Skočiť na obsah

Lost


havarka

Odporúčané príspevky

Claire

Obrázok

 

Ty a Claire máte hodně společného. Oba potřebujete ke svému životu jistotu, ať už v partnerském nebo profesionálním životě. Taková jistota vám dává pohodu a sílu do života, kde jste schopni v tu pravou chvíli opravdu zabrat a ukázat, co ve vás je. Jinak jste ovšem spíše nenápadní a nemáte potřebu hned o každé věci říkat svůj názor, což mohou někteří občas nepříjemně zneužít ve váš neprospěch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 88
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    17

  • tomassi

    12

  • Andulqa

    9

  • tomba

    8

Top prispievatelia v tejto téme

mne vysla Sun :lol:

 

Obrázok

 

 

Sun je starostlivá, sympatická a obětavá, stejně jako vy. Někdy se o vás říká, že necháte na sobě dříví štípat, je to ale jen vnější dojem, máte určitě svojí hrdost, pod kterou nejdete. Jen se prostě snažíte konflikty řešit věci diplomatickou cestou a někdy raději ustoupit či neříkat nic. Pro partnera jste ideální osobou, spojujete v sobě důvěryhodnost, spolehlivost a také příjemnou atraktivnost, která vyplouvá na povrch především, když jste v malém kolektivu. Fungují prostředí okolo vás je pro vás stejně důležité ať už se jedná o lidi, či věci.

 

 

celkom sedi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera som čítal, že producentovi ktorý prevážal nové diely doslovne zmizli. V Honolulu ich nestihol zachytiť a prešli pod bezpečnostnými röntgenovými snímačmi, škoda 300 000 dolárov a naviac nemali žiadne kópie tak to musia natočiť znova. :lol: Tomu sa hovorí pech.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... vyplouvá na povrch především, když jste v malém kolektivu...

- tam malo byť ešte dopísané v malém kolektivu informatiků :lol:

 

inak som si všimol, že to čo tento test vypíše na ľudí celkm sedí

 

phersu

- never tomu

to je čisto mediálny ťah

to sa pravidelne stáva U2, keď im pred vydaním nového albumu niekde ukradne notebook, kde mali všetky pesničky a žiadnu inú zálohu nemali

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lost nesledujem, síce ukážky vyzerajú byť dobré, ale nerád pozerávam seriály od polovice, tak preto to nesledujem.

 

Mne vyšla Kate. To je dobre či zle?

 

Obrázok

 

Nejvíce se podobáte Kate. Máte za sebou nepříjemné a tvrdé zkušenosti, které vás ale nezničily, ale přesvědčily, že v životě to jinak nejde. Dokážete proto být vůči sobě až přehnaně nesmlouvaví, životem se potloukáte tak, abyste vždy za každých okolností měli příležitost k úniku před případným nebezpečím. V citových stránkách dokáže být pro ostatní silným magnetem, vaše nespoutaná a tajemná povaha je pro druhé velkým pokušením. Své pravé já si ovšem schováváte jen pro někoho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tam malo byť ešte dopísané v malém kolektivu informatiků

sa ti smeje, ale ja som tam bola jak medzi dvomi mlynskymi kamenmi, ty s nut sa bavite o skole, z druhej strany kruzok informatikov, uplne ruzove vyhliadky :lol:

 

topic on :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sa teším na 11-tku - Enter77

James bude hrať ping-pong o svoje veci a John, Kate, Sayid a Francúzska sa asi ocitnú v nejakej akšn

dúfam, že Sawyer vyhrá, lebo aak nie, tak týždeň nebude môcť používať prezývky a to by som bol veľmo nerád

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

dnes som si konečne pozrel 11, 12, 13 a musím povedať, že ma to znovu začalo viac baviť

neviem či to bolo to prestávkou čo som od LOST mal, ale fakt zaujímavé časti

 

PS: David Hume je pekný blázon

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

som si to skopol do kompu

tak dnes pozrem

 

ale asi mám tušáka, že to bude Desmondova holka

šak na konci 2-série jej ten výskumný team niečo z lietadla hlásil

ale keď pozrem, mal by som byť múdrejší

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak vyzera to velmi zaujimavo

ta baba, ako nadobudla vedomie tak povedala ze z toho ich letu 815 nasli lietadlo a vsetkych mrtvych :lol:

 

tak to vyzera ze ten ostrov je nejaka velka haluz :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jo jo,vsetkych nasli a vsetci su mrtvi...Zeby boli pokusnymi kralikmi?

A este nieco - Mikhail im prelozil jednu hlasku tej zenskej ako "Dakujem za pomoc". V skutocnosti vsak povedala "Nie som sama"...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

no, predvcerom sme zacali kukat tretiu seriu, teda skor pokracovali v jej pozerani, lebo sa nam predtym nechcelo cakat tyzden co tyzden na novy diel :lol:

 

sa tesim, sme teraz na 10tej casti ci tak nejak, som strasne zvedava co vsetko sa tam udeje...

 

dufam ze 4ta seria bude posledna, neviete niekto nieco o tom, kolko by to malo mat serii? dufam ze to nebudu moc natahovat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov