Skočiť na obsah

Hudobné akcie


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

je tu nejaký šťastlivec, čo má lístky na Metallicu ? ježišikriste, všade vypredané ?!! to nemôže byť pravda !!! vie niekto ešte o mieste, kde sa dajú kúpiť lístky ?

seriózne tu teraz nariekam za compom ako pozerám tie mestá mne dostupné :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

piatok Hudba z marsu v Moravanoch :lol:

 

čítal som že tento rok na topfeste bude niejaká strašná legenda, že SKA-P

nič mi to nehovorilo samozrejme :), tak som pozrel na youtube a vypadá to byť dosť ok.

 

niekde som čítal že v česku sa majú predstaviť vracajúci Guano Apes.

mám od nich jednu z mála origináliek, ešte kaziet :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Legendárny spevácky a tanečný súbor Alexandrovci sa po veľkom úspechu vracia na Slovensko. Do deviatich slovenských miest privezie po prvý raz aj svoj Detský zbor Alexandrovcov.

 

Slovenské turné odštartujú 2. júna v Nových Zámkoch, ďalej vystúpia 3. júna v Nitre, 4. júna vo Zvolene, 5. júna v Prešove, 8. júna v Humennom, 9. júna v Košiciach, 10. júna v Spišskej Novej Vsi a 11. júna v Žiline. Posledné predstavenie sa uskutoční 12. júna v Bratislave.

 

Super takže nakoniec ich uvidím aj naživo dúfam. Teda ak my do toho nič nedôjde. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

coskoro, menovite dnes vecer, v Redute; Antonín Dvořák - Koncert pre klavír a orchester g.mol, op. 33 a Igor Stravinskij - Petruška :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

tesne pred Depešom - 21.6. sa chystáme do Prahy na Chrisa Cornella, yes yes, úplne koncertný víkend :lol:

 

jo, a v piatok som bola v rámci majálesu na IMT Smile a Čechomore, oboje veľmi dobré, hoci IMT Smile šiel už v pokročilejšej dobe a pamätám si ich už len matne, ale tak no aj keď som bola značne "unavená" strašne sa mi páčili a spievala som si Duch človeka (škoda, že to nehrali) až do najbližšej krčmy na plné hrdlo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sobota 23.05.2009 - SK, Bratislava, Estrádna sála PKO, 17.00 hod.,

Bratislavský Undergroundový Majáles BUM 2009

line up:

Vandali - 17.00 hod.

Vrbovskí víťazi - 18.00 hod.

Živé kvety - 19.00 hod.

Kosa z nosa - 20.00 hod.

Chiki liki tu-a - 21.00 hod.

ZÓNA A - 22.00 hod.

/ v súčasnej aj pôvodnej zostave! /

Psí vojáci (CZ) - 23.00 hod.

SLOBODNÁ EURÓPA - 24.00 hod.

Ugly Show Girls - 01.00 hod.

01.30 - 04.00 - rockotéka

/ DJ WhiskySE & DJ RomanRF /

moderuje Juraj Kušnierik

www.bum.eu.sk

chcel som ísť, ale bude oslava kamošových narodiek na chate,[/color]

tak aspoň dám do pozornosti, určite sa oplatí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno, áno, tam aj ja chcem, aj keď asi najskôr len na poslednú chvíľu sa rozmyslím a pôjdem sama, lebo keď niekomu spomeniem, že aký super koncert bude len prevracá očam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja som pisal kamosovi a ten hned reakcia ze "uz si kupil listky?" a na to sa este kamoska pridala, som ani netusil ze ma rada marilyna :lol:

tak neboj, kopec ludi sa najde co ho moze :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

:lol: dnes rano na Pedagogickej Fakulte som mal nahravku svojich huslovych rapsodii pre dvojice Op.13. :)

 

okrem samotnej hudby som mal radost aj z velmi prijemnej atmosfery.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Phersu, to sa nám nezdalo ani náhodou - ale podľa takej skpinky recesistov sa zas mohlo zdať, že vystupovali U2 a ABBA :lol: Kým sa čakalo na začiatok tak vyhukovali "jú-túúúúúúú" a "dancing queeeeeen..." :) hovadá :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov