Skočiť na obsah

Slovenská futbalová "repre"


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

jj

v mládežníckych výberoch Chelski, ho bolo vidieť už dávnejšie

vraj je lepší ako Stoch

vyzerá to na generáciu podobnú tej českej z '96

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najlepsi vykon slovanskej krajiny na MS - Slovensko.

Mame mlade muzstvo a konecne sme sa naucili hrat na vysledok, nie pochvalu od supera. Teraz budeme povazovani v niektorych zapasoch za favoritov. Musime dokazat zvitazit aj ako favoriti nie iba vypalit rybnik futbalovej velmoci ako Taliansko.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mame staronoveho trenera. Vysledok z MS bol uspech. Mna aj potesili. resp. prekvapili aj vysledkom, ale aj hrou a to bolo este na zaciatku zapasu s talianmi. Videl som Vitteka behat a bojovat. Hned mi bolo jasne ze maju sancu. sancu mali podla mna aj s holandanmi. To muzstvo je perspektivne. nemam rad trenera podla mna finalovy turnaj nezvladol. Dat Hamsikovi pasku aj defenzivne ulohy, dat priestor pre syna na ukor strelca kvalifikacie ci inych zaloznikov(podla mna isto lepsich), nestriedanie( okolo 90. minuty nepocitam za striedanie). V zapase z holand. planuje aby si zahrali aj ti co dovtedy nehrali? Ved ich mal ked uz postavit od zaciatku.

Mal som ho rad, ale uz nie(casto ma sklamal), je dobre ze zostane pri repre, na lepsieho aj tak nebudeme mat. Ale nech uz zacne pouzivat aj hlavu. Jeho syn zatial do zakladu nepatri, tak isto durica a kozakovi sa podakovat. a hladat do utoku a na miesto duricu nahradu. Karhanovi sa tiez podakovat, aj Strbovi. Hlavne davat sancu hracom s formou a vykonnostou. Kvalifikacia moze byt tazka - a mozu postupit z prveho miesta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po MS naša repre poskočila vo svetovom rebričku o 7 miest. Aktualne su 27, v Europe 16. Už sme predbehli Čechov. Myslel som, že to bude menej. Slovinci su 19. :lol: a Frantici spadli o 12 miest. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

o akých mužstvách mimo Európy to hovoríš? okrem Paraguaya

O všetkych, kedže kvalifikacia sa hra momentalne iba v Europe. A ostatne mužstva tym padom nemali (s vynimkou učasti na MS) ako ziskať body .
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ján Kováčik je novým šéfom slovenského futbalu

 

Novým prezidentom Slovenského futbalového zväzu sa stal Ján Kováčik.

Získal 126 zo 154 hlasov a deklasoval svojich súperov o post šéfa Slovenského futbalu.

Na druhom mieste skončil Dušan Galis a tretí Ľubomír Luhový s najnižším počtom hlasov.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

Ja som to chviľu sledoval, ale rezignoval som. A nie kvôli hmle. Potom som radšej pozeral na Holanďanov s AUT resp. Nemcov s Talianmi. Akoby som oproti našmu zapasu sledoval iny šport.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov