Skočiť na obsah

Slovenská futbalová "repre"


tomassi

Odporúčané príspevky

Pool hrá so zatiahnutou obranou

a aj preto sú Škrťove výkony u Reds lepšie ako v nároďáku

keďže my ju máme vysunutejšiu

To ako co??? :lol: Na stredovej ciare je Skrtel jalovy??? To kto taku mudrost vypustil?

Ved vcera pri tom prvom gole nepokryl hraca. A to bolo na "patke"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte môžeme byť radi že máme skupinu takú akú máme. Neviem si predstaviť keby sme namiesto Česka a Poľska mali napríklad Anglicko a Španielsko to by bol horor

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

absolútne najvyššiu známku 9 dostal hrdina sobotňajšieho duelu, dvojgólový strelec Wayne Rooney. Zo slovenského tábora obstála podľa www.goal.com dvojica striedajúcich hráčov Erik Jendrišek a Filip Hološko (obaja 6,5), ktorá oživila herný prejav hosťujúceho mužstva. Zo základnej zostavy Slovenska dostala najlepšie hodnotenie (6) trojica Štefan Senecký, Miroslav Karhan a Stanislav Šesták. Vôbec najnižšiu známku (3) zo všetkých aktérov si vyslúžil slovenský stopér Martin Škrtel.

No Škrteľ všetci pevne dúfame že v zápase z bratmi Čechmi predvedieš lepší výkon.

 

edit ...... pridávam link zdroj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

idnes.cz

navrhli súčasnú Československú repre

 

Petr Čech -

Zdeněk Grygera, Martin Škrtel, David Rozehnal, Marek Jankulovski -

Libor Sionko, Miroslav Karhan, Jan Polák, Marek Hamšík -

Milan Baroš, Róbert Vittek

 

akoby vyzerala tá Vaša

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Český bulvár Blesk to poriadne prehnal. Tvrdí, že za druhou žltou kartou kapitána českej reprezentácie v Slovinsku bola naša diplomacia. Ujfaluši nemôže nastúpiť na dnešný duel Česko - Slovensko na Letnej

 

zdroj

 

 

:) :lol: ..... žeby sa nás tak báli?

 

akoby vyzerala tá Vaša

 

Ján Mucha ml -

Radoslav Zabavník , Martin Škrtel, Marek Čech, Roman Kratochvíl -

Marek Sapara, Miroslav Karhan, Marek Mintál, Marek Hamšík -

Filip Hološko, Róbert Vittek

 

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

takže Tehelné Pole, ako miesto konania posledného kvalifikačného zápasu doma, sa potvrdilo

dokonca aj čas zverejnili

teraz ešte spôsob predaja a počet koľko bude pre podľudí

všetko z nich ťahať jak z chlpatej deky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovensko z 2. koša

 

priebežné poradie, pome si vyberať ! :lol:

 

1. kôš: Holandsko, Španielsko, Nemecko, Taliansko, Anglicko, Chorvátsko, Rusko, Francúzsko, Portugalsko

2. kôš: Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Srbsko, Grécko, Turecko, Dánsko, Slovensko, Rumunsko

3. kôš: Izrael, Nórsko, Bulharsko, Írsko, Škótsko, Fínsko, Bosna a Hercegovina, Severné Írsko, Rakúsko

4. kôš: Lotyšsko, Maďarsko, Slovinsko, Litva, Bielorusko, Belgicko, Wales, Macedónsko, Albánsko

5. kôš: Cyprus, Estónsko, Gruzínsko, Moldavsko, Island, Arménsko, Kazachstan, Čierna Hora, Lichtenštajnsko

6. kôš: Luxembursko, Azerbajdžan, Malta, Faerské Ostrovy, Andorra, San Marino.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Súhlasím, že je pre našu reprezentáciu veľmi dôležitý hráč. Ale Slovensko nemá proti nám žiadnu šancu bodovať, či nastúpime s Novakovičom alebo bez neho. Sme sebavedomí a máme skúsenosti s kľúčovými zápasmi.

Prepáčte, ale to vašim hráčom k bodom nepomôže. Skončíte v tabuľke druhí a Slovinsko postúpi na svetový šampionát. A čo v tomto zápase rozhodne? Jeden slovinský futbalista, jeden gól - a ten nám bude stačiť na víťazstvo 1:0. Ale prajem Slovákom, aby sa tiež prebojovali do Južnej Afriky, ale až z druhého miesta.

 

http://hnonline.sk/sport/c1-38576350-zlatko-zahovic-pre-hn-slovaci-nemaju-ziadnu-sancu-na-uspech

Najprv som myslel ze ide len o bulvarny nadpis, ale slovinec je sebavedomy. Chcel by som mat na par dni jeho peniaze a presvedcenie, hned by som mal trojnasobok ci viac. Ja by som mu dal este otazku ze nam na prve miesto staci aj vyhra v polsku co potom? Ale vlastne on to zodpovedal, skoncime druhi.

 

Karhan nas zas ubezpecuje ze v sobotu nemusime mat obavy zo slovincov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj

aj keď Zahovič Slovinskú repre neraz potiahol,

zvykol častejšie rozprávať ako hrať

 

dobré video na smečku

Slovinci predstavujú Slovákov

som si nemyslel, že budeme mať také dobré štatistiky

 

máme už štvrtok,

takže akú súpisku by ste postavili vy?

Mucha

Zábavník - Škrteľ - Ďurica - Čech

Karhan - Štrba

Weiss - Hamšík - Stoch

Vittek

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vittek nie je ideálny útočník,

ale veľmi dobrý v zakrytí lopty, resp. v hre chrbtom od brány

plus má skúsenosti z ťažkých zápasov

 

Jannyho, by som dal hrať od takej 70. minúty

1) vynikajúci hráč na brejky

- počítam, že Slovinci budú vyčkávať a ak nestrelia gól,

začnú hrať takých 20-30minút do konca

2) ak by trebalo ťahať horúce gaštany, lepšieho žolíka mmntálne nemáme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi, vittekove prednosti co si nappisal su , ale to je na utocnika a osamoteneho malo. Videl som ho hrat minuly stvrtok proti slavii, aj ked tam, ako som si pozrel zostavu nebol jediny utocnik, ale oni kym vitteka nestriedali nemali ziadneho utocnika, a ten chlapec co nastupil mal 4.sance na gol za 4.minuty. Oni im aj 4.goly neskor dali. Ale je mozne ze mali inu taktiku(mozno ho nemaju radi) aj ich trener tvrdil ze im slavia nedovolila hrat svoju hru. Inak lille hralo v zaklade zo 6. hracmi z becka ci dorastencov, hracov z kadra stiedal neskor. Ich kapitan prisiel az po vittekovi. Ale dlhodobo nevie strelit gol dostat sa do sance v repre, podla mna by bola chyba ho tam davat na hrot.

 

Inak mi on nevadi na inom poste, nevadi mi ani karhan, mozno weiss vytiahne uplne inu zostavu(mozno mlady vladko nebude ani hrat) a ja si myslim, ze vie co robi. Ja mozem len napisat par mien co sa mi pozdavaju, ale neviem ako hraju slovinci, ja si uz nepamatam ani ako hrali proti nam prvy zapas. Ale weis ich ma dobre nacitanych, posledny zapas s poliakmi bol velmi dobry material, a kazdemu da ulohu a aspon na 90% ju splnia a vyhrame.

 

Nemam obavy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je dôležité na koľko útočníkov hráš,

ale s koľkými hráčmi útočíš

s menami Stoch-Hamšík-Weiss o útočenie strach nemám

 

Práve Vittek(Jakubko) by mohol robiť priestor pre Hamšíka,

aby mohol hrať "voľný post" a tým pádom skórovať,

čo mu mmntálne ide veľmi dobre

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK, nehadam sa , teraz som si pozrel zaznam poslednych 15 minut proti irom, hrali dobre, mlady weiss musi hrat je velmi sikovny. K vittekovi, mne hlavne chyba u neho rychlost(aj driblerska schopnost, aj to co spravil prkl. ten mlady co hra v turecku, ze sa prederie jeden na jedneho ,predbehneho a zavesi). Mozno cez slovincov(obranu) na to ma ale ja chcem vidiet v afrike nasu smrt. A proti niektorim krajinam na to mame.

 

Nasi vyhraju 3:0

 

Najlepsie je ze weiss ma z coho vyberat aj ked nasi dvaja najlepsi utocnici chybaju. Ma koho dat aj do utoku(novak jendrisek) aj do zalohy sapara - karhan, aj do obrany cech. Jeden - dvaja aj novici nezavazia lebo ostatni hraju velmi kvalitne. A k nim sa pridaju. Zahovic ma smolu. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

K Vittekovi, mne hlavne chyba u neho rychlost

to je jasné

Vittek takisto ako Mintál alebo Sz. Németh

uteká akoby mal vrecko cementu na chrbte

o rýchlosť by sa mali postarať mladíci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes to vyzerá na vynikajúce počasie

po tohtoročných skúsenostiach - koncert dM, ŽákovicOPEN, . . .

mi to však neprekáža

akurát sa bojím o futbal, lebo po zápase tam budú môcť rovno zasadiť oziminy

 

napadlo mi, že teraz by sa nám na trénersku lavičku hodil

taký Jožko Adamec

ak by sa dalo, dat náký rýchly gol a potom už len brányt a kazyt fotbal

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Našťastie mne počasie nevadí kedže futbal budem pozerať na platne v tepľučkom podniku :) ... no a k zápasu verím našim že získame nie že potrebný bod ale že Slovincov porazíme a pomôžeme našim bratom Čechom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov