Skočiť na obsah

Hudobné akcie


RoSo

Odporúčané príspevky

Včera som bola na koncerte Cliché, Vetroplach & Diego plus nejaké neznámejšie kapely. Mrzí ma, že na Diegu (pre mňa the best tam) bolo strašne málo ľudí. Ináč bolo super :)

Dokonca som prehodila aj pár slov s VIP ľuďmi (:lol:) a prišli za mnou nejakí chlapíci, vraj sú z modelingovej agentúry a že som nádherná a veľmi som ich zaujala :) ;) Či už to bola pravda, alebo si robili prdel, neviem, ale potešilo ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boli hodne dobrý a záver ten bol akože š######

akoze som pri tychto dvoch plakala ako decko. Placebo bol moj splneny sen, co sa koncertov tyka. Vse, co som chcela mi aj zahrali.

 

Neviem, ci to niekomu nieco hovori, ale 2. oktobra bude v Klube za zrkadlom v BA IAMX. Ja idem urcite, ak bude listok este, strasne sa tesim.

 

SLOBODNA EUROPA - 4.10.2007 20:00 - Randal klub, Bratislava

Sice som na slobodke bola uz nespocetne krat, pozriem zas asi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Oka,dovolte mi poreferovat o uskutocnenom koncerte Muse,na ktorom som sa zucastnil 10. oktobra v Budapesti. Isiel som so sestrickou, ktora razi heslo "Prvykrat na Muse treba do prvej rady,dalsie razy si to uz mozme uzit aj z dialky" sme stepovali pred Laszlo Papp Arenou uz 3 hodinky pred oficialnym otvorenim bran v domneni,ze uz tam bude vela vela ludi - omyl,myslim,ze pocet ludi v Budapesti dost sklamal a nakoniec sa nevyuzila ani cela hala a bola predelena na polovicu,prave kvoli nizkej ucasti.Ani to vsak nebranilo tomu,aby nakoniec boj o prvy rad bol tvrdym bojom medzi Slovanmi(bolo tam dost Cechov a Slovakov) a ostatnymi narodmi,ktory nakoniec hadajte kto vyhral :lol:

Takze z prvej rady sme sa po domacej predkapele(ak sa vam zda madarcina strasny jazyk,tak odporucam jej spevavu formu - a nazor si este viac utvrdite :) ) sme sa konecne dockali - Muse od nas na meter a pol. A zacal nas druhy boj - so skakajucim blazniacim spievajucim davom - a bolo to FANTASTICKE. Neskutocne prepracovana show (niekolko rozlicnych oceneni "Best live act" neboli len tak pre nic za nic), absolutne profi vykon hudobnikov (nemozem si pomoct pri porovnavani s Placebo na Hodokvase,ked stale trvam na tom,ze Brian Molko nevie spievat, Matt Bellamy aj nazivo predvadza takmer dokonaly studiovy hlas), uzasna energicka,transcedentalna,takmer dokonala hudba s uz spominanym perfektnym hlasom s perfektnymi gitarovymi riffmi, krasna rockova smrst, i ked v sucasnosti uz popretkavana elektro-prvkami a pianom,ale stale uzasna.

Preto kto mozte, vyberte sa na nich, Muse nema cim sklamat, jedinym sklamanim bolo len tych 5-6 tisic pritomnych ludi,ale aspon to malo klubovu atmosku :) Ale zazit ich na 70000-ovom Wembley so vsetkymi spievajucimi fanusikmi musi byt neskutocna sila...Na Youtube mate nejake videa aj z Budapesti,staci zadat Muse Budapest a zavidiet mi ;)

Takze snad aj buduci rok zavitaju niekde do blizkeho okolia,btw listok stal v prepocte 1300 Sk a uzil som si to tam viac,ako na tohtorocnom Hodokvase... A ked uz sme u toho Hodokvasu,tak mi dovolte este jedno porovnanie - a to SBS...SBS,aka bola v Budapesti,to na Slovensku asi nikdy nezazijem,ani na Pohode...Absolutne pohodovi ludia,usmievave tvare,pocas 2 hodin cakania na Muse v prvych radach bez problemov pofocovali ludi fotakmi,diskutovali s nimi,dokonca som videl jedneho odbehnut a zachvilu sa vracal s poharom vody pre jednu slecnu,tora bola smadna (a ta slecna nebola bohvieako pekna ;) ) Pocas koncertu promptne riesenie problemov s prilis spolocensky unavenymi osobami a na zaver show,ked sa vypustili obrovske balony,tak si aj oni zasantili ;)

 

Skratka,krasny den v Budapesti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Včera som bola na Pare, Pudingu pani Elvisovej a Saku. Koncerty boli super, parádne :) Bol to záverečný koncert celého turné; kapely sa tam potom pekne doriadili; Lasky behal po sále v roztrhaných nohaviciach ešte aj keď som už odchádzala (o piatej ráno) :)

Ináč asi tri hodiny po koncertoch som iba presedela - boleli ma nohy, hlava, kĺby, bola mi zima, smutno a strašne som chcela ísť domov. Otras, jeden z najhorších zážitkov ;)

Ku koncu som asi hodinu tancovala a potom sme konečne išli domov. Prišla som o šiestej ráno busom a taxíkom a ešte som musela zobudiť mamu, aby mi prišla otvoriť :lol:

A stále ma bolia nohy a kĺby ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vcera som bol na super koncerte... Punk Rock Night :lol:

 

Kapely: Horska Chata, PlusMinus, BreakPoint, Die Without Sins, Lipo

 

no uz som dlho nebol na ziadnom koncerte, tak po dlhej dobe konecne nejaky bol!

som sa dobre zabavil, aj zaskakal - no proste parada!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Smashing Pumpkins v Prahe niekedy teraz už nestíham ani nemám z čoho zaplatiť :lol: :) :)

 

 

Ale, preboha, vedeli ste o tom, že v BA bude v júni (tuším) Lenny Kravitz ?!!!!!!!! ááááá

 

 

Najbližšie sa chystám na Dana Landu - 25.5. BA

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

NOVA ROCK presented by ONE & Sony Ericsson, 13. az 15. juna, Pannonia Fields II, Nickelsdorf:

RAGE AGAINST THE MACHINE, DIE ARZTE, SEX PISTOLS, JUDAS PRIEST, INCUBUS, BEATSTEAKS, MOTORHEAD, NOFX, IN FLAMES, CAVALERA CONSPIRACY, CHRIS CORNELL, RISE AGAINST, BULLET FOR MY VALENTINE, DISTURBED, JONATHAN DAVIS, BAD RELIGION, PORCUPINE TREE, ANTI FLAG, MAD CADDIES, SUBWAY TO SALLY, ENTER SHIKARI, ROSE TATTOO, DONOTS, 36 CRAZYFISTS, GUADALAJARA, DONOTS, ZOX, SKINDRED, VOLBEAT, SONIC SYNDICATE, DIE MANNEQUIN, THE SORROW a mnoho dalsich.

 

 

 

NUKE presented by ONE & Sony Ericsson, 18. az 19. jula, Open Air, VAZ St. Polten:LENNY KRAVITZ, THE CHEMICAL BROTHERS, SOHNE MANNHEIMS, GENTLEMAN, CULCHA CANDELA, WARD21 & TIFA, ALBOROSIE, RODNEY HUNTER & LIVE BAND, LES BABACOOLS, THE BEAUTIFUL GIRLS a mnoho dalsich.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

08.03.2008 20:00 hod. Trnava Art Club (ex - Calypso)

Zive Kvety,

Dano Heriban trio,

Krdel divych Adamov(spolužiakova kapela BluesRock)

Kazde dievca dostane pri vstupe zivy kvet

Vstupne: 150 / 120 studenti

 

inak Kčko je prerobené

je to lepšie(hlavne záchody, ale ja tam svojho fleka :lol:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teeeeda... ten prvy fest co sem dala Bijou je podareny... myslim ten v Nickelsdorfe!

Vidiet nazivo take uzasne kapely ako NOFX, AntiFlag, Die Arzte, Bad Religion, Donots, Sex Pistols, ... no nieje o com! Proste uzas! :lol:

len skoda ze z toho asi nic nebude, lebo sa mi nikdy nedari ist na nejake festy... smola :)

 

inak tieto festy v Nickelsdorfe su klasicky uzasneee... sa mi zda ze v 2005 tam boli Green Day a aj System of a Down :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno, bol tam božský System a ja som tam nešla!!! neuveriteľná chyba, kto vie, či sa mi ešte niekedy v živote podarí na nich kuknúť, už asi nie, tak to vyzerá :lol: Serj ako sólo je pre mňa teda veľmi úbohá náhrada, aj keď dá sa, ale žiadny citový vzťah som si k tej hudbe nevytvorila :)

Okrem toho tam bol aj "Guns ń Roses", ak sa to tak dá nazvať vôbec, keďže z pôvodnej zostavy tam patrí akurát tak Axel, a ten už tiež nie je, čo býval... asi ako Alice in chains bez Stayleho, ktorí mimochodom, tiež boli v Nickelsdorfe...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

už síce po funuse, ale

 

01.04. (utorok)

Party Jam (Anita Soul, Marcel Palonder, Martin Valihora, Juraj Griglák a ďalší...)

 

oplatilo sa

dobrá hudbička bola :lol:

 

akurát pozerám stránky artclub-u (Kčko)

a tam, že

01.03. (sobota)

DM PARTY + hosť KIFOTH, BANANA ZEROS (VOZARY, EX OCEAN)

:) :)

toto mi nejak ušlo, ale od 25.4. sa mi začínajú "prázdninky" takže asi

 

 

depeCHe MODE (more than a) Party

 

Dátum konania | 30. Apríl 2008 (streda, vo štvrtok je 1.5., čiže sa nerobí)

Typ akcie | DM & Release Party

Miesto konania | Dopler, Prievozská 18, Bratislava, SR

Začiatok/koniec | 20:00 / 05:00

 

DJ’s | Diablo (black.eye) & Krto (black.eye) & Caleydon (depechemode.sk)

 

Live | live act WEST END GIRLS (Sweden)

myspace.com/westendgirls1

http://www.westendgirls.se

- žeby toto boli tie ignyho Švédky?

 

Sprievodné akcie |Nové CD Dave Gahan - Hourglass remixes, live DVD Erasure, videoprojekcia,… a hlavne na Vás čaká dobrá DM zábava!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Festivaly sa nám rozbehli a nikto nič nepíše

asi zatiaľ nikto nebol, že?

z tých najväčších - Kvas ani Pohoda(tá začína dnes FM warm upom) nevyšli,

ale asi pôjdem na ŽákovicOPEN,

kde to vyzerá na - veľa muziky za málo peňazí

a komenty z ich fóra sľubujú super atmošku

ak by išli nejaký freespacefórumáci dajte vedieť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak už len krôčik nás delí od žákovic a jedine lenivý kamarát, ktorý má strach z dažďa by mi v tom mohol zabrániť /čo ešte predpokladám, že sa stane, takže kým tam nebudem mať rozložený stan a náramok na ruke, tak neuverím/

 

a linkman povedal, že ak sa mu podarí, príde v sobotu pozrieť

 

takže hor sa na žákovic, po víkende podáme riport  :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no takže ja už som naspäť a keďže tomassi ešte asi spí v stane, tak zatiaľ skrátene poviem ja ako bolo - SUPER!!!

 

veľmi dobrý festivalík, aj keď Yxo stále hovorí, že rodinný, musí to byť veľmi rozvetvená rodina... no ale poporiadku

 

piatok nám odštartovala kapela Swan Bride, ktorá bola naozaj veľmi dobrým štartérom. ale osobne, dala by som ich aj neskôr, nech vidí viac ľudí ich skvelú šouku. spevák skvelo spieval, skvelo hral /tie ksychty nemali chyby/, na hite alternate ego sme si s tomassim boli prvýkrát aj zaskákať ;)

ďalšia kapela diego tiež nebola zlá, ale po Swan Bride mi prišla dosť nudná, sunshine sme vnímali tak na pol ucha /keďže sme museli dodržiavať pitný režim/ a potom sme sa šli vyblázniť na Ventil RG a na vrchole piatka - Pare, pri ktorých sme boli dosť vpredu, takže ja osobne som schytala aj dosť lakťoviek ;) Lasky bol geniálny, keď aj napriek tomu, že pri prvom pokuse plachtiť na divákoch asi dvakrát spadol, skúsil to ešte raz /a padol znova :lol:/. osobne ľutujem, že sme ďalšiu kapelu Skyline presedeli zmorení pri kofolke a čakali na U2, pretože z diaľky zneli veľmi dobre a na U2 revival som aj tak dlho nevydržala

 

v sobotu sme mali veľké plány ísť sa pozrieť na futbalový turnaj, ale dorazili sme akurát keď už všetci odchádzali, tak sme si spravili aspoň menšiu pitnú prechádzku kým sa tomassiho kamarát spamätával z piatka. sobotne kapely sme zo začiatku len tak letmo zachytávali, ale napríklad takí The Infants zneli dobre... no a potom to už prišlo - Hogo Pogo, Hudba z Marsu, Polemic, Buty, Hex, David Koller no a podaktorí aj Slobodka, ktorú som ja vynechala, pretože som pri sieste na lavičke počas kollera zadriemala, takže som to už celé vzdala :) a konečne nepatrím k tým päťdesiatim ľuďom na slovensku, ktorí ešte nevideli Polemic :) a na Hexáčov som sa nejak netešila, moc som ich doteraz nemusela, ale musím uznať ;)

 

jáj a nesmiem zabudnúť na hlášku festu: "To je Hexo z Yxu" ;)

 

celkovo som nadšená, budúci rok musím ísť zas ;)

 

a videla som chalanov zo Swan Bride v sprche ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

atmosféra bola skutočne perfektná

až na pár dvojmetrových drbkpov, kt. sa postavia do kotla a celý čas len stoja

 

SwanBride, boli excelentní

ostatné taktiež platí

 

HogoPogo naplnilo moje očakávania a dobre ma pobavilo

nad oačakávania bol ich hosť Sveťo Korbel s piesňou Anarchia v ČSSR

a potom sa to len a len stupňovalo, proste chémia medzi publikom a skupinami fungovala

SpievajúciBubeník(Dávid Koller), dostával ľudí postupne do varu

a po odchode leňochodov :lol: publikum uvaril

 

Slobodná Európa nastúpila v kompletnom zložení,

teda už aj s vyššie uvedeným Sveťom Korbelom,

kt. po festivale raz a opäť nastupuje na liečenie

toto bol skutočný zlatý koniec festivalu

brutálne som sa vyšantil a aj vyručal, čo sa odrazilo na momentálnom stave mojich hlasiviek

 

nut

len tak pre info

hore som bol aj keď ste odchádzali

pochváľ sa ako vieš pomáhať pri vyťahovaní kolíkov :)

 

teda som spal len nejaké tri hoďky, bo slnko svietilo a o 0730 sa v stane vydržať nedalo

a stále si fičím

 

ešte raz festival mal všetko čo by mal mať

od perfektnej hudby, cez krátky spánok až po poučné vety o tom,

že mať sex v kostole sa nepatrí

 

YPSO zorganizoval si to skvele

ďakujeme

 

+edit

este som zabudol objasniť záhadu kruhov obilí

robí ich Whisky

videl som ho na vlastné oči ako ráno sedí a popíja v obilí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov