Skočiť na obsah

Slovenská futbalová "repre"


tomassi

Odporúčané príspevky

Ak nieco rozpustit , tak urcite LAURINEC and comp. vcitane SVK trenerov, ja - stary fanusik " zošívanej " a SPARTAKU TT musim len konstatovat boli casy boli..... priklady v dobrom daleko nemame , len sa pozriet nasim pobratom za rieku Morava, mafia dava do poriadku nase naj.. kolektivne sporty .... bohuzial pre nas milovnikov tohto sportu sa nic neudeje, ved su zvoleni na pat rokov a basta.... :lol: :) :) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež sa priklánam k vhodnej náhrade za futbal, ktorému sa tu už pár rokov akosi nedarí a zbytočne sa naň vyhadzujú prachy. Curling nie je zlý nápad, ale zo začiatku je to príliš veľký nápor na rozpočet..lad a tak. Síce by sa mohli využit nejaké iné možnosti umelého povrchu...ale ja som za jednoduchšie riešenie akým je napr. tímový petang.Možno by bolo celkom vhodné vymysliet aj nový druh športu, ktorý sa hrá na trávniku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

na EURO 2012 (POL-UKR alebo SCO) bude 24 účastníkov

a mnohí tvrdia, že by sme sa teda mali konečne dostať na šempionát

no výsledky z poslednej doby sú proti nám a nielen oni

ak odpočítame Rakúšanov, kt. sa na ME ocitli skutočne náhodou,

ostáva nám 9 miest + 15 účastníkov, kt. sú na týchto ME

poďme teda počítať, kto sa tam z futbalových krajín nedostal:

IRL, ENG, SCO, DEN, BEL, UKR, SRB, NOR a krajiny, kt. sú na vzostupe

IZR, NIR, FIN

a potom ešte kopec silných z ďalších sledov

ISL, WAL, ALB, AZR, FYR, BIH, SLO

 

čím ďalej to bude zaujímavejšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Weiss trénerom našej repre

 

myslím, že celkom dobrý nápad

určite lepšia voľba ako tam ponechať Jána Kociána

úspechy, či na našej alebo európskej scéne hovoria v jeho prospech

ukázal, že keď ma materiál, tak z neho vie vyťažiť a teraz ho mať bude

Škrteľ, Hamšík, Šesták, Švento, Hološko, ...

 

bojím sa však, že bude až moc stavať na svojich obľúbencoch, no uvidíme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vlado Weiss je ambiciozny trener a Slovensko mu inu moznost ako robit reprezentacneho trenera asi neda. S Artmediou uz vacsi uspech nedosiahne, Artmedia novych hracov nekupuje, kader neposilnuje. Repezentacia je to najlepsie, co mu Slovensko dokaze poskytnut.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Verim, ze pozerate debatu o slovenskom futbale a najme reprezentacii.

 

Vcerajsia debata bola velmi zaujimava. Nevidel som to cele, ale z tej casti co som videl, ma zaujali dva momenty:

1. Neexistujuci system vychovy hracov. Kvalitni futbalisti sa u nas rodia viacmenej nahodilo.

 

2. Poriadok pri reprezentacii. Hraci musia mat jasno. Zaujimavy moment bol ked sa ten novinar dostal do polemiky s trenermi, ked oni tvrdili, ze treneri by mali taktiku podla moznosti konzultovat s najstarsimi a najskusenejsimi hracmi.

 

3. vytknuty bol moment, ked ked sa hraci po zapase s Cechmi v Prahe stazovali na zlu taktiku a zostavu, pricom pre zapasom boli ticho.

 

4. Kocian siel s narokmi dole. Kym proti Bulharsku sme hrali dobre, neskor to slo dole, pricom sa to zacalo uz zapasom v Irsku.

 

5. Psychologia... Trener musi byt egoista v pozitivnom slova zmysle, je potrebne, aby mal individualny pristup ku jednotlivym hracom.

 

Kazdopadne, velmi by som si zelal, aby sa Lesicky stal sefom SFZ. Neviem, ci sa to ale stane v tejto krajine.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este jedna poznamka.

Ten nemecky projekt, o ktorom hovoril Borbely. V roku 2023, alebo nejako tak, Nemci chcu organizovat nejaky sampionat. Vyslo im, ze sa maju zacat venovat trojrocnym deckam...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

sa mi páči, že má vypracovanú akú takú koncepciu

aj to, že počíta so staršími, kt. to ide

kociánovci nemali nikoho, kto by vedel zrevať a zaveliť,

v tomto bude Mirov návrat do repre veľmi prínosný

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Taku *okotinu ako umiestniť zapasy repre na Pasienky môže vymyslieť jedine naš "špičkovy" zväz. Ľudska hluposť nepozna hranice.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dolezite su tie "jasne pravidla" v reprezentacii. V TV debate, co som tu spomenul prave hovorili o Galisovi. V prvej kvalifikacii, ktoru viedol tie pravidla stanovil. V druhej, ktoru zacal, uz nie (zaujimal sa uz viac o politiku).

 

Z Weissa mam zatial dobry pocit. Dufam, ze za jeho pripadnymi uspechmi sa nebudu schovavat vsetky dalsie problemy sk futbalu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pána giggsa sprden za to, že neprispieva

a on sa rozbehne, hneď takto od podlahy

dalo by sa aj miernejšie, ale chápem, pri takomto rozhodnutí sa slová hľadajú ťažko

 

jj pravidlá

jasné, presné, ale zas nie Jurkemikovské

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veď prave, že som tam nevedel najsť vhodnejšie slovo. :lol:

 

Inak, menovanie Weissa kvitujem, a suhlasim aj s tvrdšou rukou, lebo mam pocit, že Kocian to nezvladol prave takto, inač to nie je zly trener. Zda sa, že mu hrači prerastli cez hlavu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

mám jednu super správu

keďže sa teraz zistilo, že Pasienky nie sú pripravené,

tak sa tam hrať kvalda nebude

 

a keďže žijeme v krajine zázrakov,

tak mám hneď aj druhú

bude sa hrať na Teheľnej roly

 

krásne,

dúfam, že počas zápasu s Gréckom(20.8.) budeme aspom počuť

koučovanie trénera Weissa

už v kvalifikačnom proti Severným Írom(6.9.) chorály 10 000 ich rowdies

a s Poliakmi(15.10.) nielenže štadión bude praskať vo švíkoch, ale zväz si aj zarobí (20 000 Poliakov)

 

pán Laurinec a spol. ďakujeme

 

tu sú názory s ktorými plne súhlasím

C L i C K

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

tá STV3

ma začína štvať

hlupáci nie sú schopní dať aspomdeň dopredu vedieť, že odvisielajú zápas "21"

 

Slovensko "21" - Francúzsko "21" 2:2 (1:2)

Góly: 6. Majtán, 60. P. Maslo - 25. Cabayé, 31. Grandin

 

pozeral som teda až po 60.min,

ale vyzeralo to celkom dobre z našej strany

škoda, že to trénuje pán Barmoš

 

som dnes zvedavý na Ačko

veľmi veľa si sľubujem od zálohy

Karhan+Hamšík

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Praveže dali. Už pred par dňami avizovali v športe, že to pôjde live. Aj v rozhovore s Barmošom sa to objavilo takmer vo všetkych mediach, keď hovoril, že je nadšeny tym, že to pôjde v tv. Muselo ti to ujsť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ryan myslíš že máme niekde schovaných lepších ? :lol:

Čaká nás dnes ďalší trapas s Poľskom, alebo nejakým zázrakom dosiahneme dobrý výsledok ?

Náš celý futbal je prehnitý a nezmení na tom nič ani p. Laurinec so svojou nevinnou tvárou hlupáčika čo nevie o ničom. Aféra z rozhodcami utíchla, teraz zaretušuju aj tú novú. Hlavná vec že sa plnia peňaženky. Minule som sa dozvedel koľko chce náš Prešovský Tatran na nový štadión. Môj osobný názor je že športovci sú profesionáli, teda v prenesenom slova význame podnikatelia, tak by sa malo aj k nim pristupovať. Zaplať si, ak nemáš peniaze ber úver a pekne ho splácaj. Určite by sa snažili viacej ukázať na ihrisku aby dotiahli viac divákov ako niekoľko stovák. To by som bol zvedavý z ktorej kapustnej hlavy toto vyšlo. Postaviť štadión pre desaťtisíce divákov a návštevnosť je v stovkách. Futbalový fanúšik sa krásou nového štadiónu pokochá možno dva krát, ale hlavný je futbal. A ak tam ho nič nezaujme, tak už zase tak skoro nepríde. Ešte tak výtržníci, ktorí sa nechodia pozerať na futbal, ale niekoho zmlátiť.

Policajti majú k vôli dnešnému zápasu zase pohotovosť a dokonca je v blízkosti štadióna zákaz predaja alkoholu. Normálny človek už určite pochopil že zmysel futbalu, pobavenie divákov krásnou hrou, je dnes určite až na nejakom desiatom mieste.

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ryan myslíš že máme niekde schovaných lepších ?

Nejde o to, najsť lepšich, ale takych, ktori hrať naozaj chcu.

 

Postaviť štadión pre desaťtisíce divákov a návštevnosť je v stovkách. Futbalový fanúšik sa krásou nového štadiónu pokochá možno dva krát, ale hlavný je futbal.

Ak by bolo prostredie na štadione kulturnejšie (novy štadion), tak si myslim, že ľudia by chodili vo väčšom počte. Je to aj o tom, že človek si nema kde sadnuť, lebo je všetko špinave, nema sa kde skryť pred dažďom, nemôže použiť wc, lebo je rozbity, všetko je v dezolatnom stave. Stači sa pozrieť na Steel Arenu, aj na slabeho supera pride pravidelne okolo 6000 divakov, predtym, keď sa hralo v Čermeli na starom, kde bola kapacita niečo nad 2000, často neprišlo ani tych 2000. Alebo taka Slavia. Odkedy maju novy štadion, chodia divaci v hojnom počte na každy zapas, čo na starom nebolo mysliteľne. Ľudia pridu, len to prostredie musi mať určitu uroveň komfortu. So stupajucim počtom divakov, stupa aj kvalita hry.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov