Skočiť na obsah

Slovenská futbalová "repre"


tomassi

Odporúčané príspevky

Ryan

 

Dnes hráme celkom dôležitý zápas, na celkom obstojnom štadióne, tak sa dám prekvapiť, návštevnosťou a hrou.

Tak rád by som bol aby si mal pravdu že zo stúpajúcou návštevnosťou stúpa aj výkon. Držím tvojej teórii prsty, nech im dáme aspoň tri góly.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V prvom rade Lopata gratulujem. Ja som dával tiež 2:1, ale v prospech Poliakov.

 

Ryan

 

Vidíš ako mi to vyšlo. :lol:

Štadion - obstojný - veď nehrali na tehelnom poli, normálne tam bola tráva, to som jediné uhádol.

Diváci - neurekom

Hra - tak to som teda nečakal-a / to mám z reklamy

Ale podľa skúsenosti s predošlých takýchto "nadľudských výkonov" viem že potom to riadne "poseru" a predsa len potvrdia svoju pozíciu v svetovom futbale. Keď sa budú hrať majstrovstva tak ich uvidia v telke.

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akosi nemozem z Hamsika. Neviem mu prist na chut. Velkeho profesora zo seba robi.

Vcera bol napriklad moment, ked zahral dobre, potiahol akciu, isla lopta pred polsku branu, bol tam zmatok a lopta sa od Poliaka odrazila ku Hamsikovi. Ten ju vsak pri brankovej ciare pustil do autu na roh. :lol: Uz si veselo kracal do pokutoveho uzemia.

 

Keby ju bol hral dalej, mozno by bol z toho vacsi zavar. Polska obrana nevedela, kde ma hlavu... MOzno by bol padol aj gol. A on to pusti do autu. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Hej, tiež som čital. Ešte 2 roky však vo funkcii ostane. :lol: Zaujimave je, že v susednom Rakusku odstupil prezident pre zle vysledky repre. Žiaľ, Laurinec nema toľko slušnosti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

SLOVENSKO - UKRAJINA 2:3 (1:1)

 

Hral sa myslím celkom zaujímavý futbal najme v druhom polčase, ktorému som sa podrobnejšie venoval. Nejak zvášt zápas hodnotiť nechcem, pozeral som ho tak na jedno oko. Po 2:2 boli Ukrajinci nebezpečnejší, mali dva dobré možnosti. Z toho dôvodu sa mi zdá, že výsledok je spravodlivý.

 

Zajtra hráme proti CYPRU, ktorý prehrával so SRBSKOM.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naposledy keď som sledoval ligu som si hovoril že už sa pomenej pískajú penalty.

 

Vo včerajšom zápase som to opäť spomenul.

Dnes pozerám a opäť penalta, už je ich až moc

 

56 min. 0-1 :lol:

 

edit: 2-3

 

výkony niektorých slabota

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veru slabota...

Mal som pocit, ze sledujem repro pod Kocianovym vedenim. Absolutne chyby v obrane, ten druhy gol, tak to ani nehovorim... V strede ihriska traja neboli schopni odobrat loptu jednemu Cypercanovi, vobec ho "zlikvidovat". :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jo, tvrdim to už dlho. Topanka nas tlači na poste defenzivneho stredopoliara. Karhan dosluhuje, Štrba je slaby, z Hlinku už tiež nič a ini nestoja za reč. Pokiaľ nebudeme mať vyriešeny tento post, nemôžeme pomyšľať na nejaky vyraznejši uspech. V dnešnej dobe, keď utočia aj krajni obrancovia je to kľučovy a vari aj najdôležitejši hrač mužstva. Bohužiaľ, takeho hrača nemame.

Z včerajšieho zapasu ma neboleli len oči, ale aj hlava. Pačil sa mi akurat Stoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V dnesnom SPORTE ich riadne zjazdili... A napriklad aj takeho Krajcika, o ktorom bol dva dni predtym clanok, ako dobre zahral za Regginu prosti AC Milan...

 

Okrem Stocha a Hamsika, vsetci dostali znamky 2-3...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dneska nás čaká pripravný zápas z Anglickom ktorý nás preverí že ako sme na tom pred zápasom z Českom ktorý je veľmi dôležitý. Dúfam že to bude pekný zápas. Slováci veľa šťastia. :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mali sme zopár dobrých šancí ale to nestačilo. Škrteľ urobil pár labsusov z čoho som bol prekvapený. Anglicko bolo samozrejme viditeľne lepšie ale toto sme si nezaslúžili.

A ešte Anglicko nevie akú ma skratku Slovensko? Na tom SLO sa stále čudujem ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To myslim viaceri...

 

Ja by som tym nasim futbalistom odporucal radsej nerobit pred zapasmi ziadne vyhlasenia ani rozhovori. Potom to vyzneje velmi trapne.... Odusevnene titulky a vykon na ihrisku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som naopak prijal radšej veľkohubé vyhlásenia

 

inak na 3-jke

bol dnes dobrý postreh

Pool hrá so zatiahnutou obranou

a aj preto sú Škrťove výkony u Reds lepšie ako v nároďáku

keďže my ju máme vysunutejšiu

 

no po tom, čo som Bratov videl v Slovinsku predvádzať

bod by sme si mohli v pohode priniesť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov