Skočiť na obsah

Aké činnosti neznášate?


weirdo

Odporúčané príspevky

ja napriklad neznasam krajanie meska. vzdy sa musim predtym niecim potrundzit. predstava, ze drzim sval, co sa hybal, alebo ked to chmatnem a je to mazlave ... no robi sa mi blivno.

 

este neznasam, ked musim vytahovat vlasy z odtoku vo vani. za toto by som zabijal (najcastejsie segru).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Práca s mäsom je úplná pohoda. Lepšie, než sa babrať s cestom. A čistenie sifónov tiež nie je tá najväčšia tragédia. Ja neznášam veľké nakupovanie. V hypermarketoch sa mi točí hlava.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odtoky, mäso a pod. srandy...to sa dá, to je v pohode.

Neznášam, keď je v byte ako po výbuchu ( viď moje dietky) a hlavne keď je dekel na záchodovej mise stále zdvihnutý ( viď môj drahý)...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neznášam:

 

- ma niekto vyrušuje pri obede

- niekomu v autobuse vyzváňa mobil

- po mne skáče cudzí pes (ak to je chiwawa to nevadi)

- trhanie buriny

- ked pri vopred dohodnutom termine niekto den pred tym odvola stretnutie

- chipsy - odkedy som zjedol asi 30 balikov chipsov uz viac nemusim

- behanie po bahne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- ked pri vopred dohodnutom termine niekto den pred tym odvola stretnutie

že ťa huba nebolí :lol: ty sa ani neunúvaš to odvolať, jednoducho sa neozveš a ani neprídeš :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hodne dlhú dobu som patrila aj ja medzi tých, ktorým mobil vo všeobecnosti úplne vadil a neznášala som ľudí, ktorí sa "ako keby narodili s mobilom na uchu".

Časom sa však môj názor na mobily trošku zmenil a sama som zistila, že mobil môže byť "aj pomocníkom". Ale zvonenie mobilu u osoby, ktorá príde na úrad niečo vybaviť, mi do dnešného dňa vadí a neviem pochopiť, prečo človek nedokáže aspoň tých pár minút, max. polhodinku vydržať bez tohoto "pekelného" vynálezu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mobily kvôli tomuto používam dosť málo. Niekedy mi dokonca lezie zvonenie vlastného mobilu (:lol:), preto sa stáva že cez víkendy ho mám vypnutý. Horšie je že potom sa mi niektorí nemôžu dovolať ak je to niečo súrne (stretko v krčme a pod.)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neznasam umyvanie riadu :lol: a ked ho umyvam, tak len pod tecucou vodou, predstava hrabania sa v spinavej vode mi nerobi dobre :)

 

nemam rada hrube nadavanie

nemam rada ked sa niekto v autobuse olizuje

nemam rada ked ludia telefonujuci v autobuse kricia na cely autobus, ked uz musia telefonovat, tak nech sa aspon stisia

 

mozno je toho aj viac, nenapada mi teraz uz, ale tie vlasy z odtoku to je tiez humus :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

z forumackych cinnosti neznasam, ked :

 

najdem na fore novozalozenu temu "Matematika", "Preklady" alebo nieco podobne - vpalim tam tretou kozmickou rychlostou, len aby som zistil, ze tam niekto hlada iba nejaku stranku :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov