Skočiť na obsah

Trnavčania


Ignatius

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 128
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    24

  • nutrinka

    20

  • phersu

    20

  • tomba

    15

Top prispievatelia v tejto téme

A zavolajte aj svorku Ignatius & Co. však zo Smoleníc to nemajú ďaleko. Ak budú doma, ovšem.

Pekné pomenovanie pre nás :lol: :) Nemôžem hovoriť za ostatných, ale čo sa týka mňa, rozhodne by som potreboval vedieť na kedy to naplánujete (deň a hodinu), aby som vedel povedať, či sa mi vôbec bude dať uvoľniť sa...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Igny, že dosť výstižné :lol:

 

a na prednádraží bývame, axel, to kde tam je tá aréna, bo ja som tam ešte žiadnu krčmu nikde nevidela :)

Aréna je pri kurtoch(také vysvietené haly pripomenujúce tie z filmu AktyX)

Ono to vyzerá ako nejaký kulturák, dole je tiež nejaký bar, tuším Korunka sa to volalo a hore na poschodí je Aréna.

Zo želez. stanice sa išlo doľava cez park asi 10 minút, potom sa odbočilo na sídlisko, tam sa šlapalo pár minút. Ako pozerám na mapu tak by to mohlo byť niekde pri tých kurtoch. Už si nepamätám presne, naposledy som tam bol asi pred 4 rokmi. Pamätám len to, že ani raz som odtiaľ nešiel triezvy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej hej,Arena je kusok za intrakom STU,tusim M.Uhra ide sa dalej od centra takou dlhou ulicou az pomaly na kraj Trnavy,v druhaku sme tam boli vystahovani do jednej zakladnej skoly,co je v susedstve Areny,tak som sa tam parkrat zastavil,ale nejak mi to tam nezaimponovalo,naviac je to dost daleko od civilizacie,neviem,preco sa Arena stala takou "kultovou"...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mne moc nevadí, že je to ďaleko od civilizácie, lebo ja mám privát ďaleko od civilizácie... a rada by som tam už konečne našla nejaký bar, bo zatiaľ som nič nevidela

 

najlepšie sú aj tak Krušovice :lol:

 

no takže chalani, čo takto tento utorok v Irishi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mpreconie

 

inak som si všimol, že ľudia z vidieku sú lenivejší ako tí mestskí

zvyknutí na krčmu hneď pri baráku a keď majú spraviť 20 min chôdze navyše, robí im to veľký problém

to len tak na okraj, k tým Krušoviciam(50m od školy, pre nezainteresovaných):lol:

 

chcel som isť do kina(filmovyklub), ale čo človek nespraví pre súdržnosť kolektívu FSP

len, aby sme sa stretli to nejdôležitejšia úloha

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som na to zvyknutá z domu, to mám do sto metrov od domu tri krčmy :lol: ale tak mám odskúšané, že niekedy je problém sa dostať domov aj keď to máte len cez potok, nie ešte dvadsať minút šlapať dakade. naposledy keď som mala šlapať v trnave dvadsať minút som si to predĺžila na dve hodiny :)

 

práve som písala aj linkmanovi, povedal, že by prišiel...

 

no takže v utorok 16.10.2007 trnafské minifsp stretko v Irish pube, povedzme o šiestej :)

 

/filmový klub ešte bude filmy opakovať, teraz je tam projekt 100 tuším, tak som videla, že koncom mesiaca opakujú niektoré kúsky/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som na to zvyknutá z domu, to mám do sto metrov od domu tri krčmy :lol:

Ježiši tebe muselo byť doma dobre :)

 

no takže v utorok 16.10.2007 trnafské minifsp stretko v Irish pube, povedzme o šiestej :)

Dúfam že fotky budú ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo, pohoda, spať máš kde, o to sa neboj, ako povedal phersu. len treba dohodnúť nejaký víkend a my tu zostaneme :lol: len ťa musím varovať, že phersu sa rád túli k druhým ľuďom, naposledy oblapoval aljaka, keď u nás prespával :)

ste ma potesilil, tak sa nejak dohodneme ... dalsie 3tyzdne asi ee, ale potom by to slo.

 

.. a k phersuovi - kym drzi dicka v gatiach, tak sa tulit moze, aspon nebude zima :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo neboj sa bude schovany ale neviem ci ti nahodou nebude viacej vadit nutriino CHRAPANIE. Niekedy je to dost velky brutus :lol: ale ked to bude prahanat dame ju do vane spat :)

 

Axel ty sa mierni tyzden si mi tu vyplakaval ze by si tam tiez rad isiel. :)

 

Aj ja budem troska meskat v utorok asi tak dve hodiny, mohlo by sa to posunut aspon o hodinku nech nemeskam tak vela bo zasa budete vsetci stati nez pridem.

 

Weirdo tento piatok musim ist domov a zda sa mi ze aj nutria musi ist jej mama nieco ma tak neviem na ten dalsi by to asi lepsie vyhovovalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok, vpoho, ja len tak informativne. dalsi piatok pojdem dom zase ja a ten dalsi budem het, takze niekedy zaciatkom novembra ...

 

a neboj, moja segra chrapala celych 8 rokov, co som s nou mal izbu, takze som sa naucil krotit chrapajuce dievcata :lol:

(pre Axelovu tendenciu vymyslat perverzne teorie - plysakom do hlavy a ony sa otocia)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej hej, phersu dobre hovorí, mama má sviatok, tak idem home v piatok :lol:

 

a k môjmu chrápaniu, ja som to skúšala eliminovať, ale keď ja tak dýcham aj za bdelého stavu s týmito mandľami. ale inak je to fakt brutus, sa na to sama budievam párkrát za noc :) no dobre, téme raf :)

 

čas stretka sa už nebude posúvať, chalanom to dobre vychádza... a ja minimálne sťatá nebudem, ja som momentálne na zelenom čaji, iné nezvládam /aspoň jedno stretko, kde budem triezva... dúfam ;) ;) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nut a ty si ešte doma či už v TT keď si na nete?

 

Axel ty sa mierni tyzden si mi tu vyplakaval ze by si tam tiez rad isiel. :lol:

Ty hovadiščo! :)

 

(pre Axelovu tendenciu vymyslat perverzne teorie - plysakom do hlavy a ony sa otocia)

Aká perverzná teória, však to on sám napísal kam chodieva :) ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aká perverzná teória, však to on sám napísal kam chodieva :lol: :)

nejdem tu vycucavat vsetky perverzne napady, navrhy, hlasky a myslienky za cele obdobie, co toto forum existuje, ale keby kazdy clen pozbieral tie na svoju adresu, tak tu mame trojciferny pocet :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej,inac btw,ako fsp stretkopanic dufam,ze tam na mna niekto zhuknete,ked sa budem v Ajrishi bezcielne potulovat a pytat sa pri kazdom stole "nut?nut?" Budem mat rifle,cervene tricko a rozopnutu bundu,takze ziapajte...A bolo by asi dobre,keby sme si dohodli poschodie,na ktorom sa scucneme,navrhujem prve,ak povazujem vchod a priestor dole za prizemie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

okej, červené tričko, bunda, to si hádam zapamätám :)

vyzerá, že tam budem prvá, takže úloha hulákača zostáva na mne, takže ked na teba bude taká strapatá baba otvárať ústa, ale ty aj tak nebudeš nič počuť, tak to som ja :) budem mať šatku okolo krku, bud fialovú alebo oranžovú, prvé poschodie teda :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

discofil pozdravuje ožrana :lol:

 

stretko super, tomba mal skvelý vstup, tomassi skvelý záver, phersuovi to ťahalo celý večer :)

mám taký dojem, že to je prvé stretko, kde som bola najtriezvejšia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do Galerie pribudli vystavne exponaty :lol:

 

Stretko super,ludia super,tomassiho solne cesticky na stole super,phersu-ove ghetto-diskofilne vstupy super,nutrinkina nova revolucna vysoko konzervativna liecba kombinaciou roznych antibiotik a tekutin super :)

 

A samozrejme,ze spolu s nutrinkou sme boli najtriezvejsi uplne vsetci,bo Trnafska vysunuta FSP skupina vobec nepije ;) :) ;)

A skoro som pri nastupovani do vlaku spadol pod neho ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja vam dam discofila vy ozrani. Stretko bolo hodne dobre. Nut s tomassim sa najprv hrali na slusakov pri cajiku ale potom sa uvedomili a dali si kalicha.

 

Tomassi bol fest stastny v K-acku kde sme boli, ako dieta pred vianocnym stromcekom a jeho spiecialne miesto na WC :).

 

Nutria zasa nevedela ze Depeche Mode nevydali 1985 album, boze taky trapas :)

Tomba chcel byt znásilnený /ale nie mnou tak Axel nemaj blbe poznamky/ ;)

JJ a z tomassiho sa vyklul hiphoper.

Ja som bol z nich asi tak najnormálnejsi :lol:

 

btw. Inak tomba vies o tom ze tu zensku sme uplne na nic navigovali.

 

Hehe a vcera sme zistili kde je tá Arena. 5 minut mozno ani nie chodzou od násho privatu. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zisi,phersu,ty si tiez nevies dat dve veci dohromady,tak vies,ze som chcel byt znasilneny a potom napises,ze sme tu mladu krasnu nevinnu stredoskolacku pocas hlbokej noci naviedli na nic,na odlahle miesto. To sa ti nezdalo podozrive, ze som sa s vami tak rychlo rozlucil? :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov