tomba Zverejnené 12. Júl, 2007 Zverejnené 12. Júl, 2007 Este budu natocene 3 serie po 16 dielov :lol:
game Zverejnené 14. Júl, 2007 Zverejnené 14. Júl, 2007 kedysi som viac menej nútene z toho pozrela niečo z prvej série ... teda pozrela ... v pozadí to išlochvalabohu to po prvej sérii každého prestalo baviť, lebo čo je moc to je moc a ako vás čítam, hm :)že ešte tri série :) ospravedlňujem sa všetkým pozeračom :lol:
RoSo Zverejnené 14. Júl, 2007 Zverejnené 14. Júl, 2007 :lol: musim sa priznat, ze napriek tomu, ako hlcem serialy, tak v pripade Lost som si pozrel len par prvych dieloch po kampani, ktoru na zaciatku vysielania uviedla Joj-ka. Absolutne ma to neoslovilo. Ale taky 24 s Jackom Bauerom, to bola radost sa pozerat. Ktovie, ci natocia siedmu seriu.
Nokia Zverejnené 14. Júl, 2007 Zverejnené 14. Júl, 2007 kedysi som viac menej nútene z toho pozrela niečo z prvej série ... teda pozrela ... v pozadí to išlo chvalabohu to po prvej sérii každého prestalo baviť, lebo čo je moc to je moc a ako vás čítam, hm :) game takto rozpravat o jednom z najlepsich serialov, ze ti nieje hanba :lol: ;) ;) :)
game Zverejnené 14. Júl, 2007 Zverejnené 14. Júl, 2007 :lol: ja som zabudla ... ako mi mohlo vôbec vypadnúť, že v upútavkach hovorili o najlepšom seriáli na planéte a v priľahlej galaxii :) ospravedlňujem sa, hlboko, ešte raz :)
Andulqa Zverejnené 7. Február, 2008 Zverejnené 7. Február, 2008 uz zacala 4. seria :lol: som zvedava ako to bude pokracovat, lebo koniec 3ky bol naozaj zaujimavy :) :) ;)
Nokia Zverejnené 7. Február, 2008 Zverejnené 7. Február, 2008 no pozeral som cez vikend prvy diel a teraz tam nepletu minulost ale zase buducnost...som zvedavy ako sa to bude vyvijat
chlapeczjuhu Zverejnené 7. Február, 2008 Zverejnené 7. Február, 2008 no ja neviem ale lost a prison break povazujem za pekne blbosti. nutil som sa to pozerat uz len preto lebo som dokola pocuval same ody no vobec vobec vobec ma na tom nic nezaujalo.nuz ale kazdy mame ine chute a ine naroky na zabavu.
aljak63 Zverejnené 7. Február, 2008 Zverejnené 7. Február, 2008 chlapeczjuhu ... tak to si mi zobral slova z ust :lol: hlavne toto: no ja neviem ale lost a prison break povazujem za pekne blbosti.
Andulqa Zverejnené 7. Február, 2008 Zverejnené 7. Február, 2008 kazdemu co mu chuti :lol: ja som mala rada prison break ale vobec sa mi nepaci ze to umelo predlzuju, takze to nepozeram, pre mna to skoncilo druhou seriou :) a bola by som rada keby sa ani lost uz moc nepretahoval, tak dufam ze to nebude mat 10 serii, uz aj tak sa mi zda ze to prehanaju...
Tom182 Zverejnené 7. Február, 2008 Zverejnené 7. Február, 2008 Lost som mal celkom rad..aj ked to nieje prave najlepsi serial na svetePrison Break mam omnoho radsej...a nie vobec sa mi nezda zeby to velmi predlzovalo..kazdy dalsi diel je slusne napinavy a clovek ani nevie co sa asi moze este vsetko stat...len ma nasrala ta stavka kvoli ktorej sa 3.seria skracuje :lol:
Nokia Zverejnené 1. Marec, 2008 Zverejnené 1. Marec, 2008 no pozrel som si 5ty diel zo 4tej serie a konecne sa tam nieco vysvetlilo :lol:
bobsapp Zverejnené 1. Marec, 2008 Zverejnené 1. Marec, 2008 akože v 404 som presne vedel ako bude vypadať posledná scéna, okamžite ako som videl ked bola Kate pri Aronovi a Claire.Kedysi bola OK, ale v psoledných dieloch sa stala strašne nesympatická. Lock zas ako kedy, niekedy sa správa ako debil.
bobsapp Zverejnené 19. Marec, 2008 Zverejnené 19. Marec, 2008 407...super diel...najprv ten "kevin" na lodi. potom Jin vo flashy. teším sa na zajtrajší
Nokia Zverejnené 26. Apríl, 2008 Zverejnené 26. Apríl, 2008 no po mesiaci cakania novy diel... zacina sa to stale viac zamotavat...chape niekto, aku hru to hraju Ben a Charles?? :lol:
bobsapp Zverejnené 12. Jún, 2008 Zverejnené 12. Jún, 2008 Koniec sezóny bol docela dobrý, ale čím viac dielov, tým viac vecí ma v seriály začína vytáčať. Uvidím či sa pustím do piatej sezóny.
Nokia Zverejnené 12. Jún, 2008 Zverejnené 12. Jún, 2008 mne sa to praveze paci ako sa to zamotava do scifi :lol:
Andulqa Zverejnené 14. Jún, 2008 Zverejnené 14. Jún, 2008 a mne to lezie na nervy, prave sme dokukali 9ty diel :-/
Andulqa Zverejnené 15. Jún, 2008 Zverejnené 15. Jún, 2008 dokukane :lol: ja z toho serialu nemozem, ale presne minuly rok po skonceni tretej serie, som tvrdila ze kto bude v tej truhle lezat a mala som pravdu :) a tolko otazok zas, si prave pozeram lostpediu, celkom sranda teorie su tam :) vedeli ste ze LOST mal pripravene tri konce? teda neviem ci to je len sranda, ale je to na youtube ;)
lopata555 Zverejnené 5. Október, 2008 Zverejnené 5. Október, 2008 Tento serial ma natolko zaujal v jednom hlavne aj to co si myslis ze je az moc uplne paranolmalne nakoniec z toho vysvitne ze v tom maju prsty ludia a ich technologie ale aj tak je to pre mna najlepsi serial na svete , a spolu z Verte neverte su to jedine seriali ktore som vzdi musel videt
lopata555 Zverejnené 5. Október, 2008 Zverejnené 5. Október, 2008 Lost sucks! :lol:No jesne LOST je najlepsi serial na svete
bobsapp Zverejnené 8. Apríl, 2009 Zverejnené 8. Apríl, 2009 Aj keď som hovoril, že už nebudem sledovať ďaľšie diely, dám im ešte šancu.Zaujíma ma ako to bude pokračovať. Už si síce moc nepamätám ako skončila 4. séria, ale viem že som chcel vedieť čo sa bude diať. Už mám na usb takže, som zvedavý.
Bijou Zverejnené 8. Apríl, 2009 Zverejnené 8. Apríl, 2009 pozerala som akurát prvú sériu, ale začala som na tom byť moc závislá, tak som sa nasilu odtrhla a nechala tak... najlepšie by bolo, keby ste tu napísali ako to skončilo, aby sme my ostatní, čo sú zvedaví nemuseli teraz zabiť pol života pred bedňou/compom :lol:
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz