Skočiť na obsah

Hudobné akcie


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

Minulý víkend blatové BeeFree

Tento Orange na Duchonke...piatok nejako preskáčem a sobotnajších interpretov docela možem

Budúci víkend Grape kúsok od nás ...iba tá cena ma neláka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Zacala sa koncertna a operna sezona, takze po troch mesiacoch mam vo vyhlade vypravit sa na niektore hudobne podujatie :zubiska: Potrebujem pre to dievcensku spolocnost, ale nie eskort.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Takže malá recenzia koncertu. Po minuloročnom koncerte som si myslel že už dačo lepšie ani neuvidím ale opak bol pravdou. Tento rok sa ešte viacej prekonali. Tento rok to bola zmes Ruských, Ukrajinských, Moldavských, Slovenských, Českých, Rakúskych, a Talianskych piesní a tancov... / Ukrajinský dupák, Na kráľovej holi, Išeu Macek do Mauacek, Lejdy Karneval, La traviata, Radetzky March .../. Výborná bola aj skupina bubeníkov i keď na tu malú halu to bolo trošku také dunenie v hlave, viacej to by sa viacej hodilo na ten minuloročný amfiteáter.

 

Čo sa týka Slovenských hostí ... Katka Knechtová spievala pekne a čisto aj slušno oblečená ... čo sa týka Riška Müllera tak ten bol oblečený ako keby šiel na čúčo a hlasovo no pesničku Jó vždyť víš štěstí je krásná věc ešte obstojne zaspieval i ked si dovolím povedať že ten refrén sme mu lepšie zaspievali ako on sám a jeho druhá pesnička Po schodoch bol už vážne strašne od spievaná. Namiesto neho tam mohol radšej Habera, či Ráž ;)

 

Čo sa týka toho krajšieho pódia a svetelných efektov, tak to bolo lepšie ale tak to ma zas tak netrápilo lebo išlo hlavne o tie piesne a tanečky ;) No len škoda že zase nezaspievali moju obľúbenú pesničku По долинам и по Взгорьям, ale aspoň že dali просыпаться участника, Катюша a Калинка

 

ale tomassi by to pozerať nemohol ;)

a nedá mi asi sprostú otázočku aký StalinBand ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a nie sú Alexandrovci StalinBand?

 

Tento rok to bola zmes Ruských, Ukrajinských, Moldavských, Slovenských, Českých, Rakúskych, a Talianskych piesní a tancov... / Ukrajinský dupák, Na kráľovej holi, Išeu Macek do Mauacek, Lejdy Karneval, La traviata, Radetzky March .../.

takže niečo na ten štýl,

keď pred PRIORom spustia Peruánci

My Heart Will Go On?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a nie sú Alexandrovci StalinBand?

neviem ja ich volám Alexandrovci ... poprípade RED RUSSIAN ARMY CHOIR

 

takže niečo na ten štýl,

keď pred PRIORom spustia Peruánci

My Heart Will Go On?

neviem v živote som nepočul toto čo ty spomínaš a neviem či by som mal taký zážitok .. myslím skôr že to čo ty spomínaš sa vyrovná koncertu Depeche Mode.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem ja ich volám Alexandrovci ... poprípade RED RUSSIAN ARMY CHOIR

veď vravím

 

lopata

tu nešlo o to za každú cenu znevážiť StalinBand,

ale aj keď ich nemusím, tak musím uznať, že majú svoje meno

a hrať veci ako LadyKarneval

je skutočne pod ich úroveň

 

alebo,

že by to skutočne odrážalo ich úroveň

na ktorej je pre nich východné sa pohybovať?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Samozrejme že tu môžeme odrážať dve roviny ... jedna je taká že mohli spievať vyslovene len pesničky so svojho repertorátu ktorý je veľmi veľký aj na 24 hodinové vystúpenie. ale na druhej strane sa tento rok rozhodli že budú hudobne "spájať" národy. Malo to svoje čaro, ten kto nevidel a nepočul nepochopí.

 

K LadyKarneval len toľko je to pesnička ktorú spieva Národný umelec majster Karel Gott ... áno mohli si vybrať aj dačo iné ... ale ich fanúšik boli spokojný a všetci ludia sa zabávali a tešili

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja proti vystúpeniam zborov s pesničkami krajiny v ktorej vystupujú nemám nič

je to pekné gesti

viď

 

ale

K LadyKarneval len toľko je to pesnička ktorú spieva Národný umelec majster Karel Gott ... áno mohli si vybrať aj dačo iné ... ale ich fanúšik boli spokojný a všetci ludia sa zabávali a tešili

to je to o čom hovorím

vkus,

či už publika alebo umelca

je priamoúmerný jeho úrovni

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aké urážanie

normálny názor

 

inak v otázke si si hneď aj odpovedal

 

mi to príde

jak obhajovať tie nemecké odrhovačky len preto,

že sa ľudia pri nich dobre bavia

za to sú aj dobrými pesničkami

 

keď sa 1milión ľudí zasmeje pri Kameňáku

znamená to, že je to kvalitný film

keď mal Mečiar v 1998

30% podporu

znamená to, že jeho počínanie si bolo dobré-správne

 

snažím sa Ti ukázať,

že moje kritéria sú prísnejšie ako tie

či sa to páči alebo nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi tu nejde o kritéria, tu ide o to či sa ti dačo páči alebo nie, či tvoje mozgové bunky v hlave tú hudbu zavrhnú alebo nie, nebudem nepočúvať dačo len preto lebo nemám rád toho umelca

 

ale ok nechám tak ... bol som tam, bolo super, ak prídu o rok pojdem zas

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok

aj ja som to chcel ukončiť,

ale len na upresnenie

 

metal viacmenej nepočúvam

nudia ma hlavne tie onanistické gitarové sóla,

ale súčasne viem povedať, že veci ktoré hrajú sú prepracované

a vyžadujú určitú hudobnú-technickú zručnosť

 

to isté platí pre hip-hop, d'n'b, . . .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 2 rokmi...
  • Pred 4 týždňami...

Syn nás včera prekvapil vstupenkami na vystúpenie kapely Fragile. Už sa na nich veľmi teším! :)

 

FRAGILE sa venuje interpretácii svetovo známych hitov (BEYONCÉ, STING, GEORGE MICHAEL, MICHAEL JACKSON, TINA TURNER, THE REAL GROUP…, ) ako aj gospelov
v zaujímavých a cappella aranžmánoch – teda len spev bez hudobných nástrojov.
Formácia Fragile funguje pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostku a tvoria ju umelci známi aj z ich iných (hereckých / moderátorskych) projektov – Helena Krajčiová, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Vilo Csontoš a skvelí speváci Jana Golisová, Svetlana Rymarenková a Slavo Košecký.

Vystúpenie kapely Fragile je príjemným hudobným stretnutím sprevádzaným hovoreným improvizačným slovom, ktoré vo vás zanechá silné dojmy vďaka svojej hudobnej stránke, vtipnej atmosfére a  profesionálnym výkonom umelcov.

zdroj: http://www.fluent.sk/terminy-vystupeni-fragile/fragile/

 

A  pozrite sa tuná, kto všetko príde do Viedne.. :)

 

VIEDEŇ - Headlinermi rakúskeho festivalu Rock in Vienna budú americké formácie žánrovo rockové formácie KissMetallica a britská kapela Muse.

 

Na podujatí v rozmedzí 4. do 6. júna 2015 vystúpia aj IncubusFaith No MoreLimp BizkitBody Count & Ice-T či Testament.

zdroj:http://aktualne.atlas.sk/do-viedne-pridu-naraz-kiss-metallica-bizkit-aj-muse/showbizz/festivaly/

  :thumbsup:  Paráda! :kapela:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov