa ich veľmi dotkne a neľahko sa s tým zmierujú. Neľahko priznávajú svoj omyl. Často to vede k tomu, že už nemajú dostatok síl, aby v započatej práci pokračovali. Sutechova hnevlivosť sa u týchto ľudí objaví vtedy, keď sa stretnú s nejakou nespravodlivosťou, potom sú nekompromisní. Narodili sa s pocitom, že majú pomáhať spravodlivosti a všetkému, čo je na svete dobré a v tom sú neúnavní. Nositelia tohoto boha neľahko znášajú politický útlak a často radšej emigrujú, ako aby sa podrobili nespravodlivej nadvláde. V exile si vždy vedú dobre, vždy idú v stopách svojho patróna Sutecha. Materiálne hodnoty týchto ľudí príliš nezaujímajú, ale nestáva sa, že by boli bez prostriedkov.

Títo ľudia sú rodení diplomati, ktorí dokonca dávajú dohromady nepriateľov, aby ich uzmierili. Dokážu byť štedrí k priateľom, ktorých si vyberajú neomylným odhadom.Ku svojmu rastu potrebujú úprimnú náklonnosť a oddanosť svojho partnera.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Horoskopom, takým ako v Novom Čase a pod., neverím.

Ak by som sa mal riadiť podľa horoskoputak by musel byť spravený na základe mojich údajov (narodenie, kde kedy ako prečo).

Nespolieham sa ani na veštenie, ale nemôžem povedať že na 100% tomu neverím, keďže veľa veci bolo pravdivých :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dudojenka: Roky praxe.

Obrien, niezeby vsetko sedelo do poslednej bodky, ale sedi to. Niezeby som niektore veci nevedel, ale tam je to vyjadrene, tam je to rukolapne. Konecne som zopar veci ciastocne pochopil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Geb

Tento egyptský boh zeme symbolizuje materstvo, bdie nad plodnosťou, pôrodmi, úrodou a žatvou. ženský princíp v sebe skrýva tuhu podrobiť sa a obetovať. Geb je považovaný za bájneho predka panovníkov.

Nositelia tohoto egyptského boha sú spoľahliví, svedomití, zdržanliví a rezervovaní. Sú to romantickí, kľudní, skromní a trpezliví jedinci, ktorí bytostne tužia po harmonickom živote, ale v hĺbke duše sú pesimisti. Sú veľmi dôverčiví, a to aj po mnohých urážkach a neúspechoch. Viac ako čokoľvek iného sa musia naučiť vidieť ľudí takých, aký sú. Ich veľkou chybou je nedostatok uvedomenia si vlastnej sily, a to zvlášť v medziľudských vzťahoch. Títo ľudia by sa mali naučiť žiť viac v realite, ako vo svojich vysnívaných predstavách. Aj keď patria skôr k nepriebojným a nesmelým, sú veľmi inteligentní a dosť múdri na to, aby vedeli nazbierané skúsenosti dobre zhodnotiť. Bývajú založením skôr konzervatívni, sú nesmierne usilovní a pracovití, ale nie vždy ich to dovedie k blahobytu. Pri riešení pracovných úloh a problémov potrebujú nevyhnutne určitý čas na rozmyslenie, nesmie sa na nich ísť unáhlene. Nemali by si voliť povolania, ktoré sú psychicky veľmi náročné, pretože ľahko môžu podľahnúť stresom. Taktiež časté cestovanie im moc nesvedčí, pretože narušuje ich rovnováhu a môže sa negatívne podpísať i na ich zdraví.V partnerskom vzťahu sa iba málokedy uvolnia, neustále majú strach zo sklamania. Sú ale ideálnymi, nežnými a vášnivými partnermi, pokiaľ cítia, že sú naozaj milovaní. Toto egyptské božstvo dalo svojim nositeľom do vienka materstvo, preto sú ženy aj muži upatí na svojom domove a sú skvelými a obetavými rodičmi.

no cela ja az na par drobnosti :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak z haluze som pozrel ten egyptský horoskop, mám Horusa; čo som čítal, tak sa to strieda dosť pravidelne to čo sedí a čo nie - občas aj v rámci jednej vety :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov