Skočiť na obsah

Hudobné akcie


RoSo

Odporúčané príspevky

nut

len tak pre info

hore som bol aj keď ste odchádzali

pochváľ sa ako vieš pomáhať pri vyťahovaní kolíkov :)

 

teda som spal len nejaké tri hoďky, bo slnko svietilo a o 0730 sa v stane vydržať nedalo

a stále si fičím

 

ešte raz festival mal všetko čo by mal mať

od perfektnej hudby, cez krátky spánok až po poučné vety o tom,

že mať sex v kostole sa nepatrí

ale však ja viem, že si bol hore, som ťa počula uchechtávať sa na kolíkoch ;) a pomáhať viem úplne dokonale vtedy, keď nepomáham vôbec :lol:

 

a ak si spal tri hoďky, to ti ešte závidím, ja hádam dve, keďže istí antibratislavácki fanúšikovia museli celej stanovej dedinke zdeliť, že cíger fajčí urama až do rána /ďalšia z poučných viet/

 

inak, čítala som, že v piatok tam bolo okolo 6000 ľudí /my sme to odhadovali tak na päť/ a v sobotu určite o pár tisícok viac, takže celkom pekná nádielka na rodinný fest... ale keď to bude mať takúto tendenciu zlepšovania ako každý spomínal, tak som zvedavá na ďalšie ročníky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Včera u nás bol Peace fest.

Som sa zabavil ako malé decko. Keď som prišiel som vybavil pre seba vstup zdrama :lol: a šli sme s kamošom na pivo. Práve začala hrať skupina Jimi Hendrix REVIVAL ktorí boli neskutočne dobrí, kiež by viacej ľudí žilo takto pre hudbu ako jejich spevak-gitarista.

Po nich išli Lavagance, ktorích som prvý raz počul a veľmi príjemne ma prekvapili a boli ešte lepší ako pred nimi. A na záver vystúpil Gbeuská kapela Diversus, čo bol už dobrý masaker. Ale dobrú polovicu skladieb si aj tak nepamätám čo už je taká moja klasika pri Diversusu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa včera trošku vyskákala na Macka B na Unrisingu, reggae feste u nás na Zlatých... no škoda, že sme odišli ešte pred Zion Train a hlavne, že som až neskoro objavila kapelu UNITED FLAVOUR, ktorá účinkovala v piatok, to by som si možno aj vstupné zaplatila :) každopádne idem okamžite hľadať a ťahať :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnes sa mesto partizánske prekonalo a pri príležitosti osláv 70. výročia od založenia mesta si na záver víkendu zavolali Polemic, takže na námestí sa veselo trsalo

 

musím povedať, že ma prekvapilo, z akých všeliakých dier museli povyliezať naši punkeri, prívrženci indie, rocku a alternatívy /lebo som myslela, že toto je čiste hiphopové mesto pod vplyvom prievidze/ a zaplnili sme tam celé námestie a teda som sa vybláznila a bavila ešte viac ako na žákovic!! /a asi môžem aj za arwiel povedať, že sa parádne bavila :lol:/ keby môžem, tak sadám do auta s polemicom a idem dnes ešte na ich bratislavský koncert :) žišmária taká som plná energie ešte  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Minifestival 17. novembra - koncert pre všímavých

 

Zahrajú: David Koller (CZ), Tomáš Sloboda Sounds like this, Erik Sumo Band (H), Živé kvety, Modré hory, Pressburger Klezmer band, Jozef Lupták a DJ Magálová. Divadelné skeče urobia Roberth Roth a Richard Stanke.

Čítať a debatovať: budú Daniel Hevier, Dušan Dušek, Dušan Mitana, Fedor Gál, Jozef Hašto, Roman Kvasnica, Štefan Hríb, Pezinskí aktivisti.

Maľovať a vystavovať budú: Igor Drevenec, Stark Atilla, Shooty, Nina Weisslechner a Zuzana Hašanová.

Na plátne sa budú kamarátiť Maťko a Kubko s Miazgovcami. Moderovať budú Braňo Jobus, Zuzana Wienk a Juraj Kušnierik.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sice uz po, ale neda mi nespomenut vcerajsiu akciu beautiful things v dopleri

vyborna hudba, skvela atmosfera, plno energie, dokonca mi az tak nevadili vsemozni tipci s rukavickami, pistalkami a podobne :lol:

asi pojdem aj na dalsiu taku akciu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa včera tešila na Mullera, ale dopadli sme tak, že SBS-kári púšťali dnu len presný počet výjdených ľudí... k tomu si domyslite, že to bolo zadarmo, vonku kosa jak hovado, hustý sniežik... no nechápem, ľudia sú niekedy vážne šialení... nepoviem, keby tam bol koncert System of a down, ale takto sa tlačiť na Kirshnerku, Mullera a Kosheen :lol: nemalo to úroveň, radšej sme to zabalili... čo už

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bijou, nj, bolo to tam desné.. škoda.. My sme akosi presvedčili SBS-kára, nech nás pustí VIP, stihli sme od Mullera asi štyri pesničky (ale Tlakovú níž som premrzla vonku :lol: ) A Kosheen boli skvelí, prebili sme sa na nich do tretieho radu, paráda. Len nehorázny hic a dusno. No aj tak nejlepší boli Chiki-liki v A4 :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

jupíííí, tak ankoniec predsa len idem na Depeche :lol: síce mám lístok už len na to zelené standing, nie pod pódiom, ale aj tak môže byť :)

 

ešt by som chcela dať do pozornosti MAREC - BA - PRODIGY !!!!

 

FEBRUAR - WIEN - OASIS

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov