Skočiť na obsah

zajacik

Odporúčané príspevky

dobry den, zaujima ma vas nazor...
mam priatelku vyse dva roky...teda mal som.
Dnes sa stala hlupa situacia, pristihla ma totiz masturbovat, teda nie priamo, stihol som zareagovat, ale nie stopercentne, domyslela si..ani som sa to nesnazil zatlkat, ved predsa to nie je mama.
Ale jej reakcia bola ze som nechutny..ok beriem, som prasa..ospravedlnil som sa, snazil sa vyavetit...ale totalna ignoracia, ignoracia cestou do nakupneho centra...pri zastavke mi povedala, ze mi ide autobus..a ja snad sme sa dohodli na nakupovani..v obchodnom centre ani nevosla so mnou do itacacich dveri, pockala kym vyjdem...a ja som sa spytal ci sa jej hnusim...odpoved...ano!
ze mam ist prec, uz ma nechce vidiet a ze je koniec ..
ja neviem..chcem nazor inych ci som fakt spravil neospraveditelnu vec ..dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 17
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • zajacik

    3

  • game

    2

  • trinita

    2

  • funebrak

    2

Top prispievatelia v tejto téme

s takýmto postojom k masturbácii by som čakala, že ste hlboko veriaci tínedžeri... lebo obecne to nie je nič nechutné (pokiaľ nemasturbuješ na verejnosti pred neznámymi divákmi), nič, čo by ti mohla ona vyčítať a za čo by si sa ty mal ospravedlňovat... je to bežná vec, ktorá patrí k životu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kasli na nu nie je jedina na svete,ako sa hovori pre jedno kvíťí slunce nesvíťí :zubiska: je plno dievcat nezadanych len hladaj,a nevolaj,nepis jej lebo bude este viac namyslena maj aj ty svoju hrdost!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nič mimoriadne sa  nestalo, a dievčinka by si v hlavinke mala usporiadať veci, a doučiť sa čosi o sexualite, ešte predtým,

než nadväzuje ako dospelá dospelácky vzťah

 

máš dve možnosti - buď ju na jej výzvu necháš plávať, a budeš nakoniec rád,

alebo ju budeš odprosovať, možno ti milostivo odpustí, a ty sa budeš celé roky pri nej strachovať, aby ťa náhodou nenačapala pri listovaní erotickým časopisom, nehovoriac o ešte jednej masturbácii
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Masturbacia nie je nic nepristojne, je to prirodzena vec a ty nemusis mat ziadne vycitky, ci pocit viny, alebo nebodaj dovod pre nejake strasne ospravedlnovanie. Aspon sa ukazal jej vztah k sebauspokojovaniu 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vraj ju to urazilo a ze som ju ponizil...bol to velmi dlhy pribeh kym sme nasli k sebe cestu...je mi luto ze to takto dopadlo..

to o tom ponížení je dosť častá reakcia žien, ktoré toho veľa nevedia o vlastnej sexualite, ale ani o mužoch, a ešte o kdečom.

neurobil si nič mimoriadne, nič mimoriadne zlé, neponížil si ju, to si len ona a podobný typ žien myslí.

to je také to rozmýšľanie :

" keby ma skutočne miloval, tak mu stačím, a nerobí takéto špinavé veci " ...

 

 

chápem, že ťa to trápi. to musí trápiť. ale keď sa nad tým zamyslíš po čase, bude to vyzerať ináč.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zajacik, ak pises o dlhej ceste, zrejme je to s tvojou priatelkou dost tazke, co sa tyka vztahov a ako pise gejm, ani sa ti nedivim, ze ta to trapi, ale ty si uvedom, ze si nerobil nic zle ani nepristojne...zeny, naozaj obcas takto zareaguju, ale ak sa nad tym lepsie zamyslia, musia uznat, ze niekde asi mate rezervy, co sa tyka vasej sexuality :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vraj ju to urazilo a ze som ju ponizil...bol to velmi dlhy pribeh kym sme nasli k sebe cestu...je mi luto ze to takto dopadlo..

Samozrejme, že sa cíti ponížená, lebo si jej dal jasne najavo, že si ona svoju robotu nerobí dobre a dostatočne často.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne ako povedal Axel, z jej pohľadu ženy, má pocit, že ti nestačí.  Proste má pocit, že je tam naviac, alebo zbytočne. Že prečo to robíš keď máš ju. 

Viem, že to je trocha o inom, ale ona to vidí určite tak. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chuda, zajacik..musisi byt opatrnejsi...ale sranda, kvoli akym malichernostiam si ludia kazia zivot.. :wacko:

 

ja suhlasim s florou, ze to tvoja partnerka vidi asi takto..ozaj, ju samu si ty nenacapal??...asi nie..hm..no nic

mas viac moznosti..

 

za a) povies jej, ze si aj tak pri tom myslel na nu a kupis jej kvety, budes pred nou klacat, plazit sa po zemi..a tak podobne / a nabuduce sa pre istotu zamknes na wecku/

 

za b ) ospravedlnis sa a nechas to na nu...milacik mam chut masturbovat..prosim priloz ruku k dielu..a neee nevyzliekaj sa, a neee nepojdem sa osprchovat..a prosim neozuzlavaj mi ucha iba rychlo urob co treba..a pochop uz konecne rozdiel medzi obycajnou ech zdravotnou prestavkou a milovanim sa s tebou..

 

za c) prakticky to iste ale v inotajoch..pekne jej nakukas, ze ona te tvoja bohyna, ktoru lubis neskonalou laskou, ze milovat sa z nou je ako vecera v luxusnej restauraci s kopou Michelinskych hviezd..ze sa na to tesis uz dopredu, vychutnavas si to do poslednej chvile a spomienka na to v tebe doznieva, este dlho dlho...aaaach

no ale do certa, obcas dostanes chut aj na hamburger v stanku na rohu..proste len rychlo skonzumovat a ist... a ju predsa nebudes tahat do nejakeho stanku na rohu..s nou to vobec nesuvisi

 

kapisto? :crazy:

 

ono to je len otazka casu..v sestdesiatke bude rada, ze neotravujes a dokazes sa o seba postarat sam :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zajo, vies ako to pride mne? ze to bola zamienka z jej strany.. nejak sa mi nechce verit, ze po dvoch rokoch vztahu, urcite aj intenzivneho sexu by toto rozhodilo dievcinu tak, ze by ti zamavala na rozlucku... skor to vidim tak, ze sa chopila prilezitosti, aby ta poslala k vode a este ti to hodila na hlavu, aby si sa skvaril vo vycitkach a bol za zleho.. mne to pride ako uplny blud, ved 23 rocna dievcina, ktora nie je bigotna veriaca predsa v dnesnej dobe nezije odstrihnuta od reality.. v kazdom pripade bud naozaj rad, ze to takto dopadlo a neskvar sa vycitkami.. keby chcela, tak sa s tebou o tom porozprava, ked uz neprilozila ruku k dielu.. nic si nevycitaj, dobre tak... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov