Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

doll, myslím, že game to skôr myslela tak, že ty si nás tu takmer vždy zaplavovala svojimi najnovšími sexuálnymi príhodami, lebo si mala vždy niekoho po ruke a teraz ti zrazu zostala len tá ruka

 

masturbácia nie je nič zlé. ale pokiaľ ide o teba...len masturbácia... je to, hmm...prekvapujúce :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akoze masturbacia je nieco zle???

clovek ktory masturbuje nikam neklesa

len zato ze to tu podaktorí, a medzi nimi urcite aj vela dievcat, nenapisu este neznamena ze nemasturbuju

si ma prekvapila tymto nazorom....nemilo

 

a chap moje prispevky v tejto teme za trosku prehnanejsie

to hovori zo mna nepritomnost chlapa

 

edit....si mi tu prisla ako tie babky v kostole, ktore ked vidia parik tuliaci sa k sebe tak prelamuju rukami /a pritom nie su ovela lepsie/

prepac...

;) :lol: ;) :) ;) :) ;)

 

 

doll, myslím, že game to skôr myslela tak, že ty si nás tu takmer vždy zaplavovala svojimi najnovšími sexuálnymi príhodami, lebo si mala vždy niekoho po ruke a teraz ti zrazu zostala len tá ruka

 

... pokiaľ ide o teba...len masturbácia... je to, hmm...prekvapujúce ;)

;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem ako to myslela, ved nech sa vyjadri

ale ja som to pochopila tak ako som napisala

asi si to beriem moc k srdcu :lol:

potom by som samozrejme zmenila nazor

asi som iba podrazdena, z nedostatku....hmmm :)

 

toš, i já sú jenom člověk, jednou si nahoře, jindy dole ;)

toš dúfam, prídu lepšie časy

 

GAME

 

PREPAC, VSETKO BERIEM V POSLEDNEJ DOBE MOC VAZNE...... :)

 

zle som pochopila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ja by som len dodala... na masturbacii nie je nic zle, tak ako som pisala uz na prvej strane, ze ju beriem ako samozrejmost, tak ako jedenie, pitie,.... ale pravdupovediac pocuvat, resp citat o tom, kde sa kto a kedy a ako casto vysral by mi po case zacalo pripadat trosku .. mierne povedane trapne

ale casom sa to spravi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy

mam otazku? ked to robite, co si predstavujete?

 

lebo ja mam take mozgove obmedzenie, ze ked si nieco predstavujem musi to byt uplne logicke, nedokazem si predstavit napr. ze to robim vo vesmirnej lodi s nejakou pipanou, lebo do vesmiru a nedostanem, alebo na nejakom ostrove na plazi...vtedy prestanem a zacnem vymyslat scenar ze ako som sa na ten ostrov dostal, napr. ze som isiel na dovolenku a tak

 

proste ku vsetkym situaciam musi viest logicka cesta, inak sa dalej nepohnem :lol:

Tak to si sa ešte asi nikdy nepohol, lebo k sexu logická cesta nevedie.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to si sa ešte asi nikdy nepohol, lebo k sexu logická cesta nevedie.

game

 

Ako prastará? :lol:

k sexu nevedie možno logická cesta, ale je stará ako nutnosť rozmnožovať sa ... nie človek je jediný živočích, ktorý to prevádza pre potechu :) takže tá cesta je prastará :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž ... pokiaľ som sa dočítala v príslušnej literatúre, robia to aj iné cicavce, nielen človek ... a pekne dávno ...

a zrejme to pomáha znižovať napätie ... niekomu áno, niekomu nie, dnes je svet, v ktorom sa to bežne toleruje, robilo sa to aj vtedy, keď sa to netolerovalo a zatracovalo ...

pretože je to niekde v človeku

 

okrem toho: myslím, že tu úplne platí, koľko ľudí toľko chutí ... tu je ťažko presvedčiť niekoho nerob to, alebo naopak.

niekto to potrebuje moc, niekto to nepotrebuje

 

 

 

edit:

 

nie je veľmi jednoduché zasvätene o tom rozprávať, možno je lepšie nechať hovoriť o masturbácii odborníka sexuológa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

No a co ostatni hmmmm? ;) Ci uz treba uzavret temu? :) Ale ne...tak kazdy sa vyjadril...teda aspon vacsina a to je dobre, ze o tom otvorene hovorime ;) Aspon niektori pozistuju, ze ci to je normalne alebo nie :)

Mne je uz tiez nieco jasnejsie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov